Meilės horoskopas savaitei (12 16 -12 23)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje skirkite daugiau laiko poilsiui, pasistenkite nepersidirbti, nes tai gali turėti neigiamos įtakos sveikatai. Jei esate vienišas, tai puiki proga naujiems meilės nuotykiams, kurie gali užsimegzti net internetinėje erdvėje. Trečiadienis, ketvirtadienis tinkami spręsti santykių problemas ar sudėlioti asmeninius prioritetus norima tvarka. Būsite itin emocingas, todėl pasistenkite neigiamų emocijų ar asmeninių problemų neišlieti ant artimųjų. Savaitgalis nusimato itin darbingas, privalėsite atlikti užmirštus darbus, kurie jau senai neduoda ramybės.

 

JAUTIS

Tyrinėkite slapčiausias savo širdies ir proto kerteles, sujunkite juos į vieną bendrą visumą. Tai daryti būtina, nes savaitės pradžioje gali tekti priimti romantiškus sprendimus. Galbūt mylimasis nuspręs žengti ilgai lauktą žingsnį ir pagaliau užmaus sužadėtuvių žiedelį. Tiems, kurie jau džiaugiasi santuokiniu gyvenimu, savaitė klosis įprastai, santykiai su antrąja puse džiugins kaip ir anksčiau, puikiai sutarsite ir suprasite vienas kitą iš pusės žodžio. Profesinėje srityje galimos malonios permainos, jei intensyviai ieškote darbo, šią savaitę galite gauti viliojantį darbo pasiūlymą. Savaitgalį apsilankykite koncerte, nueiti į parodą ar kino filmą. Kitaip tariant, praturtinkite dvasinį pasaulį.

 

DVYNIAI

Esate laimingas ir įsimylėjęs. Todėl net nepajusite kaip prasidėjusi darbo savaitė ateis į pabaigą. Pirmosiomis dienomis skraidysite padebesiais, darbus atlikti seksis sklandžiai, o ir asmeniniai santykiai džiugins kaip niekad anksčiau. Tačiau būkite atsargus, nes trečiadienį, ketvirtadienį gali užvaldyti neigiamos emocijos, savęs gailestis. Todėl tomis dienomis skirkite laiko sau, paskaitykite psichologines, saviugdą skatinančias knygas. Savaitgalį aplankykite senai matytus draugus ar giminaičius, išvykite pasivaikščioti į gamtą.

 

VĖŽYS

 Savaitė tiki prasideda, o Jūs nieko nelaukdami puolate ieškoti naujų pažinčių? Nebūkite skeptiški internetinių pažinčių skelbimams, net jei nerasite savęs vertų kandidatų, užtat laiką praleisite puikiai. Juk svarbiausia gera nuotaiką. Todėl pirmadienį jūsų humoro jausmas veršis per kraštus, pakelsite nuotaiką ne tik sau, bet taip pat ir kolegoms darbe. Antradienis, trečiadienis nusimato labai darbingi, gali tekti ilgiau užsibūti darbe ir atlikti keblias, daug pastangų reikalaujančias užduotis. Savaitės pabaiga žada būti ramesnė, galėsite atsipūsti ir skirti laiko sau. Penktadienį galimos netikėtos pažintys, jei esate vienišas i neturite antrosios pusės, ši diena gali būti lemtinga. Galite sutikti žmogų, su kuriuo pavyks sukurti ilgalaikius, darnius santykius. Savaitgalį apsilankykite kultūriniuose renginiuose, nueikite į naujas parodas, meno galerijas ar nuotaikingą spektaklį, kuris be abejonės pakels nuotaiką.

 

LIŪTAS

Šią savaitę teks spręsti ne savo, o draugų problemas. Visi paskui kitą kreipsis pagalbos, vieni prašys materialinės paramos, kiti norės pasidalinti asmeninėmis problemomis ir sulaukti vertingo patarimo.Todėl apie savąsias negandas neturėsite laiko net pagalvoti, o tai tik į naudą. Savaitės viduryje galite sulaukti priekaištų iš mylimo žmogaus dėl dėmesio trūkumo, todėl atėjus savaitgaliui padovanokite jai/jam brangiausią turtą- savo laiką!

 

MERGELĖ

Savaitės pradžioje būsite kupinas šiltų jausmų ir geros nuotaikos. Žavėsite aplinkinius tiek savo išvaizda, tiek bendravimo įgūdžiais, spindėsite ryškiai it gražiausia žvaigždė danguje. Santykiai su mylimuoju klostysis kaip niekad sklandžiai, abu spinduliuose gera nuotaika ir karščiausiais jausmais vienas kitam. Jausitės tarsi iš naujo pamilę vienas kitą. Tačiau apsvaigę nuo meilės nepamirškite ir kasdienių pareigų, kurias taip pat reikia atlikti kruopščiai, iš visos širdies. Savaitgalis tinkamas kalėdinių dovanų paieškoms, juk šventės jau tuoj pasibels į Jūsų duris.

 

SVARSTYKLĖS

Gyvenimas susideda iš smulkmenų ir gerų darbų. Todėl būkite malonus aplinkiniams, neatsisakykite padėti.Visi geri darbai grįš su kaupu. Nors savaitės vidurys nebus labai sėkmingas metas, trūks romantikos ir darbai klosis ne itin sklandžiai, tačiau nenusiminkite- visa tai laikina. Jau savaitgalį žvaigždės Jums žada atsiųs teigiamą energiją, jausitės pakylėtas ir laimingas

 

SKORPIONAS

Patikėkite savo nuojauta, ypač savaitės pradžioje, ji tikrai Jūsų neapvils. Veikiau priešingai- ves tiesiausiu keliu sėkmės link. Todėl ši savaitė Jums ypač sėkminga, tiek profesinėje, tiek meilės srityje. Darbai klosis itin sklandžiai, iš kolegų sulauksite daug pagyrimų už atliktus darbus, o mylimasis džiugins romantiškomis, širdžiai mielomis staigmenomis. Savaitgalį skirkite asmeniniams poreikiams patenkinti, atsipalaiduokite po savaitės darbų, pasilepinkite grožio procedūromis, paskaitykite mėgstamą knygą ar aplankykite draugus.

 

ŠAULYS

Savaitės pradžioje galimas pokalbis su mylimuoju, kuris gali šiek tiek pakoreguoti Jūsų gyvenimo planus. Nežinia, viskas pakryps teigiama ar neigiama linkme. Jei asmeniniai santykiai iki šiol klostėsi puikiai, galite sulaukti pasiūlymo oficialiai įteisinti santykius ir sukurti šeimą. Kalbant apie darbinius reikalus, būkite atidesni, stenkitės visas pavestas užduotis atlikti laiku ir kaip galima kruopščiau, kitu atveju galite sulaukti nemažos kritikos ir papeikimų. Savaitgalį aplankykite draugus ir nepamirškite pradėti pakuoti kalėdines dovanas.

 

OŽIARAGIS

Pirmosiomis savaitės dienomis santykiai su mylimuoju gali neduoti ramybės. Bus sunku suprasti vienas kitą, gali atrodyti, jog kalbate skirtingomis pasaulio kalbomis, todėl niekaip negalite rasti kompromisų, kurie tenkintų jus abu. Tačiau trečiadienį, ketvirtadienį aistros nurims ir santykiai grįš į įprastas vėžes, vėl džiaugsitės vienas kito malonia draugija. Savaitgalį daugiau laiko praleiskite gryname ore, neišsigąskite už lango spaudžiančio šaltuko. Grynas oras išvalys mintis ir sugrąžins optimizmą, gerą nuotaiką.

 

VANDENIS

Romantiškos žvaigždės lydės Jus visą ateinančią savaitę. Darbe galite pasiekti stulbinančių rezultatų, parengti nepriekaištingą projektą ar pasirašyti sutartį, kuri sulauk neįtikėtinos sėkmės ir pripažinimo. O ir santykiai su mylimuoju klosis itin gerai, jausitės laimingi būdami kartu ir nekantriai lauksite vakaro, kad galėtumėte pasimatyti ir apkabinti vienas kitą. Tiems, kurie dar nesurado antrosios pusės, ši savaitė nežada lemtingų permainų, tačiau nenusiminkite, galėsite skirti daugiau laiko draugams ir artimiesiems. Savaitgalis žada būti itin audringas, galimi susitikimai su draugų kompanija ir linksmybės iki paryčių.

 

ŽUVYS

Nors esate įsimylėjęs iki ausų, tačiau nereikėtų pamiršti ir kitų kasdienių pareigų ar artimųjų. Būtent jiems šią savaitę prireiks Jūsų pagalbos, paramos ir draugiško peties.Todėl šią savaitę gausite atlikti ne kalbėtojo, o klausytojo vaidmenį. Santykiai su mylimuoju klostysis puikiai, sutarsite kaip niekad gerai, vienas kitą suprasite iš pusės žodžio, todėl nesusipratimai šią savaitę aplenks Jūsų pasaulėly. Savaitgalį atsipalaiduokite, susitvarkykite namus ir užsiimkite grožio procedūromis.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras