Meilės horoskopas savaitei (12 17 – 12 23)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI. Savaitės pradžioje Avino ženklo atstovai gali būti nustebinti – tikėtini  staigūs (nebūtinai dideli) pokyčiai romantiniame gyvenime. Kaip bebūtų, Jums be abejonės šypsosis laimė. Beje, Žvaigždės pataria šiomis dienomis susiplanuoti artėjantį savaitgalį – tam metas ypač palankus. Trečiadienis ir ketvirtadienis – dienos, kai nereikia skubėti: stebėjimas duos palankesnius rezultatus nei veiksmas. Jam tinkama diena bus penktadienis – Jus lydės ypač žavi, jaudinanti energija, galėsite bet kokį įvykį pakeisti sau tinkama linkme!  Jūsų charizmos ir spontaniškumo dėka savaitgalis taip pat bus nepamirštamas.

SEKSAS. Labai garsiai reikšite savo emocijas, taip pat ir sekso metu. Žinoma, iš pradžių kaimynai dėl jūsų labai džiaugsis, tačiau viskas turi savo ribas. Jei vis dėl to nesate nusiteikę tylėti, iš anksto kaimynams padovanokite ausų kamštukus.

 

JAUTIS

SANTYKIAI: Jeigu pirmadienį ar antradienį kažkas elgiasi iš tiesų keistai – ko gero, jie žino, jog tai – geriausias būdas sulaukti jūsų dėmesio. Priešingybės traukia – galbūt kažkas tiesiog vadovaujasi šiuo posakiu ir bando jus sužavėti? Visus romantinius „mazgus“ savaitės viduryje išnarplioti gali padėti draugai. Beje, jeigu turite antrąją pusę – pirmiausia kreipkitės į ją, greitai viską išsiaiškinsite. Palankus metas kurti ateities planus (ypač – pašėlusius). Savaitgalį Jaučio ženklo atstovus lydės kosminė energija, tarsi stumianti judėti greičiau. Tuo tarpu Jūsų širdis gali reikalauti šiek tiek daugiau laiko ramybei. Pailsėkite, prieš imdamiesi svarbių veiksmų ar pokyčių pasistenkite pakankamai įsigilinti į pastaruosius įvykius: suprasti jų priežastis, išsiaiškinti, ko iš tiesų norite.

SEKSAS: Šią savaitę moterų laukia gana pikantiški meilės nuotykiai – visiškai netikėtose vietose ir situacijose. Tarkim, bekabinant girliandą ofise. Arba prekybos centre perkant vaisius, kai netyčia susiliečia rankos: jūs perkate bananą, o jis mandarinus – juk taip dera kartu... 

 

DVYNIAI

SANTYKIAI: Kažkokia romantinė idėja, kurią vertinote kaip absoliučiai jums netinkamą, savaitės pradžioje gali pasirodyti visai smagia alternatyva. Pasinaudokite savo nusiteikimu nuotykiams, naujovėms – gali būti iš tiesų smagu. Trečiadienį ir ketvirtadienį Žvaigždės pataria susilaikyti nuo iniciatyvos, rimtų pokalbių – bendravimas šiomis dienomis bus kiek sudėtingas, didelė nesusipratimų tikimybė. Tuo tarpu penktadienį viskas tarsi apsivers  aukštyn kojomis: būsite labai sėkmingi, ypač – rodydami iniciatyvą meilės srityje. Beje, savaitgalį nelikite abejingi išgirstam romantiniam patarimui – tikėtina gauti iš tiesų naudingos informacijos.

SEKSAS: Ne pati sėkmingiausia savaitė intymiems santykiams. Šią savaitę gresia nemiga, viršvalandžiai, tad neturėsite nei jėgų, nei noro. Tačiau net ir didžiausią nenorą galima išblaškyti – pradėkite nuo masažo ir atpalaiduojamųjų meditacijų. 

 

VĖŽYS

SANTYKIAI: Nesvarbu, ar turite antrąją pusę, ar eisite į pirmąjį pasimatymą – savaitės pradžioje galite tikėtis nuomonių išsiskyrimo. Žvaigždės savaitės pradžia pataria vadovautis ne emocijomis, tačiau logika. Trečiadienį bei ketvirtadienį Vėžio ženklo atstovus turėtų stebinti malonios smulkmenos, bylojančios apie esamą tikrą dvasinį ryšį. Bet kokiu atveju, patariama pasikliauti intuicija: ji šiuo metu pasakys kur kas daugiau nei jūsų protas ar net draugai. Savaitgalį patariama vengti skubotų reakcijų, sprendimų – apgalvotos romantinės situacijos duos kur kas daugiau naudos nei spontaniški pasirinkimai.

SEKSAS: Jūsų antroji pusė per daug priprato prie jūsų? Seksas toks pats, patiekalai – visi žinomi. Pats laikas persikūnyti į kitus veikėjus! Nors vienai dienai apsikeiskite pareigomis, „pasimatuokite“ vienas kito darbus, o gal netgi ir drabužius. Padarykite tai, ko niekada nesate išbandę.

 

LIŪTAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje antrąją pusę turintys Liūto ženklo atstovai kaip niekada aiškiai matys mylimojo perspektyvą, tik... kažkodėl nenorės to priimti. Žvaigždės pataria to nesureikšminti, leiskite gyvenimui tekėti sava vaga ir tai išsispręs. Trečiadienį pabus vienišių instinktai: turintys simpatiją šiuo metu gali suregzti puikius planus ir užkariauti jų širdis! Pasimatymams apskritai palankiausios dienos – penktadienis ir šeštadienis. Išsirinkite veiklą, kuri priverstų jus abu nemažai pamąstyti, sudomintų ir suteiktų peno kalboms. Žinoma, nepamirškite pasilikti šiek tiek vietos fantazijų netikėtumams...

SEKSAS: Šią savaitę numatomas ryšys su užsieniečiu, tačiau kurioje srityje – niekas apie tai nežino. Gali būti, kad užsienis nebus toks jau tolimas. Be to, ne toks jau didelis skirtumas, koks tas užsienis – juk visi esame vieno kraujo. Svarbiausiai, nepraleisti progos. 

 

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje, ko gero, kažkas įsiverš į Mergelės ženklo atstovų rutiną – Jums tai nebus ypač malonu, įžvelgsite pokyčių grėsmę. Nenusiteikite neigiamai! Atverkite savo mintis – širdis bei siela seks iš paskos. Savaitės vidurys ypač palankus flirtui su senomis simpatijomis, nepažįstamaisiais, taip pat puikus metas seksualioms naujovėms su antrąja puse. Penktadienį Jūsų link pradės plaukti romantiniai debesys. Klausimas, ko norite, kurį laiką bus Jūsų dėmesio centre. Būkite tiesmuki, tačiau venkite agresyvumo. Sekmadienį viskas turėtų atslūgti, dovanoti susitaikymą ir naują suderinamumą.

SEKSAS: Šioks toks ištvirkavimas nieko blogo nepadarys, tad žvilgsnių mėtymas ir nepadorus elgesys bet kokiu atveju bus pateisintas. Ši savaitė labai tinkama, kad eitumėte toliau nei neša jūsų erotinė fantazija. Pats laikas suspėti iki Naujųjų metų įgyvendinti visas savo aistras.

 

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovai tuo pat metu bus švelnūs kaip šilkas bei aštrūs kaip vinis. Jūsų charizma sudarys sąjungą su protu ir būsite iš tiesų neįveikiamai žavingi. Pasitikėkite savimi – šiuo metu ypač didelė romantinių jausmų (ar jų sustiprėjimo) tikimybė. Tuo tarpu savaitės viduryje nusiteikite kiek prastesniam meilės laikotarpiui. Jums kur kas geriau seksis patarinėti draugams, nei tvarkyti savo pačio romantinius santykius. Tačiau viskas praeina: savaitgalis vėl palankus meilei! Tikėtinas karštas romantinis nuotykis. Turite puikius balanso formavimo įgūdžius: davimas, suteikimas ir gavimas taps iš tiesų harmoningais procesais. Šlovinkite meilę!

SEKSAS: Šią savaitę ne vieną kartą pasijusite mažu mažučiu. Tačiau neverta nerimauti, nes tai nieko bendro su seksu neturės. Net patys nustebsite, kad šitam gerui laiko atrasite. Ir dar ne vieną kartą. 

 

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai gali sulaukti staigių romantinių audrų. Net ir siaučiant perkūnui mokėkite pasidžiaugti meilės kibirkštimis. Kai audra išsisklaidys, ore tiesiog sklandys romantika, žavesys, aistra – suplanuokite ypatingą pasimatymą. Jam tinkamas savaitės vidurys – trečiadienį bei ketvirtadienį tarp jūsų ir partnerio (ar simpatijos) žaižaruos gerosios kibirkštys. Savaitgalį Žvaigždės pataria pamiršti romantines ambicijas, nesiimti iniciatyvos: leiskite viskam tekėti sava vaga, priimkite iššūkius, būkite savimi – viskas galiausiai tikrai išeis į naudą.

SEKSAS: Jei norite aiškintis santykius, tačiau niekaip to nesugebate atlikti, nereikėtų tampyti katino už uodegos. Vargu, ar jūsų antroji pusė susipras pradėti šį skaudų pokalbį pati. Geriausiai, jei viską šnekėsite atvirai, taip kaip yra. Ir tai darykite prieš seksą, nes kitaip sugadinsite savo intymumą. 

 

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Šaulio ženklo atstovams toks dalykas kaip atsitiktinis susitikimas neegzistuos – būsite nukreipti ir atsidursite ten, kur ir turite būti (nors ir būsite nustebę). Taip pat tai palankus laikas susirasti naujų draugų (ar daugiau nei draugų). Jeigu trečiadienį ar ketvirtadienį planuosite kažkokį romantinį žingsnį, jis gali taip ir likti planuose: šiuo metu idėjoms bus iš tiesų sunku tapti realybe. Tuo tarpu savaitgalis bus palankesnis. Jūsų širdis (jausmai) ir protas bus visiškoje harmonijoje – tai reiškia, jog gebėsite įveikti ir pasiekti, ką tik panorėsite.

SEKSAS: Šią savaitę jums nusimato ypatinga misija: jums reikės atversti žmogų į tikrąjį kelią. T.y. pasirinksite vyrų arba moterų nekenčiantį žmogų, ir turėsite jam įrodyti, kad santykiai yra gerai. Taigi, jau iš anksto pradėkite derinti scenarijų, kad nesusimaišytumėte ir nepablogintumėte dar daugiau situacijos. 

 

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Ožiaragio ženklo atstovai trokš išanalizuoti savo romantinę ateitį iki smulkmenų, viską planuoti. Pernelyg nepasinerkite į svajones ir nebandykite atsidurti priekyje tikrosios savęs. Beje, nepamirškite apsidairyti ir pažiūrėti, kas vyksta šiuo metu – dabartyje irgi turite kuo pasimėgauti, pasidžiaugti. Trečiadienį bei ketvirtadienį Žvaigždės žada gerą nuotaiką, savijautą, būsite kūrybingi ir gebėsite sužavėti tą, kurio trokštate. Didžiausią pasisekimą turės pasimatymai, kažkaip susiję su menu ar muzika. Šeštadienį meilės nuotykius gali tekti paaukoti dėl atsakomybės, įsipareigojimų. Tačiau atsipalaiduoti galėsite sekmadienį – kodėl drauge nepasimėgavus skaniais pietumis?

SEKSAS: Pagal galimybes venkite eksperimentų su technika. Taigi, šią savaitę sekso žaislus kol kas pasidėkite į seifą, arba jei negaila – kažkam paskolinkite. Pažais ir atiduos, kaip sakoma. Taip pat venkite sekso automobilyje, lifte ar ant skalbimo mašinos. 

 

VANDENIS

SANTYKIAI: Net mažiausi pokyčiai, įvykdyti savaitės pradžioje, Vandenio ženklo atstovams dovanos grandininę reakciją – įsivaizduokite, kas būtų, jeigu imtumėtės didesnių pokyčių? Neignoruokite savo jausmų – būsite iš tiesų įkvėpti, taip pat gebėsite uždegti ir kitą žmogų. Trečiadienį bei ketvirtadienį, ko gero, būsite labai išsiblaškę, taip, kad net, tikėtina, nepastebėsite jums siunčiamų romantinių signalų. Būkite atidesni! Savaitgalį pasistenkite praleisti maloniai, nebijokite smagių netikėtumų. Nesvarbu, kažką darysite vienas ar su kitu žmogumi, spontaniškumas dovanos daugiau nuotykių ir malonumo!

SEKSAS: Jūsų jumoro jausmas išties specifinis, tad į jus labai keistai žvelgs visi aplinkiniai. „Slidžios“ temos ir nešvankūs juokeliai tik rodo, kad jums jau chroniškai trūksta sekso, tad gyvenime susikaupė nepasitenkinimas. Laikas sunerimti. 

ŽUVYS

SANTYKIAI: Jūsų romantiniai jausmai bei mintys savaitės pradžioje bus aiškūs, tarsi pateikti žemėlapyje. Kaip bebūtų, puikiai žinote, jog tokios griežtos ir tvirtos ribos trukdo tikram atsidavimui. Galbūt Jums tiesiog reikia trumpos pertraukos, poilsio minutėlės – viskam apgalvoti, suprasti, nuspręsti? Savaitės viduryje į galvą jums šaus nauja romantinė idėja – nepamirškite, tikrai verta pabandyti. Blogiausia, ką galite padaryti – stovėti vietoje arba žengti atgal. Nebijokite bandyti ir drąsiu žingsniu ženkite pirmyn. Tiek daug negalvokite apie pasekmes, tiesiog darykite! Jeigu savaitgalį situacija jums atrodys miglota, sąžiningumas (tiek jūsų, tiek kito žmogaus), pokalbis – geriausia, kas gali įvykti. Mėgaukitės procesu!

SEKSAS: Gražūs apatiniai, natūralios medžiagos, išraiškingi kvepalai – jums taip trūksta romantikos, kad visą šį laikotarpį eisite iš proto. Tačiau glamonių ir švelnumo nenusipirksite, o išleidę krūvą pinigų rizikuojate vėl likti be nieko. Gal užmegzkite virtualų romaną: pradžia tikrai bus audringa, o ir nieko nekainuos.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Juk pasaulio pabaiga penktadienį! Tik seksas! :D
Naujas komentaras