Meilės horoskopas savaitei (12 13 – 12 19)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.
AVINAS

AVINAS
Pirmadienį venkite bet kokių su meilę susijusių reikalų, nes visos su ja susijusios pastangos gali būti problematiškos. Kaip bebūtų, antradienį ir trečiadienį galėsite dėkoti savo laimingoms žvaigždėms – būsite aistringas, kupinas nuostabių spontaniškų idėjų ir puikiai pasiruošęs svarbiems pirmiems žingsniams, kurie bus labai gerai priimti. Ketvirtadienį Jums svarbiausia bus šeima ir jos vertybės – atraskite jas iš naujo ir parodykite aplinkiniams, ką jaučia Jūsų širdis. Šį savaitgalį drąsiai žarstykite komplimentus, tačiau venkite to, ką norėsite pasakyti be jų.

JAUTIS

JAUTIS
Kam tai laikyti savyje? Šį klausimą Jums užduos žvaigždės pirmadienį, tad jei neturite gero atsakymo į šį klausimą, tuomet laikas pasidalinti. Antradienį ir trečiadienį iš kažko jausite spaudimą (o gal tai Jūs pats save spausite?). Kalbant apie meilę – laikas iš tikrųjų yra viskas, todėl atraskite savo vietą. Ketvirtadienį ir penktadienį Jus aplankys geri dalykai, aišku ne be Jūsų pačių pastangų. Ruoškitės tiek jaukiam, tiek linksmam laiko praleidimui, nesvarbu, ar nuspręsite jį leisti vienas, su antrąja puse ar su šeima, draugais. Šis savaitgalis yra idealus apgalvoti širdies reikalams.

DVYNIAI

DVYNIAI
Pirmadienį susikoncentruokite į darbą, nes kitaip rizikuojate visą savaitę daryti užsilikusius darbus. Antradienį ir trečiadienį norėsis susitikti su draugais; kažkas iš jų turi puikių perspektyvų Jūsų romantikos srityje, bet Jums reikės laiko apie tai pasikalbėti. Ketvirtadienį būkite pasirengę skaičiuoti savo dovanas, bet nepamirškite atskirti grūdų nuo pelų. Žvaigždės Jums žada daug įvairiapusio bendravimo, todėl Jums reikės būti tolerantiškiems. Pagrindinis Jūsų savaitgalio įvykis bus meilės nuotykis. Tikrai taip, Jūs atrodote nuostabiai!

VĖŽYS

VĖŽYS
Pirmadienį Jūs būsite padangėse, galvodami apie patys-žinote-ką ir visai tikėtina, kad prieisite prie labai svarbios išvados, jei sugebėsite įsiklausyti į savo vidinį balsą. Antradienį ir trečiadienį stenkitės nedaryti skubotų išvadų apie svarbius tarpasmeninius santykius, nes pirminė Jūsų reakcija gali būti visai neišmintinga. Ketvirtadienį Jūsų širdis links prie namų, bet tai nebūtinai reiškia, kad laiką leisite vienas. Įsimylėkite! Šį savaitgalį Jūs būsite pasirengęs pašėlti. Karštas vakarėlis? Kodėl gi ne!

LIŪTAS

LIŪTAS
Pirmadienį perspektyvos, susijusios su romantika, bus miglotos, todėl teks palaukti aiškumo. Gali tekti laukti ilgiau, jei kiti bus labai emocionalūs. Antradienį ir trečiadienį – gyvenkite, mylėkite ir mokykitės, daugiau sužinokite apie save ir tam tikrą asmenį. Parodykite savo smalsumą! Ketvirtadienį Jūsų ego bus stiprus, kaip ir Jūsų nuoširdumas bei prisirišimas. Aplinkiniai Jus brangins tokį, koks esate – nepamirškite jiems parodyti, kad jie Jums taip pat svarbūs. Linksmybės bus Jums po ranka, tad parodykite, ko norite. Žvaigždės Jūsų klausosi!

MERGELĖ

MERGELĖ
Pirmadienį meilei svarbiausia bus pagarba: tiek savęs, tiek kitų. Priimkite ją ir duokite! Tačiau antradienį ir trečiadienį viskas suksis apie darbą – rūpės, kaip Jums viską suspėti. Ketvirtadienis bus palankiausias kelionėms, tiek po savo vidinį pasaulį, tiek po išorinį. Kažkas iš aplinkinių gali padėti Jums geriau suprasti save – atverkite savo  sielą ir atrasite daug naujų dalykų. Šį savaitgalį Jūsų galva veiks operatyviai, bet Jūsų širdžiai gali prireikti laiko. Per ne lyg neskubėkite.

SVARSTYKLĖS

SVARSTYKLĖS
Širdies reikalai pirmadienį gali labai greitai pradėti vystytis, bet jeigu Jums reikia priimti sprendimą – atidėkite jį. Antradienis ir trečiadienis bus daug tinkamesnės dienos santykių ir asmeninių reikalų tvarkymui. Šiomis dienomis būsite stiprus tose srityse, kurios dažniausiai esate drovus. Ketvirtadienį palankiausia Jums bus jauki ir pažįstama meilė. Bendraujant su šeima ir draugais, Jums pravers Jūsų diplomatiškumas – nenustebkite, jei meilės klausimais jie kreipsis būtent į Jus. Šis savaitgalis bus labai užimtas – tiek intelektualiai, tiek emociškai. Ir tai bus labai patrauklu!

SKORPIONAS

SKORPIONAS
Pirmadienis yra puiki diena Jūsų ypatingiems ir unikaliems romantiškiems poelgiams. Išnaudokite arba atsikratykite šia energija, nes antradienis ir trečiadienis bus tinkamesnis platoniškesniems dalykams ir jeigu ketinate spręsti su meile susijusias problemas, geriau tai darykite su papildomu rūpesčiu. Ketvirtadienį bendravimas gali atnešti staigmeną, todėl geriausia, kad Jūsų požiūris būtų atviras viskam. Prieš imantis veiksmų, iš pradžių pagalvokite.  Kalbant apie širdies reikalus šį savaitgalį, bus tam tikrų nesklandumų, kuriuos reikės išspręsti. Išgirskite tikrąją žinutę.

ŠAULYS

ŠAULYS
Pirmadienis bus tinkamesnis minčių ir jausmų analizavimui nei esminių sprendimų priėmimui. Antradienį ir trečiadienį romantiškoje gyvenimo srityje bus pavasaris! Jūsų žinutės, nesvarbu elektroninės ar pašnibždėtos tiesiai į ausį, veiks kaip Kupidono strėlės. Ketvirtadienis – dalinimosi diena, už Jūsų dosnumą meilės Karma Jums atsilygins. Jei šį savaitgalį neturėsite vieno svarbaus rimto pokalbio arba jeigu kažkieno veiksmai neatitiks jo/jos žodžių veiksmų, būkite pasirengęs iš naujo viską įvertinti. 

OŽIARAGIS

OŽIARAGIS
Užimtajame pirmadienyje palikite šiek tiek laisvo laiko – galimos gražios naujos pažintys, bet tik tuomet, jei neskubėsite. Beje, antradienis ir trečiadienis bus skirti koncentravimuisi į darbą – atlikite visus įsipareigojimus tam, kad ketvirtadienį galėtumėte atsipalaiduoti ir mėgautis savimi. Žvaigždės žadą malonumus ir puikų laisvalaikį. Pokalbis su mylimu žmogumi gali būti labai malonus ir naudingas Jūsų meilės frontui. Šį savaitgalį gali būti daug kalbos, bet mažai naudos. Kaip bebūtų, Jūsų veiksmai bus galingesni už žodžius!

VANDENIS

VANDENIS
Pirmadienio poreikis kažką daryti tik dėl savęs nebus savanaudiškas - tai suteiks pasitikėjimo savimi, intelektualumo ir leis pasijusti gerai. Antradienį ir trečiadienį būsite pasiruošęs įspūdžiams ir jeigu būsite aktyvus, žvaigždės stumtelės Jus teisinga romantikos kryptimi. Ketvirtadienį būsite nustebinti, kokia meilės praeitimi kiti norės pasidalinti su Jumis. Beje, joje rasite panašumų su savo gyvenimu.  Grįžtant į dabartį (ir ateitį!), savaitgalį būsite labai karštas. Mėgaukitės meile, bet nenudekite!

ŽUVYS

ŽUVYS
Pirmadienį būsite nuostabus ir atrodysite puikiai. Tačiau galvosite apie didesnes meilės problemas, apie tai, ką turėtumėte duoti. Pasikalbėkite apie tai su kuo nors iš artimų žmonių ir prisiminkite šiuos atradimus antradienį ir trečiadienį, nes kažkas gali mėginti aptemdyti Jūsų viziją. Ketvirtadienį ateis pakantesnis ir šiltesnis laikas, o visa ko centre gali būti Jūsų praeitis. Kitų istorijos pridės papildomų emocijų, nes Jūs su jomis būsite susiję. Šį savaitgalį geriausiai jausitės tuomet, jei būsite atviri.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (2)
nuostabi meiles savaite....
Ką gi, kimbu į darbus ir savaitgalį laukiu meilės :))
Naujas komentaras