Meilės horoskopas savaitei (12 11 – 12 17)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Šią savaitę skraidysite padebesiais, jausmai bei aistros virs, šokinės tarsi važiuojant linksmaisiais kalneliais, todėl bus daug neįprastų pakilimų bei nuosmukių. Tačiau dėl to neverta nerimauti, juk kiekvieni santykiai išgyvena šiuos periodus. Pirmosiomis savaitės dienomis galite susidurti tik su viena problema – priekaištais iš mylimojo, kad jam/jai neskiriate pakankamai laiko ir dėmesio. Todėl jei norite išvengti rimtų barnių, nepamirškite pasidomėti, kaip sekasi ir jaučiasi Jūsų antroji pusė. Savaitei įpusėjus širdis gali imti krėsti pokštus ir elgtis nenuspėjamai, tai reiškia, jog imsite abejoti savo jausmų tyrimu bei stiprumu, tačiau tik daugiau laiko praleidę su mylimu žmogumi ir įsiklausęs į save, rasite teisingą atsakymą. Šiuo atveju klausykite širdies, o ne proto balso. Ji geriausias patarėjas.

 

JAUTIS

Viskas atrodo žymiai geriau negu Jūs įsivaizduojate. Nors pirmosiomis savaitės dienomis tiek Jūs, tiek partneris jusite tvyrančią įtampą, tačiau tai laikina, vieną rytą nubusite ir viso to tarsi nebuvę. Kuo daugiau kalbėsitės, tuo daugiau Jus siejančių bendrumų rasite. Savaitgalį skirkite laiko tik judviem, todėl jei buvote suplanavę triukšmingą draugų susitikimo vakarėlį, viską atšaukite ir apdovanokite vienas kitą beribiu dėmesiu.

 

DVYNIAI

Savaitė nebus labai romantiška. Nuo pirmadienio iki trečiadienio būsite užsivertę problemomis (nesklandumai darbe, augintinio liga ar gendanti technika), tad romantiškų vakarų nė nepasigesite. Ko tikėtina, itin trūks Jūsų antrajai pusei. Savaitės pabaigoje jausitės itin išsekęs, ne tiek fiziškai, kiek emociškai, todėl savaitgalį atsisakysite visų pasiūlymų ir ramiai leisite laiką namuose kartu su antrąja puse.

 

VĖŽYS

Viena nuostabiausių savaičių, nepagailėsianti romantikos ir gražių akimirkų paskutinėmis šių metų dienomis. Pirmadienį – trečiadienį dalyvausite viename geriausių pasimatymų per visą gyvenimą, su kažkuo, dėl kurio(s) jau senai esate pametęs galvą. Iš laimės skraidysite padebesiais, tačiau būkite atsargūs, nes trečiadienis – ketvirtadienis privers sugrįžti į realybę: kažkokie nesklandumai darbe ar rūpesčiai namuose primins, kad gyvenime vyksta ne tik širdžiai malonūs dalykai, tačiau turint šalia artimą žmogų, galintį paguosti sunkiomis akimirkomis gyventi kur kas lengviau. Ar ne tiesa?

 

LIŪTAS

Nors šią savaitę trūks jausmingumo ir aistros, tačiau profesinėje srityje seksis itin puikiai, būsite vienas lyderių ir ''skinsite'' garbės vainikus. Galimas netikėtas dėmesys iš kolegos darbe, galbūt net sulauksite kvietimo į pasimatymą. Jei esate vienišas, kvietimą nieko nelaukdama(s) priimkite ir smagiai praleiskite laiką, kas žino, gal Jūsų laimė visą laiką buvo visai šalia. Tačiau jei turite antrąją pusę ir norite išsaugoti santykius, tokio pobūdžio pasiūlymo reikėtų vengti. Savaitgalis – šeimos ir senai matytų giminių pasimatymo metas, todėl surenkite jaukų vakarėlį namuose ir nelaukite švenčių, visus mylimus žmones pasikvieskite į svečius.

 

MERGELĖ

Geresnės savaitės pradžios tikriausiai ir negalėjote tikėtis. Romantika, netikėtos staigmenos džiugins pirmosiomis savaitės dienomis. Gėlės prie darbo ar namų durų neleis dingti šypsenai nuo veido. Mylimasis lepins Jus kaip įmanydamas, o Jūs, žinoma, neliksite jam skolinga ir atsidėkosite savais būdais. Skani vakarienė ar audringa meilės naktis – pati geriausia išraiškos forma. Savaitės viduryje visa romantika baigsis, nes susidursite su netikėtomis finansinėmis išlaidomis, kurios gerokai patuštins Jūsų ir mylimo žmogaus pinigines, tačiau Jūs stipri komanda ir iškęsite visas negandas. Mylimas žmogus dar kartą Jums įrodys, kodėl pasirinkote būtent jį/ją, drąsa, atsakomybės jausmas, pareigingumas – štai, kokiomis savybėmis gali didžiuotis Jūsų išrinktasis/išrinktoji.

 

SVARSTYKLĖS

Meilės klausimai taps pagrindiniu Jūsų ir draugų diskusijos objektu šios savaitės pradžioje, nes negalėsite apsispręsti, ką daryti toliau. Lengviausias, tačiau ne prasčiausias pasirinkimas – nedaryti nieko, tiesiog žiūrėti kaip susiklostys ir kur toliau nuves šie santykiai. Trečiadienį, ketvirtadienį skleisite ypatingą aurą, aplinkinius trauksite kaip magnetas, todėl galite užmegzti net naujų, vertingų pažinčių. Savaitgalį patariama atsipalaiduoti po visų savaitės darbų ir užsiimti mėgstama veikla. Norite kiaurą naktį linksmintis vakarėliuose – pirmyn, o galbūt vakarus leisite namie su gera knyga rankose – tai irgi ne prastas pasirinkimas.

 

SKORPIONAS

Šią savaitę geriau jausitės draugų negu mylimo žmogaus draugijoje. Pats metas pailsėti vienas nuo kito, įkvėpti gaivaus oro gūsį ir gyvenimas nuo to taps tik gražesnis, labiau pasiilgsite vienas kito ir tik stipriau branginsite. Savaitės viduryje užgrius menki nesklandumai tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe, nuo kurių norėsis pabėgti toli ir neatsigręžti atgal. Jei yra galimybė nelaukite švenčių ir pasiimkite nedideles atostogas kartu su antrąja puse, išvalysite mintis ir pasaulį regėsite kitomis akimis. 

 

ŠAULYS

Darbas taps pagrindiniu gyvenimo objektu pirmosiomis šios savaitės dienomis, būsite ypač energingi, todėl nuveiksite itin daug. Kiekvienas naujas projektas atrodys kaip šauniausia idėja pasaulyje, žinosite, kaip viską įgyvendinti, siūlysite minčių ir idėjų, todėl šiomis dienomis galite lengvai tapti vienu iš lyderių. Tik savaitei įsibėgėjus susimąstysite apie asmeninį gyvenimą ir suprasite, jog per visus darbus jis liko pamirštas, nuošalyje. Todėl savaitgalį suskubsite atsigriebti už viską ir stengsitės jį praleisti kaip niekad romantiškai.

 

OŽIARAGIS

Svajonės užklups jau pirmąją savaitės dieną. Svajosite apie šviesesnį ir gražesnį rytojų, galbūt Jūsų planuose atsiras išvyka į užsienį ilgesniam laikui, apie ką anksčiau net nesusimastydavote. Taip pat būsite itin drąsus, užkalbinsite žmogų, kuriam jau seniai jaučiate simpatiją, pakviesite į pasimatymą ir gailėsitės, kam praradote tiek daug laiko ir nepadarėte to anksčiau. Tačiau geriau vėliau negu niekada. Santykius puoselėjantys Ožiaragiai galės tik pasidžiaugti stipriu tarpusavio ryšiu, tarpusavio supratimu ir beribe pagalba vienas kitam.

 

VANDENIS

Kartais asmeniniai santykiai gali kelti itin daug klausimų, į kuriuos atsakymus rasti ne taip jau paprasta. Nežinosite, ar norite tęsti esamu santykius ar ne, būsite pasimetęs savyje, dvejosite. Tačiau atskleisime maža paslaptį – kad ir kokį sprendimą priimtumėte, turėsite galimybę jį dar kartą pakeisti. Vienišiesiems Vandeniams patariama plačiau atmerkti akis, kartais antroji pusė gali būti visai šalia Jūsų, juk ne veltui sakoma, kad geriausi dalykai dažniausiai visada būna greta.

 

ŽUVYS

Meilė? Taip, šią savaitę Jums jos netrūks. Tik vienas mažas dalykas – mylėti galima nebūtinai žmogų. Pirmadienį beprotiškai mylėsite savo darbą, veiklą, kuria užsiimate, nepabūgsite padirbėti viršvalandžių, kruopščiai atliksite visas užduotis ir sulauksite pagyrų iš viršininko. Savaitės viduryje būsite apsupti mylimų draugų ir jausitės puikiai, nors giliai širdyje svajosite apie tą vienintelį/tą vienintelę, tačiau draugai ir kiti artimieji numalšins net menkiausią kilusią liūdesio bangą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras