Meilės horoskopas savaitei (12 12 – 12 18)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje pirmoje vietoje Jums bus šeima ir draugai, ir nors iš pradžių Jums taip neatrodys, pasinerkite į bendravimą su jais ir pajusite to svarbą. Jeigu Jūsų mintys sukasi apie romantinius dalykus, trečiadienis ir ketvirtadienis bus kaip tik tam skirtos dienos. Kas Jums svarbiausia meilės srityje? Susidėliokite planą ir veikite, nepamiršdama (-s), kad juo vadovautis yra labai svarbu. Penktadienį ir šeštadienį protingiausia bus laukti, kas bus toliau – žinoma, nepamirškite tuo pačiu metu ir gerai praleisti laiką. Sekmadienis bus puiki diena poroms, todėl susiorganizuokite pasimatymą.

JAUTIS
Nors savaitės pradžia atrodys labai užimta, bet kartu ji bus ir smagi – būsite kupina (-s) romantinės energijos, tad nepraleiskite progos išnaudoti jos naudingai. Atraskite laiko savo mylimajai (-ajam), jeigu tokią (-į) turite arba skirkite laiko jos (jo) paieškai (gyvai ar internetu), jei neturite. Trečiadienį ir ketvirtadienį kitos gyvenimo sritys pareikalaus Jūsų dėmesio, bet penktadienį ir šeštadienį viskas suksis apie meilės reikalus. Atsipalaiduokite ir gerai praleiskite laiką – Jūs esate seksualiausia (-s), kai būnate savimi. Sekmadienis gali būti tingi diena, bet nuveikite ką nors sveiko, kad jaustumėtės puikiai.

DVYNIAI
Savaitės pradžioje būsite susitelkusi (-ęs) į gavimą to, ko trokštate, nesvarbu, ar romantikos, ar materialių dalykų srityje. Nusistatykite, ką turėsite paaukoti mainais į tai, ko siekiate gauti – taip pasieksite daug malonesnių rezultatų. Trečiadienį ir ketvirtadienį savo nuomonės išsakymas parodys Jūsų užsidegimą ir sąmojingumą, ypač, jei jis bus kitoks nei kitų. Nebijokite nesutikti. Kitos kelios dienos atrodys užimtos ir puikios, bet tikroji romantika atsiskleis tik sekmadienį, kai būsite pakankamai karšta (-s), kad užkariautumėte kitų širdis. Planuokite atsižvelgdama (-s) į tai.

VĖŽYS
Žvaigždės žada labai linksmą ir šviesią savaitės pradžią. Palankus metas šeimai, draugams ir santykiams, tiek seniems, tiek naujiems, nes puikiai jausite ką ir kada pasakyti. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite pasiruošusi (-ęs) pasipuikuoti tuo, kaip gerai jaučiatės, ir nieko čia blogo, nes taip paskatinsite ir kitus gerai jaustis (galbūt net tą ypatingą žmogų!). Nuo penktadienio ir visą savaitgalį iš naujo apmąstykite savo planus – norėsis skirti laiko pasimėgauti mažais dalykais ir pagalvoti apie tai, kas dar bus.

LIŪTAS
Savaitės pradžioje Jūsų ir Jūsų antrosios pusės laukia jaukios ir džiugios naujienos. Dalinkitės savo asmeninėmis dovanomis ir šilta širdimi su visais, kuriuos mylite, ir už tai sulauksite padėkos ir apkabinimų. Kalbant apie romantinius dalykus, jų tikėkitės sulaukti ne anksčiau nei antradienio vakare, o tęsis jie iki ketvirtadienio. Dabar būsite tikra (-s) vilioklės (-is) – tai Jūsų laikas būti karštai (-am)! Šį savaitgalį bus palanku laiką leisti ramiai ir produktyviai, bet žinant Jus, į visą tai įterpsite ką nors linksmo. Sekmadienį suorganizuokite pasimatymą, kurio metu gali išryškėti draugystė ar galbūt net kai kas daugiau.

MERGELĖ
Savaitės pradžioje mėgausitės socialinių ir šeimos reikalų tvarkymų, bet per daug nepasinerkite į tai, nes galite praleisti galimybę su kažkuo užmegzti romantinį ryšį. Dabar taip pat labai svarbūs ir draugai. Trečiadienis ir ketvirtadienis gali būti labai užimti, ir jeigu dėl to gali tekti romantinius reikalus šiek tiek atidėti, nesijaudinkite – penktadienis ir šeštadienis aistrą sugrąžins. Esantiems poroje puikus metas su savo antrąja puse susidėlioti saldžius ateities planus, tuo tarpu vienišių ateitis staiga gali tapti žymiai šviesesnė. Jei sekmadienį atsiras nedidelių kliūčių, išanalizuokite tai iš esmės ir pažingsniui viską išspręsite.

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje ištrūksite iš rutinos ir nors tai nebus pats romantiškiausias laikas (gal netgi labiau pašėlęs!), mėgausitės savo šeimos, bičiulių draugija ir tiesiog gyvenimu. Trečiadienį ir ketvirtadienį žvaigždės žada vilčių. Kalbant apie meilę – kam laukti, jeigu galite imtis iniciatyvos ir pajudinti reikalus iš vietos? Nuo penktadienio ir visą šeštadienį bus tinkamas metas dalyvauti įvairiuose susibūrimuose, šventėse, su galimybe tuo pasimėgauti su savo antrąja puse arba susipažinti su naujais žmonėmis, jeigu esate vienišas. Sekmadienį būsite ypatingai karšta (-s).

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje būsite labai užsiėmusi (-ęs), bet tai suteiks Jums galimybių. Įprastą pokalbį išvystysite plačiau nei visada. Sužinosite daugiau apie kitus ir save. Trečiadienį ir ketvirtadienį geriausia būtų susikoncentruoti į darbą. Penktadienį ir šeštadienį gyvenime ir meilėje viskas eisis daug geriau, taip pat pasistenkite sužinoti paslaptį ar pamatyti ženklą, kuris daug ką atskleis. Bet kurie planai dabar bus sėkmingai įgyvendinami, todėl susiplanuokite ką nors romantiško. Sekmadienis bus tinkamiausia diena poilsiui.

ŠAULYS
Savaitės pradžioje žvaigždės Jums žada reikšmingus santykius – buvusius ir esamus, romantinius ir šeimyninius bei draugiškus. Dabar tinkamas metas daug sužinoti apie meilę, pasinaudojant savo mėgstančiu klausinėti ir smalsiu požiūriu. Trečiadienį ir ketvirtadienį visi dalykai taps paprastesni ir mielesni, o rizikavimas romantikos srityje nekels galvos skausmo, todėl rezultatai gali būti geresni, nei Jūs įsivaizdavote. Penktadienis ir šeštadienis bus tinkamiausi laiką praleisti vienai (-am). Iki pat sekmadienio nebūsite linkusi (-ęs) laiko leisti su žmonėmis, kuomet bendravimas su kitais atsipirks su kaupu.

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje namai bus ten, kur Jūsų širdis ir susikoncentravimas į vieną žmogų neteiks tiek pasitenkinimo, kiek mėgavimasis visais kitais santykiais Jūsų gyvenime. Pajauskite meilę. Trečiadienį ir ketvirtadienį Jūsų dėmesio pareikalaus apleistas darbas, bet taip pat nepamirškite skirti trupučio dėmesio ir savo romantinei situacijai. Dabar tikrai nenorėtumėte kažko praleisti. Penktadienį ir šeštadienį tai, ką meilės dėka sužinosite apie save ir kitus, atvers naujų reikšmingų kelių. (Beje, bet kokie suorganizuoti pasimatymai eisis tiesiog šauniai!). Sekmadienį praleiskite ramiai.

VANDENIS
Savaitės pradžioje Jūsų reakcija bus ypatingai stipri ir dėl to tai bus emocionalus laikas. Skirkite šiek tiek erdvės atsikvėpti – tiek sau, tiek šeimai, draugams ar ypatingam asmeniui. Trečiadienį ir ketvirtadienį atrasite savo vietą gyvenime ir meilėje. Kažkas Jus nustebins – o gal tai būsite Jūs pati (pats)? Tuomet, nuo penktadienio ir visą savaitgalį, Jūsų smegenų galia bus neįtikėtinai didelė. Jeigu ją išnaudosite meilės srityje, pasieksite naują supratingumo lygį.

ŽUVYS
Savaitės pradžioje visiems aplink Jus seksis – Jūs tiesiog spindėsite ir jeigu Jūsų sąraše yra romantika, dabar galite tikėtis sulaukti tikros dovanos. Bet trečiadienį ir ketvirtadienį, kai vyks daug dalykų, galite juos praleisti, nes būsite kažkur ne šioje planetoje. Žemė Jus kviečia! Sugrįžkite į realybę ir sutelkite savo dėmesį į tai, kas vyksta. Savaitgalį Jūsų priešakyje atsidurs esami ir potencialūs santykiai. Galvokite apie save pozityviai - juk tiek daug galite pasiūlyti – bet  nepersistenkite, bent kol nesulauksite pritarimo.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Cayetano / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras