Meilės horoskopas savaitei (12 20 – 12 26)

 
3 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.
AVINAS

AVINAS
Savaitės pradžioje turėsite neįtikėtiną galią puikioms romantinėms iniciatyvoms – nuostabios idėjos, įtikinanti kalba ir užkrečiamas entuziazmas. Susiplanuokite puikų laiko praleidimą, nes savaitės viduryje jūsų dėmesio reikalaus kiti dalykai. Viskas suksis apie tą svarbų balanso pasiekimą. Atkreipkite dėmesį į savo jausmus, emocijas ir ketvirtadienį, penktadienį bei šeštadienį būsite pasiruošę sėkmingiems meilės reikalams, Žvaigždės padės padaryti viską, ko imsitės!Tai labai karštas laikas Avinams, pasistenkite apsirengti ir atrodyti atitinkamai. Sekmadienį nuveikite kažką sveiko, beje, tai irgi gali būti seksualu!

JAUTIS

JAUTIS
Savaitės pradžioje nepamirškite romantikos. Juk nenorite nieko svarbaus praleisti – skirkite aplinkai laiko, žiūrėkite, klausykite, jauskite, net užuoskite – rožes ar mylimo žmogaus kvapą!Ketvirtadienį bei penktadienį būkite kiek atsargesnis, bendravimas gali būti sąlygojamas sunkumų, tai gali sujaukti visus jūsų planus. Jei neturite jokių kaitinančių planų savaitgaliui, tai – palankus metas gaminti, kurti. Šiuo metu būsite ypač seksualus ir maisto gamyba su kitu žmogumi gali atnešti daugybę teigiamų emocijų!

DVYNIAI

DVYNIAI
Technologijos – jūsų pirmadienio Kupidonas. Pasinaudokite tuo juokais nusiųsdamas kažkam seksualią žinutę!Tačiau jei kažką romantiško pradėsite antradienį – viskas staiga susijauks. Nepamirškite visuomet pirmiausia išsiaiškinti savo pačio norus, tikslus, motyvaciją. Viskas gali būti ne taip, kaip pagalvosite iš pradžių. Ketvirtadienis, penktadienis bei šeštadienis tinkamos dienos įsigilinti į savo jausmus. Jausite neįtikėtiną energiją patraukliems ryšiams, nesvarbu, susitiksite su naujais žmonėmis ar „įelektrinsite“ santykius su gerai pažįstamu asmeniu. Ir jei sekmadienį kibirkštys nurims – nesijaudinkite, visada išlaikysite gražų švytėjimą.

VĖŽYS

VĖŽYS
Kiautas – koks kiautas? Kalbant apie meilę, atėjo metas palikti visus nuogąstavimus ir savisaugos instinktus. Nesvarbu, ar tai bus pirmasis, ar 131-asis žingsnis, ženkite jį pirmadienį! Ar esate vienišas, ar susirašinėjate su patraukliu šauniu žmogumi, ar turite antrąją pusę – perkelkite santykius į kitą lygmenį. Būsite sau dėkingas – energijos ir žavumo jėgos antradienį, trečiadienį bei ketvirtadienį bus tiesiog neįtikėtinos! Gyvenkite ir mylėkite dabartyje. Penktadienį bei savaitgalį turėsite skirti šiek tiek laiko nedideliems ateities apmąstymams bei pašnekesiams.

LIŪTAS

LIŪTAS
Meilės planas, kurį kursite pirmadienį, bus sėkmingesnis, jei paprašysite draugo pagalbos. Įsiklausykite į patarimus ir tai padės jums tapti neatsispiriamai žaviu žmogumi!Ir nesijaudinkite dėl rezultato – tiesiog leiskite savo širdžiai vadovauti, antradienį bei trečiadienį tai ypač jums pravers. Tada nuostabios jūsų savybės – atvirumas, draugiškumas, susidomėjimas kitais, meilumas – privers aistra kibirkščiuoti aplinkinius dar keletą dienų!Tobulas laikas!Išnaudokite jį. Savaitgalį skirkite šiek tiek laiko įvertinti savo ir mylimo žmogaus jausmus.

MERGELĖ

MERGELĖ
Pirmadienį jums teks labai rūpestingai apsvarstyti visus širdies reikalus. Tačiau bedvejojant gali padėti užklupusi romantika – antradienį, trečiadienį bei ketvirtadienį galite sulaukti jos pačiais netikėčiausiais keliais!Šiuo metu aplinkiniai ypač trokš jūsų kompanijos. Galbūt dėl to, jog jūs skaitote ir mąstote apie įdomius dalykus bei trokštate tuo pasidalinti? Penktadienį viskas nebebus taip tobula, tačiau nusiminti neverta – ir taip galite puikiai smagiai leisti laiką. Savaitgalį būsite ypač žavingas – dar kartą įsitikinsite, koks nepakartojamas tai jausmas.

SVARSTYKLĖS

SVARSTYKLĖS
Ar tai sėkmė, ar atvirumas galimybėms,  pasiryžimas priimti laimę pavers pirmadienį tokiu nuostabiu? Nesvarbu, svarbiausia – jausitės puikiai. Trečiadienį tikriausiai norėsite mesti šalin romantiką bei meilę ir tiesiog gyventi normalų gyvenimą. Tuo metu, kai būsite užsiėmęs, įtemptai dirbsite, kai kurios problemos išsispręs savaime. Mokėkite palaukti: ketvirtadienį prasidės (ir tęsis visą savaitgalį) ypatingas laikas – Žvaigždės žada nepakartojamą energiją bendravimui, diskusijoms!Leiskite aistrai kibirkščiuoti ir neslėpkite savo žavesio.

SKORPIONAS

SKORPIONAS
Būkite atsargus, kad nesupainiotumėte kažko, ko jums prireiks pirmadienį. Meilės reikalai – komplikuoti, tačiau ne tiek, kad nebūtų galima visko išspręsti, ypač antradienį, trečiadienį bei ketvirtadienį – tada galėsite pasigirti neeiliniu įžvalgumu. Būkite sąžiningas su savimi – tuomet Žvaigždės žada didžiulį progresą tiek širdžiai, tiek protui. Penktadienį daug dėmesio susilauksite darbe, tačiau prisiminkite, jog diena meilei netinkama – verčiau palaukite savaitgalio ir tada linksminkitės, žavėkite, viliokite.

ŠAULYS

ŠAULYS
Ar tikrai jūsų elgesys atitinka mintis bei jausmus? Ar esate pasiruošęs būti nuožmiu – daug flirtuoti ir siekti bendrauti toliau? Ar verčiau tiesiog lauksite? Jei nesate pasiruošęs rimtiems žingsniams, nusiteikite laukti – Žvaigždės trečiadienį „stovės“ jums skersai kelio. Jei vis gi imsitės kažkokių priemonių – savaitės viduryje atsidursite nuostabioje romantiškoje vietoje. Ketvirtadienį pajusite nepakartojamą energiją, bus puikus laikas fizinei veiklai. Pamąstykite apie savaitgalio planus, tačiau būkite pasiruošęs ir netikėtumams. Kartais viskas, ko reikia, tai tiesiog priimti galimybes! 

OŽIARAGIS

OŽIARAGIS
Nors norėsite, kad viskas klotųsi paprasčiau, geriausia, ką galite padaryti pirmadienį – tiesiog sekti esamu pavyzdžiu. Jei esate tikras, ko norite pasiekti romantika, galite aiškiai apie tai kalbėti – pasieksite tikslą per keletą artimiausių dienų. Žvaigždės pataria būti socialiai aktyviu, maloniu, pasiryžusiu pasiaukoti dėl romantikos – šios pastangos neliks nepastebėtos. Jei penktadienį sulauksite nedidelės nesėkmės – nesikrimskite, verčiau pasistenkite įžvelgti pamoką, žinią, kaip geriau nesielgti. Savaitgalis – nuostabus laikas meilei, nevaržykite savęs!

VANDENIS

VANDENIS
Savaitės pradžioje sukursite „karšto“ žmogaus įvaizdį, mokėsite parinkti tinkamus žodžius tinkamu metu – nieko neįskaudinsite ir pagerinsite romantinius reikalus!Tačiau trečiadienį būkite atidesnis: esate linkęs pernelyg jautriai reaguoti, matyti situaciją savaip – pasistenkite kritiškiau į save pažiūrėti. Galite paprašyti pagalbos emocionaliai išprususio draugo ar meilės patarėjo. Ketvirtadienį, penktadienį ar šeštadienį sulauksite dramatiškų pasikeitimų draugystėje ar tiesiog savo širdyje. Priimkite pasikeitimus!Savaitgalis padės viską geriau suprasti.

ŽUVYS

ŽUVYS
Pirmadienį visi reikalai bus susiję su erdve – šiek tiek papildomos vietos gali jums labai pagelbėti. Duokite sau bei apskritai meilei daugiau vietos kvėpuoti!Antradienį, trečiadienį bei ketvirtadienį jausite žmonių norą suartėti, atsiverti. Nesvarbu, turite antrąją pusę ar esate vienišas, jūsų susidomėjimas savo gyvenimu ne tik patį privers geriau jaustis, bet ir žavės aplinkinius. Penktadienį ar savaitgalį jūsų meilė gali pasukti aplinkiniu keliu... Nepergyvenkite, tegu!Kas žino, galbūt Žvaigždės jums paruošė šį tą geresnio?

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (3)
atitiko:) kaip nupilta...man.
geras savaitgalis nusimato ;DDD
Man tai tikrai atitinkantis horoskopas :) kaip pirštu į akį :D
Naujas komentaras