Meilės horoskopas savaitei (12 08 – 12 15)

 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

 

AVINAS

Šią savaitę neabejotinai susidursite su asmeninio gyvenimo permainomis. Kiekvienas žingsnis reikalaus itin didelio nuoširdumo, nepaisant to, ar kažką keisite esamuose santykiuose, ar planuosite būsimuose. Gyvenkite šia akimirka ir neskubinkite įvykių – viskas žlugs, jeigu bandysite vadovautis iš anksto nustatytu planu. Puoselėjantiems asmeninius santykius patariama daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi, pabėgti nuo rutinos, praskaidrinti kasdienybę mažomis smulkmenomis.

 

JAUTIS

Pirmomis dienomis viskas klostysis labai lengvai, nesvarbu, ką bedarysite. Jeigu siekiate mylimojo palankumo, tai puikus laikas reikšmingoms dovanoms, tinkamiems šiltiems žodžiams. Ketvirtadienį bei penktadienį ypatingai seksis flirtuoti, aplinkiniai pastebės, kaip puikiai leidžiate laiką ir kokios teigiamos energijos esate kupini. Nepamirškite skirti dėmesio mokslams ar darbui. Vienišieji Jaučiai gali sulaukti netikėto kvietimo į pasimatymą, neatsisakykite pasiūlo, laiką praleisite tikrai nepakartojamai.

 

 

DVYNIAI

Niršite dėl visko, kas jums tik nesiseks. Atminkite, nesėkmių pasitaiko visiems žmonėms, tačiau nebūtina į jas visada karštai reaguoti. Jaukiausiai jausitės leisdami laiką namuose su artimiausiais jums žmonėmis. Mylimas asmuo apsups jus šiluma ir dėmesiu. Jeigu atsiras galimybė pakeliauti – neatsisakykite jos. Ne tik gerai pailsėtumėte, bet ir patirtumėte tokių nuotykių, apie kuriuos niekada nebūtumėte pagalvoję.

 

 

VĖŽYS

Pirmadienis – smagi, flirto kupina diena. Tikėtina, atrasite naują ryšį su kažkuo, su kuo sieja bendri interesai. Vystykite tą ryšį tiek, kiek patys trokštate! Neišsigąskite, jei savaitės viduryje planai pasirodys buvę neteisingi: šiomis dienomis kris energija, galimi ne ypač malonūs netikėtumai, tačiau visos neigiamos emocijos tikrai laikinos. Ketvirtadienį bei penktadienį būsite visiškai susikoncentravę ties vienu žmogumi, net jei stengsitės užgožti tą jausmą. 

 

LIŪTAS

Šiuo metu jausite tikrą nuostabios energijos antplūdį, tai puikus laikas naujiems santykiams ar tiesiog esamos meilės naujam įžiebimui! Ypač pasitarnaus Jūsų sugebėjimas rodyti švelnumą tiek sau, tiek kitiems. Trečiadienį ar ketvirtadienį galite tikėtis kažkokių trukdžių – tai bus kažkas keisto, reikalaujančio daugiau laiko bei dėmesio tam, kad suprastumėte. 

 

MERGELĖ

Šios savaitės diena, skirta romantikai, bus sekmadienis, todėl lenkite viską link to. Pirmadienis ir antradienis bus beviltiškai keistos dienos. Tačiau neleiskite, kad tai kaip nors Jus paveiktų ir viskas bus puiku. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus labai romantiški – susirašinėsite koketiškais el. laiškais su ypatingu asmeniu ir Jums atrodys, kad kiekviena Jūsų išgirsta daina apie meilę yra apie Jus ir Jus dominantį žmogutį! O štai penktadienis ir šeštadienis bus labai užimtos dienos, ir, deja, ne romantiškais dalykais. 

 

SVARSTYKLĖS

Šią savaitė stenkitės įsiklausyti į savo širdį ir protą! Tai gali būti ne taip paprasta, kaip atrodo, ypač savaitės pradžioje. Kažkas gali stengtis Jums daryti įtaką, bet turėtumėte likti sau ištikima(s). Skirkite laiko apsvarstyti, ko Jūs iš tikrųjų trokštate iš meilės ir kaip visą tai Jūs gausite. Tuomet imkitės bendravimo! Tai Jums daryti labiausiai seksis antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį. Po to per kelias artimiausias dienas galimi radikalūs pasikeitimai meilės srityje, kuriuos ,tikėtina, lemsite Jūs.

 

 

SKORPIONAS

Pirmadienį teks atšaukit pasimatymą – arba dėl to, kad dabar sunku su pinigais, arba dėl to, kad Jums tiesiog trūks laiko. Kaip bebūtų, pasiteisinti nebus sudėtinga, bet reikėtų pasistengti neužgauti kieno nors jausmų. Savaitės viduryje pastebėsite, kad Jūsų nuoširdumas žavi Jums svarbų žmogų todėl viskas gali pakrypti tik į gerą.

 

 

ŠAULYS

Jei pirmadienį diskutuosite apie savo širdies reikalus su mylimu žmogumi arba tiesiog gerais draugais, suprasite, ko jums iš tiesų trūksta šiuo metu. Nuo antradienio galėsite imtis iniciatyvos ir gauti tai, apie ką galvojote pirmadienį, tad negaiškite laiko – tai puikus metas įgyvendinti savo troškimus, todėl nepražiopsokite jo. Besibaigiant darbo savaitei jūsų santykiai ir jūs pats prisipildysite daugiau romantikos, vidinio žavesio. 

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę palankiausios dienos – trečiadienis ir ketvirtadienis. Pirmadienį ir antradienį negalėsite susikaupti, mintimis būsite kažkur toli toli. Svarbiausius darbus bandykite užbaigti trečiadienį arba ketvirtadienį. Taip pat nepasiduokite pagundoms, kad ir kaip Jus trauktų žavus nepažįstamasis ar kolega, prieš pasiduodami aistrai pagalvokite apie pasekmes. Savaitgalį praleiskite dviese su antrąja puse, skirkite vienas kitam daugiau dėmesio, parodykite, kaip stipriai mylite ir branginate vienas kitą.

 

VANDENIS

Pirmadienį Vandenio ženklo atstovai tiesiog spindės žavingumu, gera energija! Išnaudokite šią dieną – būkite veiklūs, nepamirškite ir naujų romantinių galimybių. Antradienį ir trečiadienį Žvaigždės pataria nepasiduoti staiga užklupusiems neigiamiems jausmams: verčiau įsigilinkite į priežastis, kodėl taip jaučiatės, kodėl jus kankina tokios keistos mintys. Padėti gali ir artimo draugo patarimas

 

ŽUVYS

Pirmadienį bei antradienį galite pasijusti tarsi būtumėte paskendę kasdienėje rutinoje. Atsipalaiduokite mankštindamiesi, ir pamirškite tradicinius pratimus užsiimkite kažkuo smagesniu! Trečiadienį bei ketvirtadienį pokyčiai meilės srityje privers jus spindėti saulės šviesa. Pagaliau, netikėtai, jausitės sėkmingi ir laimingi! Nedidelė, nereikšminga naujiena gali labai pakeisti gyvenimą, jums – į gerąją pusę.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras