Meilės horoskopas savaitei (12 23 – 12 29)

 
1 komentaras
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Pirmadienį ir antradienį būsite kaip niekad entuziastingai nusiteikęs, asmeniniai meilės santykiai ne išimtis. Būtent neblėstantis optimizmas, entuziasmas skatins judėti į priekį ir dėti dar daugiau pastangų asmeninams santykiams tobulinti. Keista, tačiau tobulinti ir stengtis tikrai bus dėl ko, nes ilgasis švenčių maratonas juos gerokai atšaldė. Savaitės pabaiga itin sėkminga vienišiesiems, tai flirto, naujų pažinčių, galinčių peraugti į rimtą draugystę metas, todėl nepražiopsokite savo šanso.

 

JAUTIS

Palydint senuosius ir pasitinkant Naujuosius metus spręsite santykių dilemas, neduodančias ramybės. Ar antroji pusė Jus vis dar traukia? Ar jaučiate jai/jam šiltus jausmus, o gal bet kokios teigiamos emocijos išgaravo kaip lietaus lašai karštą vasaros dieną? Būtent tokie pasvarstymai neduos ramybės iki pat savaitės galo, tačiau nenusiminkite, nėra situacijos be išeities, viskas vienokiu ar kitokiu būdu išsispręs. Trečiadienis ir ketvirtadienis žada najas pažintis, galbūt net senųjų atgaivinimą, todėl vienišieji Jautukai tegu suklūsta, pasipuošia gražiausiais drabužiais ir leidžiasi nešami naujų pažinčių vėjų.

 

DVYNIAI

Savaitė skirta draugams bei ilgiems pokalbiams, kurių Jums itin norėsis. Jausitės pasimetę, nežinosite, kaip toliau elgtis su savo gyvenimu, todėl artimiausių draugų patarimai bus aukso vertės. Savaitės viduryje apie meilės reikalus galvoti nebus laiko, būsite užsiėmęs kasdieniais darbais ir atidėtų reikalų tvarkymu, tačiau savaitgalis – Jūsų meilės laikas. Romantiški pasisėdėjimai žvakių šviesoje, gėlės ir mažos smulkmenos stipriai pradžiugins. Dvyniams, iki šiol neradusiems antrosios pusės žvaigždės naujų pažinčių ar meilės nuotykių šią savaitę nežada, tačiau nenukabinkite nosies, juk ožkos metai jau visai netrukus.

 

 

VĖŽYS

Sapnuosite ir svajosite apie keliones ar trumpas išvykas, leisiančias nors truputėlį pailsėti ir pabėgti nuo rutinos. Kibti į darbus nesinorės nė truputėlio, todėl iš direktoriaus sulauksite ne vienos pastabos. Jei neturite galimybių ištrūkti net į trumpiausią kelionę, nueikite į pasimatymą! Taip, taip, pakvieskite Jums patinkantį žmogų drauge pasivaikščioti, aplankykite Kalėdinę eglutę mieto centre ir nuotaika akimirksniu pakils.

 

LIŪTAS

Nors matote, kad brangus žmogus nori Jums kažką pasakyti, tačiau tyli it prisisėmęs į burną vandens, o Jūs nežinote kaip jį/ją prakalbinti. Žinoma, tikitės, kad jo/jos ištarti žodžiai bus: ''aš tave beprotiškai myliu''. Kaip tai pradžiugintų Jūsų širdį, ar ne? Tačiau neprisisvajokite per anksti, kad netektų skaudžiai nusivilti. Juk ir nuojauta, kuria paprastai nesiskundžiate, kartais gali būti klaidinga. Savaitei įpusėjus apie meilės reikalus galvoti neturėsite laiko, mat darbai ant Jūsų pečių užgrius visus pajėgumu, telefonas nenutils skambėjęs. Todėl savaitgalį norėsis atsiriboti nuo viso pasaulio ir visą laiką skirti tik sau.

 

MERGELĖ

Romantiškus planus teks atidėti nors iki savaitės pabaigos, nes pirmosiomis savaitės dienomis su antrąja puse laukia tik rietenos ir kivirčai, kurie ne juokais sugadins nuotaiką ir pareikalaus daug stiprybės, stengiantis juos išspręsti. Todėl įvairiausiais būdais stengsitės nuo jų pabėgti, visa galva pasinersite į darbus ir neužbaigtų reikalų tvarkymą. Vis dėl to savaitei įpusėjus ir aistroms aprimus visus nesusipratimus išspręsite taikiai ir bendravimas grįš į senąsias vėžias. Vienišosios Mergelės šią savaitę gali sulaukti netikėto, tačiau malonaus seno draugo/draugės apsilankymo, kurio(s) vizitas į gyvenimą atneš naujų spalvų.

 

SVARSTYKLĖS

Po ilgo švenčių maratono darbas taps pagrindiniu gyvenimo objektu pirmosiomis šios savaitės dienomis, energijos turėsite tiek daug, jog galėsite pasidalinti ir su kitais. Trykšite optimizmu, naujomis idėjomis, jų įgyvendinimo planais ir dirbsite, dirbsite, dirbsite. Tačiau nepervarkite bei nepamirškite skirti dėmesio antrajai pusei, kitu atveju galite sulaukti priekaištų ar nemenko pasipiktinimo bei nepasitenkinimo lavinos.

 

 

SKORPIONAS

Savaitė skirta savęs tobulinimui. Pirmadienį, antradienį dėmesį skirsite savo kūno priežiūrai – svarstysite apie jogos ar šokių užsiėmimus, kurie pasibaigus šventėms tikrai būtų naudingi kiekvienam iš mūsų. Trečiadienį, ketvirtadienį imsitės koreguoti asmeninius santykius, nors iš pažiūros jiems nieko netrūksta, sutariate puikiai, tačiau juk tobulumui ir pastangoms ribų nėra, ar ne? Vieniši Skorpionai metams baigiantis gali pradėti megzti tarnybinį romaną su jau seniai simpatiją rodančiu kolega, tačiau būkite atsargūs, juk ne viskas taip gražu kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Kitaip tariant – nesugadinkite draugiškų tarpusavio santykių.

 

 

ŠAULYS

Savaitei prasidėjus susidursite tik su vienu nesklandumu – priekaištais iš mylimojo, kad jam/jai neskiriate pakankamai laiko ir dėmesio. Todėl jei norite išvengti rimtų barnių, nepamirškite pasidomėti, kaip sekasi ir jaučiasi Jūsų antroji pusė, kokias emocijas išgyvena. Galbūt jam/jai reikia Jūsų pagalbos ar palaikymo, apie kurį nedrįsta prasitarti. Savaitei įpusėjus širdis gali imti krėsti pokštus ir elgtis nenuspėjamai, tai reiškia, jog imsite abejoti savo jausmų tyrimu bei stiprumu, tačiau tik daugiau laiko praleidę su mylimu žmogumi ir įsiklausęs į save, rasite teisingą atsakymą. Tikėtina, jog galiausiai suprasite, jog ji(s) tikrai tas vienintelis, be kurio neįsivaizduojate savo gyvenimo.

 

 

OŽIARAGIS

Nors metai baigiasi, tačiau karjeros klausimas Jums ir toliau išlieka itin aktualūs. Darbas, darbas ir dar kartą darbas užims lyderio pozicijas, kurias nugvelbs iš mylimojo. Keisčiausia, tačiau antroji pusė tam neprieštaraus ir nerodys nė menkiausio nepasitenkinimo, nes ir pati bus įnikusi į darbus ir kasdienius rūpesčius. Tačiau savaitei įpusėjus abu atsikvėpsite ir kompensuosite dėmesio stoką. Antrosios pusės dar neturintys Ožiaragiai Naujųjų metų naktį gali užmegzti santykius su simpatišku, puikų humoro jausmą turinčiu žmogumi. Kaip toliau viskas susiklostys – parodys tik laikas.

 

 

VANDENIS

Šią savaitę geriau jausitės draugų negu mylimo žmogaus draugijoje. Pats metas pailsėti vienas nuo kito, įkvėpti gaivaus oro gūsį ir gyvenimas nuo to taps tik gražesnis, labiau pasiilgsite vienas kito ir tik stipriau branginsite. Savaitės viduryje užgrius menki nesklandumai tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe, nuo kurių norėsis pabėgti toli ir neatsigręžti atgal. Jei yra galimybė nelaukite pasiimkite nedideles atostogas kartu ir visai nesvarbu, kad didžiosios metų šventės ką tik baigėsi.

 

 

ŽUVYS

Pirmadienis, antradienis beviltiškos ir keistos dienos, neleisiančios nė minutei atsipūsti. Po švenčių užgriuvę rūpesčiai ir darbai atims visą Jūsų laiką, tačiau jau savaitei įpusėjus viskas išsispręs. Aplink skambės romantiškos dainos ir atrodys, jog visos jos parašytos būtent apie Jus ir Jūsų asmeninį gyvenimą, kol kas nejudantį iš vietos. Tačiau nenusiminkite, nors antroji pusė ir priverčia nemaloniai nustebti jo(s) elgesiu, tačiau tai laikina ir jau savaitės pabaigoje viskas grįš į senąsias vėžias. Iškyla snieguotame miške, čiuožinėjimai nuo kalniuko ir gėlės – štai, kas Jūsų laukia savaitgalį. Jis atlygins visas negandas, patirtas pirmosiomis savaitės dienomis.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
"Ožkos metai jau betrukus" ???? Kelintų čia metų horoskppas???
Naujas komentaras