Meilės horoskopas savaitei (12 16 - 12 22)

horo(1).jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Nuo savaitės pradžios užvirs romantiškos aistros, o pirmadienį ir antradienį avinukams žvaigždės pataria į savo meilės virtuvę įnešti pikantiškų prieskonių. Jūs tai puikiai sugebate, tad nebijokite būti drąsūs ir žaismingi. Ketvirtadienis ir penktadienis nebus toks aistringas kaip savaites pradžia. Lauks daugybė darbo ir užduočių, kurias turėsite įminti aštriu mąstymu. Nepervarkite ir nusiteikite romantiškam savaitgaliui, kurio temperatūra priklausys tik nuo jūsų. Pataupykite jėgas savaitės pabaigoje ir su kaupu jas atgausite savaitgalį.

 

JAUTIS

Derybos bus puiki taktika iki pat trečiadienio visose sferose. Jautukai turintys antrą pusę turės galimybę atrasti saldžius kompromisus,o vieniši jaučiai galės mėgautis audringomis ir kaitinančiomis diskusijomis su priešingos lyties atstovais. Nuo trečiadienio iki penktadienio tinkamas laikas flirtui ir pažintims per atstumą. Savaitgalis tinkamas metas aktyviam bei turiningam laisvalaikio praleidimui su šeima.

 

DVYNIAI

Galbūt siekiate mylimam žmogui įteikti ypatinga dovaną. Kam laukti ypatingos progos, paruoškite mažą staigmenėlę jau dabar. Romantiška nuotaika savaitės pradžioje įkvėps dvynius ieškoti originalių ir romantiškų idėjų. Nuo trečiadienio iki penktadienio būkite atsargūs išsakydami savo nuomonę, o taip pat įdėmiai klausykite ką jums sako aplinkiniai. Galimas nesusikalbėjimas, nesusipratimai. Savaitgalis laukia labai įdomus, kada vienu žingsniu eis širdis ir protas. Tai leis patirti daug intelektualių, galbūt keistų, tačiau labai jausmingų akimirkų.

 

VĖŽYS

Argi ne keista, kad nuo pirmadienio Jus apims keistas jausmas ir noras iškrėsti kažką ekstravagantiško ir neįprasto? Pirmyn, ne viskas kas jums nepriimtina yra netinkama. Stebinkitės, viliokite ir bukite drąsūs. Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis tinkamas laikas kūrybiniams mainams, todėl jei dirbate menišką darbą, bendraukite su kolegomis ir nebijokite išsakyti minčių, tai atneš sėkmę ateityje. Savaitgalis žada būti įdomus. Tikėtina, kad užmegsite naujas pažintis ir tai vėžiams padės pakeisti mąstymą į tam tikrus dalykus.

 

LIŪTAS

Pasisemkite įkvėpimo iš gamtos ar kitų gražių dalykų. Liūtukus  gali apimti prieštaringi jausmai. Vieną akimirką atrodys, kad mylite visą pasaulį, kitą priešingai - gali užvaldyti pyktis ir įniršis. Tačiau toks emocijų derinys gali tapti puikiu pagrindu naujiems projektams. Ketvirtadienis ir penktadienis ramesnis laikas, kada norėsis skirti laiko meilei, šeimai bei mylimam žmogui. Būsite dosnūs ir svetingi šį savaitgalį.

 

MERGELĖ

Pirmadienį pamatysite savo kruopštaus meilės plano rezultatus. Jie tikrai nustebins Jus! Tačiau atminkite, kad negalite valdyti kitų žmonių emocijų bei jausmų. Trečiadienį meilės chaosas sklaidysis, o širdyje ir smegenyse viskas bus aišku kaip niekada. Savaitgalis bus nuostabus, ypač tada, jei jį būsite kam nors pažadejusios.

 

SVARSTYKLĖS

Nauja gyvybes energija įsižiebs svarstyklėse. Kaip niekad lengvai galėsite užmegzti kontaktą ir kuo puikiausiai mokėsite išsakyti savo poreikius. Pasinaudokite šia proga trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį. Labai tikėtina, kad toks jūsų veržlumas taps dideliu žingsniu kažkam prasmingam.

 

SKORPIONAS

Intensyvumas. Nuo savaitės pradžios galimi neramumai, emocijos, o skorpionų nekantrumas iššauks įdomių ir aštrių reakcijų. Tačiau ieškantiems naujų pažinčių, toks užtaisas bus kaip tik tai, ko reikia! Tokia energetika skorpionus  lydės iki pat trečiadienio, tačiau penktadienio galite tikėtis ne ką mažiau įdomesnio. Savaitgalį už jus kalbės intuicija, o ji kužda šį tą jaukaus ir labai romantiško.

 

ŠAULYS

Jei meilė ir nebus svarbiausias dalykas savaitės pradžioje, tai reikš, kad mėgaujatės visais teikiamais gyvenimo malonumais. Sveikiname! Tokios džiaugsmingos ir optimistiškos emocijos įkvėps ne tik pačius šaulius, bet ir aplinkinius. Toks laikas tęsis iki pat ketvirtadienio. Nuo penktadienio savo pramogų troškimą stenkitės suderinti su antrąją puse. Galite likti nustebę savo partnerio ar partnerės išryškėjusiu žaismingu būdu.

 

OŽIARAGIS

Iki pat savaitės vidurio šio ženklo atstovus gali kankinti meilės alkio jausmas. Patenkinkite šį savo poreikį ir būkite ryžtingi bei imkitės iniciatyvos. Nesvarbu ar nuspręstumėte smagiai praleisti laiką su draugais ar sugalvosite nustebinti savo antrąją pusę erotišku šokiu, atomazga bus labai intriguojanti, jeigu tik imsitės veiksmų. Ketvirtadienis  ir penktadienis darbingas laikas. Bus tinkamas laikas prašyti didesnio atlygio už darbą. Savaitgalis laukia spalvingas ir žaismingas. Tinkamas metas naujoms pažintims.

 

VANDENIS

Savaitės pradžia prasidės dramatiškai ir labai įdomiai. Gali būti, kad vandeniams teks įtraukti kiek neįprastų ir netikėtų elementų sprendžiant tiek profesinius, tiek meilės klausimus. Rezultatai atneš įsimintinų įspūdžių. Toks eksperimentinis laikotarpis tęsis iki pat ketvirtadienio. Ketvirtadienį ir penktadienį gali tekti ieškoti stipresnės motyvacijos.Tačiau pulti į neviltį tikrai nereikia. Šiomis dienomis skvarbus jūsų protas leis rasti tinkamą atsakymą. Vienišiems vandeniams savaitgalis palankus laikas ieškoti naujų ryšių.

 

ŽUVYS

Pirmadienį ir antradienį žuvų mintys klajos romantikos ir meilės vandenyne. Į Jums rūpimą klausimą bus atsakyta savaitės viduryje. Atsakymas leis viską sudėtį į vietas ir žinojimas, ko norite leis priimti tinkamą sprendimą. Įdomūs susitikimai, naujos pažintys žuvis lydės iki pat penktadienio. Savaitgalis - mainų metas. Viską ką skyrėte meilės vardan, grįš su kaupu. Tad negailėkite duoti ir sulauksite geidžiamo atsako. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras