Meilės horoskopas savaitei (12 23 -12 30)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Dienos kupinos meilės ir šilčiausių jausmų. Savaitės pradžioje patartina daugiau dėmesio skirti sveikatai, nes nusilpęs organizmas gali pakoreguoti šventinius planus.Trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį būsite itin žavus ir gundantis. Jei jūsų širdis jau užimta, atėjus šventėms ant jūsų rankos gali suspindėti sužadėtuvių žiedas. Tiems, kurie dar nerado antrosios pusės, likimas žada malonias permainas, šventinio draugų susibūrimo metu galite sutikti savo svajonių princą ar princesę. Kadangi Kalėdos žada būti gan pašėlusios, todėl savaitgali tikriausiai norėsis praleisti ramiai, be didelių planų ar įsipareigojimų.

 

JAUTIS

Romantiška savaitė. Jau pirmadienį, antradienį demonstruosite neišsenkantį seksualumą, kuris liesis per kraštus žavės aplinkinius. Santykiai su antrąja puse bus kaip niekad geri, demonstruosite vienas kitam šilčiausius jausmus ir didžiulę meilę, o tiems, kurių širdis dar laisva- savaitė žada romantiškas pažintis, kurios gali peraugti į rimtus, ilgalaikius santykius.Savaitgalį pailsėkite, apsilankykite muziejuje, parodoje ar įdomiame filme. Atsipalaiduokite, pamirškite visas negandas, palepinkite ne tik kūną, bet ir dvasią.

 

DVYNIAI

Savaitės pradžia nebus tokia lengva kaip norėtųsi. Pirmadienis itin darbingas, norėsis iki švenčių užbaigti kaip galima daugiau darbų, todėl šventinės nuotaikos kol kas nejusite. Tačiau nuo savaitės vidurio išauš jūsų sėkmės valanda, santykiai su mylimu žmogumi bus itin romantiški, jausitės tikra pora, kartu žengianti per gyvenimą koja kojon. Vienišiems dvynių ženklo atstovams permainų meilės srityje nenusimato, nors būsite gundantis ir lengvai pavyks žavėti priešingos lyties atstovus, tačiau kol kas jūsų širdis liks laisva.

 

VĖŽYS

Jaučiate, kaip pasikeitė gyvenimo tempas? Galbūt ir Jums metas šį tą pakeisti? Šią savaitę Vėžio ženklo atstovai bus priversti vaikščioti tarsi ant pirštų galiukų. Pirmadienį, ko gero, teks išspręsti kažkokį romantinį galvosūkį. Svarbiausia – užduoti tinkamus klausimus ir tinkamai apibrėžti problemas. Nuo antradienio iki ketvirtadienio vakaro turėsite neįtikėtiną galią flirtuoti. Verčiau atsargiai rinkitės taikinius – sužavėti galėsite bet ką, o po to atsikratyti nebus taip paprasta. Savaitgalio pradžioje, tikėtina, būsite kiek kaprizingi, ypač jeigu ne viskas klosis taip, kaip trokštate.

 

LIŪTAS

Šią savaitę būsite labai jausmingi, ir ne tik teigiama prasme. Gali būti, kad apims baisus pavydas. Stenkitės išvengti blogų emocijų ir atraskite tai, kas padeda atsipalaiduoti. Jei jūsų netenkina santykiai su antrąja puse, atėjo laikas atviram pokalbiui, kurio metu viską išsiaiškinus galėsite ką nors keisti santykiuose. Tiesa, kartais juos pagerinti gali visiškai mažos smulkmenos. Todėl šventiniu laikotarpiu nepamirškite mylimajam ir visiems brangiems žmonėms skirti daugiau dėmesio ir parodyti kaip stipriai visus juos mylite.

 

MERGELĖ

Savaitės pradžioje Žvaigždės Mergelės ženklo atstovams pataria nusiteikti filosofiškai – toks požiūris į meilę bus vaisingiausias. Atkreipkite daugiau dėmesio į įvykių kontekstą, ne tik pavienius faktus. Savaitės viduryje į viską žvelgsite itin realiai, pasikliausite tik logika ir sveiku protu. Atminkite, kad kiti žmonės gali būti emocionalesni, jautresni, tad galvokite, ką sakote ir nepamirškite mandagumo, jis dar niekam nepakenkė. Penktadienis ir savaitgalis- bendravimui puikios dienos. Galite drąsiai rinktis vakarą kompanijoje draugų, nepamirštant šiek tiek ypatingo laiko skirti ir antrajai pusei.

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovams patariama niekur neskubėti, o džiaugtis esamomis akimirkomis. Jeigu romantiniuose santykiuose jus kažkas neramina, rimtam pokalbiui tinkamiausias savaitės vidurys – šiomis dienomis Žvaigždės bus jūsų pusėje. Savaitgalis, ko gero, bus kupinas tiek pakilimų, tiek nusileidimų. Atminkite, vienas visada seka kitą – taip jau gyvenimas sukurtas.

 

SKORPIONAS

Turėtumėte pasiruošti romantinių intrigų ir aistros kupinai savaitei. Pirmadienį būkite pasirengę priimti iššūkį, atskleisti slapčiausias širdies kerteles senam simpatijai. Savaitės viduryje, ko gero, trokšite valdyti situaciją, įvertinti viską prieš akivaizdžiai parodant savo reakciją. Šiuo metu nesiimkite didelės romantinės rizikos. Tuo tarpu penktadienis ir šeštadienis – Jūsų dienos. Žinokite, ko norite, paisykite savo norų, vadovaukitės instinktais ir mėgaukitės gyvenimu! Kitaip tariant, pasikliaukite nuojauta ir klausykite širdies balso.

 

ŠAULYS

 Pirmadienį ir antradienį verčiau nesiimkite spręsti jokių rimtų santykių problemų, tačiau paprastam šiltam pašnekesiui laikas – daugiau nei tinkamas. Vienišiams patariama kuo daugiau flirtuoti. Savaitės viduryje norėsis tiek daug visko pasakyti, tačiau trūks žodžių, nežinosite kaip viską kuo tinkamiau išsakyti. Tačiau nenuleiskite rankų ir išsakykite viską, kas slegia širdį ir neduoda ramybės. Penktadienis bei savaitgalis – dienos, skirtos dvasiniam tobulėjimui, todėl paskaitykite mėgstamą knygą, patinginiaukite, žiūrėkite filmus ir laiką praleiskite su mylimuoju.

 

OŽIARAGIS

Ožiaragio ženklo atstovams tinkamiausios dienos romantikai šią savaitę bus pirmadienis ir antradienis, todėl jokiu būdu nepaleiskite jo vėjais. Galbūt metas nustebinti mylimąjį ir surengti netikėtą staigmeną? Savaitės vidurys bus ramus, kupinas jaukių pasisėdėjimų prie stalo su artimaisiais ir brangiausiais draugais. Visus užbursite puikiais bendravimo įgūdžiais, todėl nejučia tapsite vakarėlio siela. Penktadienį ar šeštadienį norėsite pailsėti nuo šventinio šurmulio, todėl laiką mieliau leisite namie jaukiai prigludęs prie mylimo žmogaus.

 

VANDENIS

Meilė šią savaitę bus radikali, nenuspėjama ir tikrai niekada nenuobodi. Jeigu savaitės pradžioje pajusite nuobodį, būkite tikri – pokyčiai jau visai už kampo. Jie ateis jau antradienį – visas savaitės vidurys bus kupinas karštos meilės įvairovės. Pasistenkite, kad pašalinės emocijos neįsiveržtų į jūsų romantinius santykius, kitaip jų stabilumas gali susvyruoti. Savaitgalį palikite miesto šurmulį ir išvykite pasivaikščioti į gamtą, pakvėpuoti grynu oru, išvalysite mintis ir pasisemsite teigiamos energijos

 

ŽUVYS

Pirmadienis atneša teigiamos energijos bangą į jūsų gyvenimą — todėl nukreipkite jį romantiškiems santykiams puoselėti. Daugiau šypsokitės, būkite optimistiški, gerai nusiteikę. Būtent teigiamas Jūsų požiūris į gyvenimą, gera nuotaika- puikiausia dovana Jūsų mylimajam. Su savo antrąja puse galite kurti ateities planus – tam palankiausias penktadienis. Jei kankina rutina, galbūt pats laikas išvykti į kelionę? Jei reikės priimti svarbų sprendimą, šią savaitę nepasikliaukite intuicija – vadovaukitės protu. Savaitgalį atsipalaiduokite, niekur neskubėkite, patinginiaukite, skirkite laiko sau ir mylimajam. Įsigilinkite į tai, kaip Jūs jaučiatės.

 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras