Meilės horoskopas savaitei (12 24 – 12 30)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Ši savaitė prasidės gana lėtai – tikrai ne tokiu tempu, kokį labiausiai mėgsta Avino ženklo atstovai. Turite tiesiog išlaukti ir jau maždaug antradienį po pietų vėl trykšite meile gyvenimui. Savaitės vidurys ypač palankus flirtui tiek virtualiame pasaulyje, tiek realybėje – būsite ypač žavūs bei seksualūs, tad pasitikėkite savimi ir mėgaukitės procesu. Tradicinės didžiųjų pasimatymų dienos – penktadienis bei šeštadienis – šią savaitę jums nebus tokios palankios. Šiuo metu verčiau rinkitės pramogas su draugais ar šeima. Tuo tarpu sekmadienis karštiems pasimatymams – daugiau nei tinkamas. Meilė ir romantika tiesiog sklando ore!

SEKSAS: Sprendžiant pagal viską, būsite nusiteikę labai ugningai ir kartais pasirodysite esantys pavojingi: kandžiojimai, draskymai, tiesa, išvengiant smurto. Todėl drąsiai galite išbandyti įvairias papildomas sekso priemones, kurios tik papildys jūsų norus.

 

JAUTIS

SANTYKIAI: Šią savaitę Jaučio ženklo atstovams Žvaigždės siunčia ypatingą romantinę atmosferą – galite tikėtis bent nedidelių žingsnių pirmyn. Pirmadienį bei antradienį jausitės puikiai – būsite nusiteikę meilei, kupini švelnumo. Šiomis dienomis eikite į pasimatymus ar bent jau skirkite laiko flirtui internete. Savaitės viduryje, nors, rodos, nebūsite nusiteikę nuotykiams, jums puikiai seksis bendrauti – aplinkiniai iš tiesų džiaugsis Jūsų kompanija, galimos naujos pažintys. Bendravimui ypač tinkamos dienos bus ir penktadienis bei šeštadienis. Vienišiams dalyvavimas vakarėlyje gali būti... tarsi meilės lobio ieškojimas. Nedvejokite!

SEKSAS: Pats laikas nukeliauti į pirtį: patys maloniausi erotiniai įspūdžiai išliks dar ilgam. Karštas garas, maudynės ir vantos gerai užkaitins jums kraują. Jei pirties nesusiorganizuosite, tuomet pagalvokite, ką tokio panašaus galėtumėte surengti namuose.

 

DVYNIAI

SANTYKIAI: Jaučiate, kaip pasikeitė gyvenimo tempas? Galbūt ir Jums metas šį tą pakeisti? Šią savaitę Dvynių ženklo atstovai bus priversti vaikščioti tarsi ant pirštų galiukų. Pirmadienį, ko gero, teks išspręsti kažkokį romantinį galvosūkį. Svarbiausia – užduoti tinkamus klausimus ir tinkamai apibrėžti problemas. Nuo antradienio iki ketvirtadienio vakaro turėsite neįtikėtiną galią flirtuoti. Verčiau atsargiai rinkitės taikinius – sužavėti galėsite bet ką, o po to atsikratyti nebus taip paprasta. Savaitgalio pradžioje, tikėtina, būsite kiek kaprizingi, ypač jeigu ne viskas klosis taip, kaip trokštate. Pasistenkite būti kiek labiau prisitaikantys, nevenkite kompromisų ir galėsite džiaugtis nuostabia romantika. Sekmadienis – pozityvumo kupina diena, ją patariama praleisti su tikrai mylimu ir šauniu žmogumi.

SEKSAS: Bet kokios jūsų avantiūros bus pateisintos, ypač jei pasitelksite ir savo išradingumą. Tarkim, jei seniai svajojote apsilankyti gėjų klube, tai ir padarykite. Arba jei dar nešokote savo antrajai pusei striptizo – įveikite savo baimę. Svarbiausiai – tinkamai apsirenkite, kad būtų ką nusirengti.

 

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžia Vėžio ženklo atstovams bus kaip niekada miela ir maloni – būsite kupini žavesio, mėgausitės kažkokia originalia romantine idėja ir gabalėliu meilės torto. Egzotiškesnis erotikos skonis tinkamas savaitės viduryje. Beje, stenkitės aiškiai reikšti mintis ir net gestus – šiomis dienomis gana nemaža nesusipratimų tikimybė. Penktadienį bei šeštadienį romantika bus tarsi puota, o jūs – pagrindinis patiekalas. Drąsiai džiaukitės kūno malonumais – ar tai būtų ilgametis partneris, ar nauja „karšta“ simpatija – laikas ypač palankus. Sekmadienį Žvaigždės pataria vadovautis instinktais.

SEKSAS: Šią savaitę turėsite progos nustebinti visus ir visas, ir netgi patys save. Filtruosite su visais, ką sutiksite, priversite raudonuoti tuos, kurie jau pamiršę, kas yra seksas. O jei nenorite kibinti pašalinių, savo seksualinę energiją išliekite santuokinėje lovoje – tam nereikės net ir erotinių žaisliukų.

 

LIŪTAS

SANTYKIAI: Žvaigždės įspėja: Savaitės pradžioje Liūto ženklo atstovai gali sulaukti gana rimto romantinio iššūkio. Šiuo atveju „palauk ir pamatysi“ požiūris tinka geriausiai, pasistenkite nesivelti į karštas diskusijas ar ginčus. Antradienį – ketvirtadienį, ko gero, sulauksite gana draugo patarimų meilės srityje – pasiruoškite skirti šiek tiek laiko ir jį išklausyti, patarimas turėtų būti gana reikšmingas. Penktadienį bei šeštadienį būsite nusiteikę mielai, norėsite šilumos, apkabinimų... Susikurkite jaukią atmosferą ir praleiskite laiką artimų žmonių apsuptyje. Sekmadienis – pati karščiausia, seksualiausia diena šią savaitę! Galite planuoti, ką tik norite – viskas klosis puikiai!

SEKSAS: Pasijusite lyg susidvejinę: viena jūsų pusė sieks vieno žmogaus, kita – kurstys erotines fantazijas visai su kitu žmogumi. Ir negalėjimas realizuoti „visko viename“, ves jus iš proto. Deja, galutinių išvadų taip ir nepadarysite, o šis „uždavinys“ jus kankins dar ir kitais metais.

 

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Žvaigždės Mergelės ženklo atstovams pataria nusiteikti filosofiškai – toks požiūris į meilę bus vaisingiausias. Įžvelkite ir kontekstą, ne tik priimkite faktus. Savaitės viduryje Jus kontroliuos Jūsų loginė pusė. Atminkite, kad kiti žmonės gali būti emocionalesni, jautresni, tad galvokite, ką sakote ir nepamirškite mandagumo. Penktadienis bei šeštadienis – bendravimui puikios dienos. Galite drąsiai rinktis vakarą kompanijoje draugų, nepamirštant šiek tiek ypatingo laiko skirti ir antrajai pusei. Sekmadienį patariama nieko rimto neplanuoti – diena bus kupina netikėtumų, spontaniškumo.

SEKSAS: Jausite Rytų įtaką: lėtas gyvenimas ir ceremonijų svarba. Kadangi jums bus labai svarbios glamonės ir įžanga į seksualinius žaidimus, juos galite paįvairinti įvairiais atributais. Bent jau savo kambarį, kuriame ruošiatės mylėtis, iškvėpinkite ir patirkite aromaterapijos galią.

 

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovams Žvaigždės pataria neskubėti, džiaugtis akimirkomis  – būsite kaip niekada mieli ir Jūsų gyvenime vyraus harmonija. Jeigu romantiniuose santykiuose Jus kažkas neramina, rimtam pokalbiui tinkamiausias savaitės vidurys – šiomis dienomis Žvaigždės bus Jūsų pusėje. Savaitgalis, ko gero, bus kupinas tiek pakilimų, tiek nusileidimų. Atminkite, vienas visada seka kitą – taip jau gyvenimas sukurtas. Sekmadienį stabilizuosis meilės reikalai. Patariama su mylimu žmogumi užsiimti aktyvia veikla – jausitės puikiai.

SEKSAS: Ši savaitė nebus lengva, kai į kiekvieną pasiūlymą pasimylėti jūs norėsite pasiūlyti tik pamiegoti... Tiesa, kartais tiesiog bus privaloma pasimylėti. Kadangi būsite apsnūdę, galite net nepastebėti, jog netyčia užmezgėte tarnybinį romaną. Ko gero, iš tinginystės. Bet galite likti ramūs – šis romanas ilgai nesitęs.

 

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Skorpiono ženklo atstovai turėtų pasiruošti romantinių intrigų ir intensyvumo bei aistros kupinai savaitei. Jus pažįstant, turėtumėte tuo džiaugtis ir mėgautis! Pirmadienį būkite pasirengę sutikti iššūkį, apnuoginti savo širdį – ko gero, būsite apdovanoti. Savaitės viduryje, ko gero, trokšite valdyti situaciją, įvertinti viską prieš akivaizdžiai parodant savo reakciją. Šiuo metu nesiimkite didelės romantinės rizikos. Tuo tarpu penktadienis ir šeštadienis – Jūsų dienos. Žinokite, ko norite, paisykite savo norų, vadovaukitės instinktais ir mėgaukitės gyvenimu! Sekmadienį pajusite netikėtą ir kaitinančią įtampą – galbūt metas jai pasiduoti?

SEKSAS: Prasideda tiesiog nuostabus gyvenimas, kai sekso yra tiek, kiek jums reikia iki pilnos laimės – nei daugiau, nei mažiau. Svarbiausiai – neišgąsdinkite savo laimės paukštės ir maitinkite ją tinkamai.

 

ŠAULYS

SANTYKIAI: Romantinės įvairovės kupinas bendravimas šią savaitę pereis per daugybę stadijų. Kaip bebūtų, Žvaigždės jums padės. Pirmadienį ir antradienį verčiau nesiimkite spręsti jokių rimtų santykių problemų, tačiau paprastam šiltam pašnekesiui laikas – daugiau nei tinkamas. Vienišiams patariama flirtuoti, flirtuoti ir dar kartą flirtuoti! Savaitės viduryje turėsite labai daug apie ką kalbėti, tačiau, tikriausiai, pritrūksite veiksmo. Drąsiai sakykite, ko Jūs trokštate. Penktadienis bei šeštadienis – dienos, skirtos labiau klausti (ir klausytis atsakymų) nei patiems atsakinėti. Sekmadienis turėtų užbaigti painiavą – šią dieną, rodos, suprasite vienas kitą be žodžių. Beje, išnaudokite aistringą nusiteikimą!

SEKSAS: Šią savaitę susitiksite labai daug draugų, tačiau neturėsite progos intymiems santykiams. Net ir antroji pusė į jus žvelgs kaip į tikrą draugą, bet ne į meilužį ar meilužę. Iš kitos pusės, juk niekas neuždraus kalbėtis apie seksą ir ką galima būtų pakeisti, kad jis būtų tobulas bei harmoningas.

 

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Ožiaragio ženklo atstovams tinkamiausios dienos romantikai šią savaitę bus pirmadienis ir antradienis – neatidėliokite ir nepražiopsosite. Galbūt metas išsiduoti apie simpatiją? Atsargumą pasaugokite savaitės viduriui, kai trokšite visiems nuplėšti kaukes ir pamatyti pasaulį tokį, koks šis yra iš tiesų. Šiuo metu jums pagelbės gebėjimas puikiai bendrauti. Penktadienį ar šeštadienį gali kamuoti dilema: norėsite pabūti dviese su artimu žmogumi, tačiau taip pat trokšite bendravimo kompanijoje. Geriausią rezultatą pasieksite sumaišę abu šiuos variantus. Sekmadienį Žvaigždės pataria nevengti nuoširdumo, atvirumo – tai atsipirks.

SEKSAS: Šią savaitę sulauksite daug pagyrų. O jei ir nesulauksite, tuomet tikrai patys užklausite, ar viskas patiko, ką reikėtų daryti kitaip. Jei nenorite, kad Ožiaragis kamantinėtų jūsų, tuomet po sekso iškart bėkite į namus ir nepamirškite išjungti mobiliojo. Nes klausimų bus išties daug.

 

VANDENIS

SANTYKIAI:Meilė šią savaitę bus radikali, nenuspėjama ir tikrai niekada nenuobodi – visai kaip ir Jūs. Jeigu savaitės pradžioje pajusite nuobodį, būkite tikri – pokyčiai jau visai už kampo. Jie ateis jau antradienį – visas savaitės vidurys bus kupinas karštos meilės įvairovės. Jūsų unikalus bendravimo stilius kažką labai sujaudins... Pasistenkite, kad pašalinės emocijos neįsiveržtų į jūsų romantinius santykius, kitaip penktadienį bei šeštadienį galite nesitikėti santykių sklandumo. Nesidrovėkite priimti pagalbos ir paguodos tada, kai jus to reikia. Sekmadienis – idealus laikas naujiems meilės eksperimentams.

SEKSAS: Daugiau laiko skirkite paruošiamosioms glamonėms ir jų technikos tobulinimui. Mylėkitės ir stebėkite, koks tempas ir intensyvumas tinka jums, o koks patinka partneriui. Tik nereikia vienu metu demonstruoti tai, ką jūs apskritai mokate – tuomet pasirodysite kaip tikri nemokšos.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Pirmadienis bei antradienis – dienos, kai švelnus meilės grožis tiesiog sklandys aplink jus, svarbiausia, nepamirškite pasinaudoti savo super galiomis – bendravimo įgūdžiais ir intuicija. Savaitės vidurys – pokyčių metų, viskas atrodys gana nestabilu, neaišku. Užsiimkite kitais reikalais ir nesiimkite jokių rimtų pertvarkų, ypač meilės srityje. Penktadienį ir šeštadienį grįš romantinis žavesys, norėsite pramogauti ir vėl galėsite mėgautis meile. Sekmadienį Žvaigždės pataria ypač atidžiai atsirinkti, kas yra iš tiesų realu, o kam didelę įtaką turi Jūsų fantazija.

SEKSAS: Kad ir kaip jausitės, seksu mėgautis niekas nesutrukdys. Tuo metu, kai jums reikės romantikos, jus prieš save atversite naujus horizontus ir pažinsite save bei aplinkinius iš naujo. Atrasite naujus stimuliacijos būdus bei naujas erogenines zonas, o tam į pagalbą gali atskubėti įvairūs erotiniai žaisliukai.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras