Meilės horoskopas savaitei (12 19 – 12 25)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje į savo romantinio gyvenimo situaciją pažvelkite iš mylimosios (-ojo) pusės. Kaip Jūs jaustumėtės, jeigu būtumėte jos (jo) vietoje? Meilė tai nėra išsiaiškinimas, kuris iš dviejų yra svarbiausias. Trečiadienį sustiprės Jūsų emocijos ir tokios išliks visą darbo savaitę. Visą tą laiką būsite linkusi (-ęs) į viską pernelyg stipriai reaguoti. Kelis kartus giliai įkvėpkite ir pirmiausia paprašykite širdies reikaluose stiprios (-aus) draugės (-o), kad ji (jis) realiai įvertintų situaciją, prieš Jums puolant į paniką. Šis savaitgalis bus pilnas veiksmo – ar tame tarpe ir meilės srityje, priklausys tik nuo Jūsų!

JAUTIS
Savaitės pradžioje ypatingai gerai savimi rūpinkitės. Sloga yra visai neseksualu, o žvaigždės sako, kad Jūsų sveikatai reikia dėmesio. Jeigu esate poroje, tai puikus metas pradėti kartu užsiimti kokia nors veikla, pvz. sportuoti. Nuo trečiadienio Jūsų gyvenimas bus aistringesnis ir tai tęsis iki darbo savaitės pabaigos – Jus netgi galite pajusti pavydą ar ganėtinai didelį egoistiškumą. Jauskite savo ribas, nepersistenkite! Šį savaitgalį bendravimas su kitais bus įvairiapusis. Žvaigždės pataria nevertinti paviršutiniškai savo romantinių santykių.

DVYNIAI
Savaitės pradžioje žvaigždės Jūsų asmeniniame gyvenime žada romantiką. Jei esate vieniša (-s), nieko nelaukdama (-s) imkitės iniciatyvos (ar galbūt net ne vienos – padidinkite savo galimybes!). Jei esate poroje, visas Jūsų dėmesys bus į Jūsų mylimąją (-ąjį), todėl būkite su ja (juo) švelni (-us). Jeigu turite klausimų, susijusių su meilės sritimi, kuriuos siekiate išsiaiškinti, viskas gali paaiškėti trečiadienį, ketvirtadienį ar penktadienį. Užuomina: klausinėkite ir ieškokite atsakymų kur tik norite, bet informacija, kurios Jums reikia, gali slypėti Jūsų pačios (paties) širdyje. Sumanumas yra seksualu, o šį savaitgalį jo Jums tikrai netrūks. Nebijokite pasidalinti tuo, ką sužinosite.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje Jūsų ir Jūsų antrosios pusės požiūriai gali nesutapti. Neignoruokite to, geriau viską išspręskite. Jei esate vieniša (-as)... gal šiuo metu taip ir turi būti! Tuo tarpu pradedant nuo trečiadienio ir iki pat darbo savaitės pabaigos, turėsite unikalią ir neįtikėtiną galimybę save išreikšti ir visa tai pakeisti. Nesvarbu, ar savo mintimis dalinsitės su savo antrąja puse, ar artimu draugu, nebijokite gilintis į savo jausmus. Tuo tarpu savaitgalį vilios šventiniai renginiai, bet žinokite, kada eiti namo, pabūti vienai (-am), o kada leisti laiką su kažkuo ypatingu.

LIŪTAS
Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį ryte žvaigždės žada draugus, flirtą ir linksmybes. Dabar jausitės bei atrodysite nuostabiai – ir ne tik atrodysite, Jūs tokia (toks) būsite. Vienišiams puikus metas ieškoti pažinčių internete bei susipažinti su kažkuo realiai – būsite labai populiari (-us)! Jeigu turit antrąją pusę, pasinaudokite savo mylimajai (-ajam) daroma įtaka. Tikrai geros naujienos savaitgalui - Jūsų energija ne tik kad išsilaikys, o dar net sustiprės. Būsite tikrai karšta (-s), todėl viską atitinkamai ir planuokite! Šiomis dienomis Jums žadama ir daugiau gilesnių nuostabių dalykų.

MERGELĖ
Jeigu savaitės pradžioje būsite pasimetusi (-ęs) dėl kažkokios konkrečios situacijos, atviras pokalbis su draugu ar atitinkamu žmogumi gali padėti viską išspręsti. Tuomet nuo trečiadienio iki darbo savaitės pabaigos galite jaustis truputį sunerimusi (-ęs) dėl to, kas vyksta meilės srityje (ar dėl to, kad kaip tik nevyksta). Laimei būsite ypatingai įžvalgi (-us) – pasinaudokite proto jėga sprendžiant meilės klausimus. Žvaigždžių užuomina savaitgaliui: visata palanki tiems, kurie suteikia meilei galimybę. Pasinerkite į ją, ištarkite „taip“ (ar bent jau „galbūt“). 

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje Jūsų gyvenime bus daug džiaugsmo, žvaigždės žada Jums daug papildomo žavesio ir visi aplink Jus jaus meilę. Nesvarbu, esate poroje ar vieniša (-s), žmonėms padėsite jaustis ypatingais ir už tai gausite ypatingo dėmesio. Tuo tarpu nuo trečiadienio iki darbo savaitės pabaigos tikėtina, kad darbas ar pinigai Jums bus svarbiausia. Kaip bebūtų, jeigu Jūsų prioritetu taps santykiai, dabar gali užsimegzti labai stiprus ryšys. Atėjus savaitgaliui, Jūsų laukia stebuklas, ypač jeigu plėtosite, kursite nauja ir dalinsitės tuo, apie ką galvojate.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje vienas iš Jūsų įgūdžių bus ypatingai naudingas meilės srityje. Paklausite, kuris? Tai Jūsų gebėjimas į viską pažvelgti giliau, suprasti subtilius signalus ir išsiaiškinti, kas iš tikrųjų vyksta. Nuo trečiadienio iki darbo savaitės pabaigos Jūsų neįtikėtinas žavumas Jums suteiks dar daugiau patrauklumo nei įprastai. Esate vieniša (-s)? Gal jau nebeilgai. Turite antrąją pusę? Jūsų mylimoji (-asis) dėl Jūsų bus pametusi (-ęs) galvą labiau nei visada. Savaitgalį atsipalaiduokite, pažvelkite ramiai, bet rimtai į dabartinę savo situaciją.

ŠAULYS
Savaitės pradžioje Jūs pati (pats) darysite stebuklus! Jei esate poroje, pasakykite savo mylimajai (-ajam), ko Jūs norite ir galite gauti norimą dovaną. Vienišiai, kurie linkę išnaudoti esama situaciją vietoj to, kad kažko lauktų, taip pat dabar gali sulaukti kažko mielo. Nuo trečiadienio iki darbo savaitės pabaigos būsite drovi (-us) ir atsiskyrusi (-ęs), bet nieko tokio. Leiskite kitiems patiems ateiti pas Jus ir kaupkite jėgas daug žadančiam stebuklingam savaitgaliui. Turėtumėte būti pasiruošusi (-ęs) mėgautis šio sezono teikiamais džiaugsmais – žvalgykitės naujų pažinčių ir pajausite meilę.

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje nuo meilės būsite truputį atitrūkusi (-ęs), todėl tai puikus metas pasinerti į darbą ir pailsėti nuo minčių apie santykius, nes viskas dar prieš akis. Jūsų energija pasikeis trečiadienį ir tęsis iki darbo savaitės pabaigos. Tuo metu Jums svarbiausia bus draugai, linksmybės ir pastebėsite daugiau nei draugiškus subtilius signalus iš vieno žmogaus. Jei esate poroje, dabar judu santykiuose galite žengti jaudinantį žingsnį. Vienišiai taip pat žingsniuos reikšmingus žingsnius savo meilės kelyje. Šį savaitgalį meilės reikalai gali pajudėti dar greičiau. Nepamirškite, kas yra svarbiausia.

VANDENIS
Savaitės pradžioje laikymas savyje problemos neišspręs. Gera energija ir puikus laikas priklauso nuo dalinimosi mintimis ir jausmais – jei atsiversite, žvaigždės Jums žada malonių dalykų. Nuo trečiadienio iki penktadienio tikėtina, kad viskas suksis tik apie darbą, darbą ir dar kartą darbą – susitikimus su draugais ir pasimatymus teks atidėti. Savaitgalį turėsite daug laiko didesniems, geresniems dalykams – žvaigždės atskleis kelias paslaptis, pasiūlys kelias puikias idėjas ir iš esmės Jūsų gyvenimą (ir meilę) padarys įspūdingu.

ŽUVYS
Savaitės pradžioje nieko nelaukite, pati (pats) imkitės veiksmų meilės srityje. Vienišiams: nesužinosite tol, kol neišmėginsite – todėl nestabdykite, išsiųskite tą flirtuojančią žinutę! Tiems, kas poroje: dabar pats laikas pakalbėti apie tai, ko Jūs trokštate (ir galbūt apie tai, ko ne). Tuomet nuo trečiadienio iki darbo savaitės pabaigos savo emocinėje būsenoje siekite aiškumo. Kodėl Jūs taip jaučiatės? Pažvelkite į savo gyvenimą ir meilę visapusiškai ir savaitės pabaigoje būkite pasirengusi (-ęs) sėkmei. Būkite atidi (-us), ji gali pasirodyti tuomet (ir ten), kai mažiausiai to tikėsitės!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai (1)
Idomu isipildys ar ne :D
Naujas komentaras