Meilės horoskopas savaitei (12 09 -12 16)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

 Pirmosiomis savaitės dienomis norėsis pagerinti esamas gyvenimo sąlygas, todėl būsite pasiryžę lipti per kiekvieno žmogaus galvą, kad tik pasiektumėte norimus rezultatus. Užsibrėžtų tikslų siekimas pagirtinas bruožas, tačiau tai vertėtų daryti atsargiai, neįskaudinant mylimų Juks supančių žmonių. Ateinančio dienos- Jūsų laikas, be didelių pastangų sužavėsite aplinkinius ir lengvai gausite viską, ko užsinorėsite. Savaitė palanki naujoms pažintims, gali užsimegzti nauji meilės ryšiai, kurie laikui bėgant peraugs į rimtus santykius ar net santuoką. Savaitgalis laukia itin audringas, galimi netikėti susitikimai su draugais ir linksmybės iki paryčių.

 

JAUTIS

Savaitė tik prasideda, o Jūs nieko nelaukdami puolate ieškoti naujų pažinčių? Nebūkite skeptiški internetinių pažinčių skelbimams, net jei nerasite savęs vertų kandidatų, užtat laiką praleisite puikiai. Juk svarbiausia gera nuotaiką. Todėl pirmadienį jūsų humoro jausmas veršis per kraštus, pakelsite nuotaiką ne tik sau, bet taip pat ir kolegoms darbe. Antradienis, trečiadienis nusimato labai darbingi, gali tekti ilgiau užsibūti darbe ir atlikti keblias, daug pastangų reikalaujančias užduotis. Savaitės pabaiga žada būti ramesnė, galėsite atsipūsti ir skirti laiko sau. Penktadienį galimos netikėtos pažintys, jei esate vienišas i neturite antrosios pusės, ši diena gali būti lemtinga. Galite sutikti žmogų, su kuriuo pavyks sukurti ilgalaikius, darnius santykius. Savaitgalį apsilankykite kultūriniuose renginiuose, nueikite į naujas parodas, meno galerijas ar nuotaikingą spektaklį, kuris be abejonės pakels nuotaiką.

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje norėsis pasiekti vidinę harmoniją ir jausti pasitenkinimą, dvasinę pilnatvę. Tačiau norint pasiekti šiuos jausmus, reikės iš peties paplušėti. Tokiu atveju būtų neprošal vadovautis auksine taisykle- įvykių skubinti ne valia, viskas ateina savaime. Būtent laukimas, ramuma, ketvirtadienį, penktadienį į Jūsų gyvenimą įpūs naujų meilės kibirkščių. Dabar pats metas garsiai prabilti apie širdies reikalus. Jei negalite aptarti to su mylimuoju, pagalbos kreipkitės į artimą draugą, jis mielai išklausys ir tikrai neatsuks nugaros. Savaitgalis romantiškas laikas, todėl jį praleiskite su mylimuoju, džiaukitės vienas kito draugija.

 

VĖŽYS

Patikėkite savo nuojauta, ypač savaitės pradžioje, ji tikrai Jūsų neapvils. Veikiau priešingai- ves tiesiausiu keliu sėkmės link. Todėl ši savaitė Jums ypač sėkminga, tiek profesinėje, tiek meilės srityje. Darbai klosis itin sklandžiai, iš kolegų sulauksite daug pagyrimų už atliktus darbus, o mylimasis džiugins romantiškomis, širdžiai mielomis staigmenomis. Vėžiams, kurie iki šiol nerado širdžiai mielo žmogaus, fortūna žada naujas pažintis. Beje, jos įvyks pačiose netikėčiausiose vietose, parduotuvėje ar net mašinų stovėjimo aikštelė. Net nuojautai pakuždėjus ne itin geras perspektyvas, tačiau jų neatsisakykite, jei santykiai ir nenuves Jus iki altoriaus, bet laikas praleistas drauge tikrai bus nepamirštamas.

 

LIŪTAS

Organizaciniai sugebėjimai padės suplanuoti ne tik tobulą susitikimą darbe, tačiau ir meilės pasimatymą. Todėl nesidrovėkite ir į pasimatymą pakvieskite Jums patinkantį žmogų, pamatysite, jis bus sužavėtas tokiu poelgiu ir tikėtina, sulauksite netikėto meilės prisipažinimo. Savaitgalis puikiai tinka linksmybėms, draugų gimtadieniams švęsti ar aplankyti senai matytus giminaičius.

 

MERGELĖ

Jei esate vieniši, savaitės pabaigoje galite jausti meilės, šilumos stygių. Tačiau nepanikuokite, nepasiduokite juodžiausioms mintims ir atminkite, kad viskas laikina, anksčiau ar vėliau blogiausios akimirkos baigiasi. Netrukus romantika ir šilti jausmai pasibels į Jūsų duris. Na, o jei turite antrąją pusę, dabar su partneriu jausitės tikra pora, koja kojon žengianti per gyvenimą. Savaitgalį skirkite bendravimui su mylimuoju ar artimais žmonėmis, pasikvieskite į svečius tėvus ar patys nuvykite jų aplankyti.

 

SVARSTYKLĖS

Vieną minutę jūs beprotiškai mylite, kitą, jau esate abejingas. Ne veltui tai pirmadienis, jo metu laukia drastiški nuotaikos svyravimai, stiprūs emocijų proveržiai.Todėl antradienį, trečiadienį skirkite daugiau laiko sau, atsipalaiduokite, apsilankykite masažo seanse, išvalykite protą ir kūną nuo blogų emocijų. Ketvirtadienį ir penktadienį patariama atidėti visus svarbius reikalus ir planus, nes šios dienos žada didelius nesusipratimus tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Savaitgalį daugiau laiko praleiskite gryname ore, neišsigąskite už lango spaudžiančio šaltuko. Grynas oras išvalys mintis ir sugrąžins optimizmą, gerą nuotaiką.

 

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje būsite panašus į Kupidoną, nesvarbu, jog meilės diena dar tik kitais metais. Žavėsite aplinkinius tiek savo išvaizda, tiek bendravimo įgūdžiais, spindėsite ryškiai it žvaigždė danguje. Santykiai su mylimuoju klostysis kaip niekad sklandžiai, abu spinduliuose gera nuotaika ir karščiausiais jausmais vienas kitam. Jausitės tarsi iš naujo pamilę vienas kitą. Todėl kiekvieną laisvą minutę praleiskite drauge ir parodykite kaip branginate vienas kitą. Savaitgalį galite sulaukti netikėtų, tačiau malonių svečių apsilankymo.

 

ŠAULYS

Jeigu vieniši Šauliai nusižiūrėjo žmogų, kurį laiko daugiau nei draugu, šiuo metu įvykiai jiems gali klostytis gana palankiai. Kas žino, galbūt šis jausmas bus abipusis. Tikėtina, kad tokia mintis kamuos jus abu, todėl patirsite daug įtampos. Galbūt viską reikėtų palikti taip, kaip buvo iki šiol ir likti draugais, dar labiau neapsunkinant santykių? Aišku viena, jog laimingos meilės pagrindinė sudedamoji dalis- draugystė. Todėl viskas priklauso tik nuo Jūsų. Nors būsite susimąstęs ir ramybės neduos širdies reikalai, tačiau nepamirškite parodyti dėmesio draugams, giminėms, apie kurių egzistavimą kurį laiką buvote pamiršęs.

 

 

OŽIARAGIS

Pirmadienį būsite užvaldytas prisiminimų ir emocijų. Pasistenkite atsikratyti blogos nuotaikos ir į nesėkmes nereaguoti taip jautriai. Antradienį, trečiadienį finansiniai reikalai gali tapti prioritetu jūsų gyvenime, todėl tai gali tapti blogų asmeninių santykių priežastimi. Ketvirtadienį, penktadienį, jūs pagaliau pradėsite jaustis gerai, stengsitės labiau atsižvelgti į savo asmeninius poreikius, todėl patartina pagalvoti apie atostogas, poilsį, kurių metu atitrūksite nuo niūrios kasdienybės.

 

VANDENIS

Nors esate įsimylėjęs iki ausų, tačiau nereikėtų pamiršti ir kitų kasdienių pareigų ar artimųjų. Būtent jiems šią savaitę prireiks Jūsų pagalbos, paramos ir draugiško peties.Todėl šią savaitę gausite atlikti ne kalbėtojo, o klausytojo vaidmenį. Situacija nesikeis nei darbe, nei namuose, visi norės Jums išsipasakoti, pasiguosti. Todėl būkite kantrus ir išklausykite artimuosius, juk ir Jums kartais norisi kam nors išsipasakoti. Santykiai su mylimuoju klostysis puikiai, sutarsite kaip niekad gerai, vienas kitą suprasite iš pusės žodžio, todėl nesusipratimai šią savaitę aplenks Jūsų pasaulėly. Savaitgalį skirkite laiko neužbaigtiems darbams atlikti, sąžinės graužaties akmuo nuriedės nuo krūtinės ir dėl to jausitės pakylėtai.

 

ŽUVYS

Pirmadienis atneša teigiamos energijos bangą į jūsų gyvenimą — todėl nukreipkite jį romantiškiems santykiams puoselėti. Daugiau šypsokitės, būkite optimistiški, gerai nusiteikę. Būtent teigiamas Jūsų požiūris į gyvenimą, gera nuotaika- puikiausia dovana Jūsų mylimajam. Teigiamą energiją jusite ne tik asmeniniuose santykiuose, tačiau taip pat ir darbe. Užduotis atliksite su didžiausiu pakylėjimu ir geru nusiteikimu, todėl sulauksite kolegų įvertinimo. Savaitgalį atsipalaiduokite, niekur neskubėkite, patinginiaukite, skirkite laiko sau ir mylimajam.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras