Meilės horoskopas savaitei (12 27 – 01 02)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Prisiminkite: meilės srityje gausite tiek pat, kiek duosite. Vadovaukitės tuo pirmoje savaitės pusėje. Rūpinkitės antrąja puse, ne savimi (net jeigu tai – tik simpatija) – tai privers jus jaustis laimingu. Apie romantiką galvokite tarsi apie nepaprastai smagų nuotykį.  Beje, vienišiams ši savaitė – ypač tinkama romantinėms išdaigoms.  Ketvirtadienis ir penktadienis Avinams – įtemptos dienos, tačiau su visomis problemomis susitvarkysite pats savyje. Savaitgalis – puikus metas ilgai svarstytam rizikingam pasimatymui.

JAUTIS
Pirmadienį – trečiadienį jūsų dienos bus kaip gražiai supakuotos dovanos. Praėjusią savaitę meilės ryšiuose jutote rutiną, tačiau dabar jausitės tarsi vaikščiotumėte oru. Veikla lauke (bėgiojimas, slidinėjimas, čiuožinėjimas) dar labiau sustiprins jūsų laimę. Ketvirtadienį bei penktadienį pastebėsite, jog su kažkokiu asmeniu tampate artimesni, nei kada galėjote pagalvoti. Tas keistas pojūtis krūtinėje – tiesiog sveikas pažeidžiamumo jausmas. Savaitgalį trokšite privatumo. Jei planavote pasimatymą, o iš tiesų norite pabūti su savimi, atšaukite jį.

DVYNIAI
Savaitės pradžioje romantiniai reikalai bus nenuspėjami – jaudinantys, stimuliuojantys, nuolat kintantys. Negalėsite susikaupti niekam kitam!Nesvarbu, eisite į antrą pasimatymą ar esate 50 metų susituokę – šią savaitę esate kaip niekada žavus, svaiginantis. Ketvirtadienį ar penktadienį derėtų veiksmais parodyti savo atsidavimą, ištikimybę. Mylimam žmogui labai jūsų reikės, būsite sujaudintas tokių įsipareigojimų. Savaitgalį apskritai viskam vadovausite jūs. Norėdamas „pralaužti ledus“ tiesiog užmegzkite pokalbį smagia ar su kūryba susijusia tema.

VĖŽYS
Esate linkęs į problemas asmuo. Norėtumėte, jog meilės gyvenimas būtų tarsi išvyka ant plausto aukso upe, deja, savaitės pradžioje tai bus tiesiog neįmanoma. Verčiau skirkite daugiau dėmesio iššūkiams darbe, mokykloje ar kažkur kitur. Pasistenkite padaryti geriausia, ką galite. Nesmerkite savęs, jei mylimas žmogus nejaučia jums to paties, ką jūs jaučiate jam. Negali du žmonės būti tokie patys, jaustis ar jausmus rodyti taip pat – tai, beje, dalis kiekvieno mūsų grožio ir unikalumo. Ketvirtadienį bei penktadienį patariama būti išmintingu, vengti naujų įsipareigojimų. Savaitgalį verčiau ilgiau pailsėkite namuose.

LIŪTAS
Jei turite kažkieno išbandytą idėją pasimatymui, šią savaitę tai pamirškite!Partneris bus labai imlus, nuovokiai lauks iš jūsų originalumo. Apskritai, kalbant apie meilę, Liūtų laukia iš tiesų nebloga savaitė.  Pirmadienį-trečiadienį jūsų laukia daugybė veiksmo, nuotykių. Ketvirtadienį ar penktadienį Žvaigždės pataria skirti laiko sau – galite tiesiog stebėti žvaigždes ir pamąstyti apie tai, kas dedasi jūsų širdyje. Tinginiavimas padės susigrąžinti jėgas, savaitgalį ypač derėtų tai prisiminti.

MERGELĖ
Apsipirkinėdami su mylimu žmogumi iš tiesų daug apie jį sužinosite. Taip pat ir apie save. Investicija, apie kurią svarstysite savaitės pradžioje (pirmadienį-trečiadienį) – labai jums reikšminga. Ketvirtadienis bei penktadienis – tinkamas laikas prašyti aplinkinių patarimo – klauskite, kaip jie pasielgtų jūsų situacijoje? Narpliodami tokius svarbius reikalus tampate tikru bebaimiu. Savaitgalį Mergelių laukia pasirinkimas tarp žmogaus, kurio dėka daužosi širdis ir susitikimo su šeima, artimaisiais. Pasvarstykite, kam esate labiau įsipareigojęs ir ieškokite kompromisų.

SVARSTYKLĖS
Išgyvenate senamadišką meilės istoriją. Savaitės pradžioje ji bus kupina paslaptingumo, skanaus maisto, stulbinančios gamtos ir... tos žavios būtybės, apie kurią negalite nustoti galvoti. Kai nebegalite kartu stovėti – šokate. Ar spontaniškai uždainuojate. (Supraskite tai metaforiškai.) Vakarėliuose būdami kartu skleidžiate ypatingą švytėjimą. Ketvirtadienį bei penktadienį Žvaigždės pataria skirti daugiau dėmesio spaudimą darantiems su pinigais susijusiems reikalams. Tai padės savaitgalį pasiekti maksimalų bendravimo, mielumo vienas kitam lygį.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje pajusite, kad kažkas iš tiesų jūsų vengia. Beje, kuo labiau jie stengsis su jumis nesusidurti, tuo dažniau būsite netoliese. Normalu, kad žmonės nori to, ko negali turėti, tačiau nebūkite pernelyg savanaudiškas šiuo klausimu: juk nežinote, kas dedasi kito asmens galvoje, širdyje – pasistenkite nieko neįskaudinti. Laikykitės, kol kažkokia natūrali chemija įsikiš į jūsų ir mylimo žmogaus gyvenimą ir jus sujungs (tai labiausiai tikėtina ketvirtadienį ar penktadienį). Jausitės artimas jus supantiems žmonėms, jus tai jaudins. Savaitgalį pagausite save darant kažką netikėto. Žiūrėkite, kad netektų gailėtis.

ŠAULYS
Ko gero, jau permąstėte visus meilės reikalus, šią savaitę jums svarbiausia bus draugai, suprasite, kaip nuoširdžiai juos mylite. O kiek meilės ir rūpesčio sulaukiate iš jų!Pirmadienis-trečiadienis dovanos jums daugybę gerų emocijų – susijaudinimo, juoko... Nepamirškite skirti laiko sau, ypač kai suprasite, jog nebegirdite savęs, nebesuprantate minčių. Ketvirtadienis bei penktadienis – palaimingai lėtos, niekur neskubinančios dienos, tačiau jūsų vaizduotė keliaus milijono mylių per valandą greičiu. Savaitgalį vienišiams patariama atkreipti dėmesį į kažką, droviai stoviniuojantį vakarėlio nuošalėje – šis žmogus jums gali tapti iš tiesų svarbiu.

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje jūsų gyvenime dominuos ne meilė, o darbas. Daugybė naujų planų. Keletas naujų projektų pareikalaus daugybės jūsų laiko, vaizduotės, pastangų... Norėsite tik grįžti namo, pasigaminti kažką skanaus, įsijungti muziką ir spoksoti į vieną tašką. Ketvirtadienis bei penktadienis – kiek aktyvesnės socialumo prasme dienos, tačiau, vėl gi, nebus kupinos romantikos. Kada ugnelė vėl įžiebs aistrą? Geras klausimas, būtent jis ir kankins jus visą savaitgalį kartu su šimtu kitų neaiškumų. Trumpai tariat, būsite užsiėmęs.

VANDENIS
Pirmadienį neabejotinai su kažkuo susidursite. Po dešimties minučių suprasite, jog vis dar kalbatės – ar bent norėsite, kad taip būtų. Tai tik dar vienas įrodymas, kad neverta gaišti laiko bandant numatyti visas gyvenimo smulkmenas. Antradienį bei trečiadienį pasistenkite pabendrauti su kuo daugiau žmonių, kažkuris iš jų padovanos jums šį tą daugiau nei tiesiog draugystę. Ketvirtadienį ir penktadienį jausitės kaip niekada sutrikę, išsigandę, tačiau savaitgalis leis tai nugalėti. Jausitės taip aukštai ore, tarsi galėtumėte matyti ateitį.

ŽUVYS
Pirmoje savaitės pusėje Žvaigždės žada kažkokį „nusikaltimą“ – prasižengsite su kolega ar gyvenimo partneriu. Problema jums tikriausiai atrodys didesnė nei bus iš tiesų. Svarbiausia – bendravimas. Tačiau nekalbėkite, kol jūsų veide matomas liūdesys – tai tik trukdys nuoširdžiam pokalbiui. Antroje savaitės pusėje skrandyje jausite kažkokį juokingą jausmą. Apskritai, bus sąmyšis. Jums pagelbėti bei nuotaiką praskaidrinti gali smagus kino vakaras su artimu žmogumi. Beje, savaitgalį laimė bus jūsų pusėje – pasinaudokite tuo.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (2)
nelabai as jejs db tikiu. :-)
Labai jau neitiketinas horoskopas,bet man patinka
Naujas komentaras