Meilės horoskopas savaitei (12 10 – 12 16)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI. Savaitės pradžioje Avino ženklo atstovai gali būti kiek emocionalūs – ko gero, mintyse svarstysite apie viską, kas meilės srityje nutiko praėjusiais metais ar dvejosite dėl romantinės ateities. Duokite sau erdvės. Bet koks papildomas jautrumas išnyks trečiadienį – šią dieną būsite gerai nusiteikę, atviri naujovėms ir jausmams. Vienišiams tai puikus laikas užmegzti naujus įdomius santykius, apskritai, nemaža galimybė sutikti romantinį partnerį. Kaip bebūtų, savaitgalį nederėtų skubėti: laiką skirti turėtumėte ne vidurnakčio bučiniams ar meilės nuotykiams, o romantinės painiavos išnarpliojimui, rimtiems apsvarstymams. Verčiau viską atlikti laiku. Sekmadienį, ko gero, sulauksite dėmesį prikaustysiančios Jūsų ateities vizijos – mėgaukitės malonumais, tačiau nepamirškite likti realistiški.

SEKSAS. Būsite „šilkiniai“ – bus lengva prisijaukinti ir įkalbėti bet kokiems reikalams. Ir, žinoma, niekada neatsisakysite paglostomi už ausytės. Partneris atleis virvutes ir galvos, kad šiuo metu asmeninis gyvenimas bus lengvas. Neapsigaukite, Avinas išliks švelnus iki pirmųjų gaidžių.

 

JAUTIS

SANTYKIAI: Žvaigždės įspėja: Savaitės pradžioje antrąsias puses turintys Jaučio ženklo atstovai turės spręsti problemas, susijusias su polinkiu savintis kitą žmogų ir nepriklausomybės poreikiu. Tuo tarpu vienišiai gali būti tiesiog niūriai nusiteikę. Geresne linkme reikalai pasisuks trečiadienį: savaitės viduryje būsite kupini žavesio, trokšite filosofuoti apie meilę, jausmus... Nuo penktadienio iki kitos savaitės pradžios svarbiausia bus poreikis iš esmės suprasti savo (ir antrosios pusės) pasaulius – kokią vietą jame užimate, ką labiausiai vertinate... Kalbėkite, kalbėkite ir dar kartą kalbėkite. Beje, nedidelė romantinė staigmenėlė šiuo metu gali iš tiesų atgaivinti santykius ir tapti puikia įžangą į naują, geresnę pradžią.

SEKSAS: Pats laikas būtų nusirengti ir pradėti savo Kalėdų Senelio ar Snieguolės – taip turėsite žymiai daugiau šansų papulti į nuotykius. Tiesa, vietoj Kalėdų Senelio gali užklysti ir simpatiški pingvinai, su kuriais taip pat galima pasilinksminti.

 

DVYNIAI

SANTYKIAI: Viena ar net kelios meilės paslaptys turėtų būti atskleistos šios savaitės pradžioje – įsitikinkite, jog esate pakankamai atidūs, neskubate ir matote, kas vyksta aplink. Ši taisyklė galioja ir savaitės viduryje, nesvarbu, esate vienišas, ar turite antrąją pusę, šiuo metu iš tiesų jausite tvyrančią romantiką, jausmingumą. Tuo tarpu penktadienį galimas šioks toks neramumas, sumišimas. Svarbiausia – būkite visiškai atviri (ypač su savimi) apie tai, kas vyksta ir ką jaučiate – tai bus geriausia gynyba bet kokiu atveju. Sekmadienį širdis Jums už tai padėkos – dovanos daug žadančių romantinių perspektyvų ir žavius romantinius idealus.

SEKSAS: Šią savaitę jums puikiai seksis necenzūriški išsireiškimai – jie kaip tik paaštrins aistras jūsų lovoje. Jei jūs vis dar neperžengiate savo ribų ir nežinote vulgaraus leksikono, pats laikas į tai pasigilinti ir parepetuoti. Paįvairinkite pačius intymiausius momentus, tik nepaankstinkite jų. 

 

VĖŽYS

SANTYKIAI: Jeigu šiuo metu turite priimti svarbų romantinį sprendimą, nesitikėkite daug aiškumo savaitės pradžioje. Visų pirma, jausmai turi kiek nusistovėti, būti geriau suprantami – tuomet galite rimtai tai apsvarstyti. Savaitės viduryje būsite nusiteikę auklėjančiai, atminkite, dabar geriausias laikas auklėti ne kitus, o save patį. Taip pat svarbu rasti laiko atsipalaidavimui ir romantiniams pasvarstymams. Tuo tarpu artėjant savaitgaliui būsite iš tiesų pasiruošę savo gyvenime atrasti naują balansą. Beje, jam pasiekti darbo savaitės pabaigoje gali tekti su kažkuo „susidoroti“. Būkite stiprūs ir nepamirškite, jog viskas tik dėl šviesios ateities.

SEKSAS: Jums likimas paruošė... krėslą arba fotelį. Teigiama, kad jūs labai gerai jame jausitės. Juk kiek galima užimti horizontalią padėtį. Dar vienas variantas – ištiesti hamaką, tik saugokite nugarą, kad ji neprisitrintų. Ir patikrinkite pakabinimo stiprumą. 

 

LIŪTAS

SANTYKIAI: Deja, mieli Liūto ženklo atstovai, savaitės pradžioje gyvenimas suksis toli gražu ne aplink Jus. Kaip bebūtų, turėsite galimybę giliau pažvelgti į savo santykius ar romantines viltis – pamatysite, ar iš tiesų yra kam žibėti. Trečiadienį bei ketvirtadienį galite trokšti permainų. Šiomis dienomis Visata apdovanos Jus nepaprastu žavesiu, spindėjimu, seksualumu – pasimėgaukite, tačiau per anksti neatverskite visų kortų. Žinojimas, ko norite – puikus būdas pradėti savaitgalį. Nepamirškite išsiaiškinti ir antrosios pusės ar simpatijos viltis, poreikius, jausmus. Šiuo metu parodytas net nedidelis mielas gestas gali tapti puikia romantinių santykių pradžia, turintys antrąją pusę santykius gali pasukti iš tiesų geresne linkme.

SEKSAS: Reikėtų pagalvoti apie tai, kaip naudingai išnaudoti savo gana aukštą libido. Tik nebandykite užmegzti tarnybinio romano, nes nieko gero iš to nesigaus. Tačiau niekas per nagus neduos, jei paflirtuosite mobiliuoju telefonu. 

 

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovams Žvaigždės pataria romantinius tikslus sugrąžinti į realybę. Juk nedideli trūkumai, netobulumai gali būti net žavingi! Svarbiausia – žiūrėti meilės kupinomis akimis. Savaitės viduryje derėtų priversti save išeiti iš komforto zonos, pasidalinkite slaptais jausmais, viltimis troškimais – nustebsite, koks geras jausmas jus apims. Artėjant savaitgaliui, tikėtina, sulauksite nemažai aplinkinių palankumo, nuoširdumo – jeigu senokai bandote kažką prakalbinti, pasinaudokite proga. Sekmadienis suteiks nemažai naujų galimybių – tai privers jus ypač puikiai jaustis.

SEKSAS: Jums prasidės medžioklės periodas – vos tik pamatysite savo auką, iš karto atsistosite į medžiotojo poziciją ir pradėsite šaudyti akimis. Ir viskas tik dėl to, kad pasimėgautumėte „šviežia mėsyte“ savo lovoje. 

 

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Jeigu pajausite, jog po truputį tampate vis savanaudiškesni, paklauskite savęs (ir galbūt savo partnerio, draugo), kodėl taip yra. Esamos situacijos pripažinimas ir šiek tiek daugiau švelnumo, meilės bei rūpesčio – galbūt tai viskas, ko Jums šiuo metu reikia. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria nevengti atvirų pašnekesių – kalbėkite apie jausmus, romantinius idealus. Dabar – pats tinkamiausias laikas priimti reikiamus romantinius sprendimus, nesvarbu, turite antrąją pusę ar esate vieniši. Galvoti apie praeitį – natūralu, tačiau bent jau vieną koją laikykite ir dabartyje. Optimistinis žvilgsnis labai pravers penktadienį bei šeštadienį – puikus nusiteikimas bus labai svarbus. Sekmadienį galite būti kiek ilgesingai nusiteikę – nevaržykite jausmų, kartais reikia tiesiog leisti sau tai išgyventi.

SEKSAS: Sprendžiant pagal visus rodiklius, Svarstyklės šią savaitę bus kandžios tiesiogine ta žodžio prasme ir norės kaip įrodymą palikti savo dantų žymes ant partnerio kūno. Nenustebkite, kad šiam įgeidžiui bus stipriai pasipriešinta. Todėl galite išreikšti savo poreikius kitais būdais, tarkim, garsiai rėkiant. 

 

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai, ko gero, bus nusiteikę linksmybėms, norės vakarėlių, triukšmo. Šiomis dienomis būsite kupini žavesio ir seksualumo – drąsiai tuo mėgaukitės. Taip pat, Jus gali aplankyti nuostabios romantinės vizijos – būkite pasiruošę priimti svarbius sprendimus, drąsiai kreipkitės į tuos, kuriems minimi sprendimai turės įtakos. Savaitės viduryje kažkas bandys jus įtikinti, tačiau nepasiduokite ir pirmiausiai pasikliaukite savo širdimi. Penktadienis bei savaitgalis nebus ypač įspūdingos dienos, tačiau būsite kupini idėjų, gerų emocijų ir valios – ko daugiau reikia naujai pradžiai?

SEKSAS: Šią savaitę seksualiniai troškimai bus susiję su gastronominėmis aistromis. Visų pirma, jiems norėsis ką nors užmarinuoti ir užkonservuoti. Tiesą sakant, tas nesibaigs geruoju, nes po tokio susivaldymo šoksite ant pirmo pasitaikiusio žmogaus, lyg nematę sekso trejus metus.

 

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Šaulio ženklo atstovai bus nusiteikę svajingai, gal net kiek paslaptingai. Ko gero, Jūsų širdis, į pagalbą pasitelkdama pasąmonę ir vaizduotę, bando Jums kažką pasakyti. Atkreipkite dėmesį į šiuo metu kylančias vizijas, pasistenkite atrasti paslėptas jų prasmes. Optimizmas ir laimė sugrįš jau trečiadienį – geru nusiteikimu aplinkinius žavėsite iki pat savaitės pabaigos. Neleiskite kitiems daryti Jums didelės įtakos – būkite originalūs, pasikliaukite savo nuomone ir jausmais. Savaitės pabaigoje, tikėtina, patirsite romantinių nuotykių – neatmeskite partnerio ar draugų kompanijos pasiūlymų.

SEKSAS: Maža savivertė gali išprovokuoti Šaulius daryti tai, dėl ko vėliau teks gailėtis. Ypač bus pavojingi pykčio ir pavydo priepuoliai: prarasite antrosios pusės pasitikėjimą ir pagarbą. Kad ir kas būtų, netikėkite tuo, ką matote – šią savaitę bet kokie jūsų spėjimai bus neteisingi. 

 

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Diskusija su draugu – ko gero, prisimenant senus laikus, jausmus ir buvusią romantiką – savaitės pradžioje Ožiaragio ženklo atstovams lems iš tiesų netikėtus atradimus. Išeitis, apie kurią ilgokai svarstėte, taip pat pasirodys visai paprasta. Pasiruoškite meilės pokyčiams! Trečiadienį ar ketvirtadienį galimi nedideli nesusipratimai, painiava pasimatymų ir kitos veiklos planuose... Svarbiausia, ieškokite kūrybiško sprendimo. Savaitės pabaigoje būsite iš tiesų energingai nusiteikę – nesvarbu, dalyvausite dideliame vakarėlyje ar vakarą leisite intymioje aplinkoje – rezultatai bus puikūs. Esate tiesiog dėmesio centre – mėgaukitės!

SEKSAS: Šią savaitę nusimato maža meilės intriga. Greičiausiai, viskas neužsitęs labai ilgai, tačiau malonu bus abejoms pusėms. Svarbiausiai, kad Ožiaragiai nenuspręstų iškart tuoktis, o bent jau palaukti antrojo pasimatymo. Juk šeimyniniai santykiai nėra vienos nakties nuotykis. 

 

VANDENIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovus turėtų aplankyti stiprios meilės emocijos. Dabar Jums – gana įtemptas metas, tad nepamirškite rasti laiko sau. Savaitės viduryje, ko gero, tarsi iš naujo atrasite ryšį su pasauliu, tiksliau – konkrečiu jo atstovu. Naujos romantinės idėjos, tikėtina, bus sėkmingos. Penktadienio vakarą verčiau rinksitės ramią romantišką vakarienę ar tiesiog pasisėdėjimą artimų draugų būryje – didelių susibūrimų dalyviais tapti nerekomenduoja ir Žvaigždės. Nenumokite ranka į savo instinktus ir sekmadienį sulauksite asmeninės sėkmės.

SEKSAS: Jums prasideda sudėtingas periodas, kai manysite esantis pasaulio bamba. Vargu, ar tą patį galvoja ir aplinkiniai. Vandeniai reikalaus meilės, rūpesčio, glamonių, nors patys gailės meilės žaidimų. Jei norite paversti viską į kitą pusę, teks ilgokai apie tai šnekėtis. 

 

ŽUVYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Žuvų ženklo atstovams Žvaigždės pataria įsikibti savo romantinių ginklų – jų tikrai prireiks. Pasidavimas, plaukimas pasroviui, neapsisprendimas – tai tikrai nenuves Jūsų ten, kur trokštate atsidurti. Jauskite savo vertę ir nebijokite to parodyti. Juk tai – geras jausmas! Savaitės viduryje, tikėtina, aplankys sėkmė meilėje – nepraleiskite puikios galimybės ar bent jau sugalvokite rimtą norą. Savaitgalis Žuvims – paprastas, bet malonus, ypač, jeigu laiką planuoti leisite mylimajam ar draugams. Smagūs nuotykiai garantuojami nepriklausomai nuo to, ką veiksite. Beje, sekmadienis palanki diena svajonėms apie ateitį – šią dieną apgalvotos idėjos turės didesnę tikimybę išsipildyti.

SEKSAS: Būkite kantrūs: šią savaitę jūsų ir mylimojo ar mylimosios erotiniai bioritmai nesutampa. Jei nenorite patekti į nemalonią padėtį, nesiskųskite skaudančia galva, o sugalvokite įtikinamesnę priežastį. Tarkim, pavaišinkite savo partnerį prieš miegą mėtų arbata ir ramiai užmikite vienas kito glėbyje. 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras