Meilės horoskopas savaitei (12 30 – 01 05)

 
Nepraleiskite progos sužinoti kokios meilės prognozės Jūsų laukia šventiniu laikotarpiu. Kaip klostysis santykiai ar meilės paieškos šią savaitę? Viskas - šios savaitės meilės horoskope!

 

AVINAS

Jei jaučiatės pavargę, skirkite laiko sau – pasilepinkite masažu ar karšta vonia. Sprendimus priimkite intuityviai. Jei esate įsipareigoję, daugiau laiko skirkite savo antrajai pusei. Šią savaitę Jums rekomenduojama pasižiūrėti erotinį filmą - tai padės ir atsipalaiduoti, ir pasisemti idėjų, kurias įgyvendinsite miegamajame. Savaitgalis laukia ramus, niekuo nesiskiriantis nuo kitų. Tikėtina, kad visą laiką jaukiau praleisite namuose su partneriu arba užsiimsite mėgstama veikla.

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje nustebinkite mylimą žmogų – daryti staigmenas gali būti labai malonu. Daugiau laiko skirkite antrajai pusei, nes nuo ketvirtadienio tam nerasite laiko – gali netikėtai užklupti galybė darbų. Savaitgalį jausite energijos pliūpsnį, atrodysite žavūs ir gyvybingi, Jumis bus sunku nesižavėti! Šią savaitę Jūsų laukia karštas nuotykis, kurį vėliau prisiminsite su šypsena. Nesėdėkite namuose – šią savaitę palanku priimti visus pasiūlymus pasilinksminti.

 

DVYNIAI

Šią savaitę stenkitės išlikti ramūs – didelė tikimybė, kad įsivelsite į ginčus ar net konfliktus. Pasikarščiavus gali tekti ilgai taisyti savo klaidas. Šią savaitę, tikėtina, rasite sau lygiavertį partnerį. Jei turite galimybę, pasiimkite savaitę atostogų, ir mėgaukitės meilės teikiamais malonumais kelionėje.

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje būsite gobšus, todėl pinigai užims lyderio pozicijas. Norėsis įsigyti naujų daiktų, tačiau nepersistenkite, prisiminkite, jog ne turtai, o meilė svarbiausia gyvenime. Antradienį, trečiadienį draugai jus apipils meile ir dėmėsiu. Ketvirtadienis, penktadienis tinkami daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi, kuriam pastaruoju metu tikrai trūksta jūsų meilės ir dėmesio.

 

LIŪTAS

Jei pirmadienį nuspręsite kažką padaryti tik dėl savęs – tai tikrai nebus savanaudiška. Pailsėkite, atsipalaiduokite ir būkite gerai nusiteikę antradieniui ir trečiadieniui. Viduryje savaitės gali tekti imtis aktyvių veiksmų norint sulaukti romantikos ir šiltų jausmų. Jei patiems trūksta minčių, kaip tai padaryti, įtempkite ausis ir paklausykite, ką aplinkiniai daro gerų santykių vardan.

 

MERGELĖ

Šią savaitę norėsite to, ko neturite. Atrodys, kad visur gerai, kur nėra Jūsų. Vis dėlto, turite suprasti, kad tik nuo Jūsų priklauso, ar būsite laimingi, ar ne. Jei Jus apims bloga nuotaika, stenkitės, kad dėl to nenukentėtų Jums brangūs žmonės, ypač antroji pusė. Atraskite dalykus, kurie jums padeda pakelti ūpą. Šią savaitę turėsite būti atkaklūs, jei norite suvilioti Jums patinkantį asmenį. Stenkitės iš visos širdies, ir, tikėtina, kad jums pasiseks.

 

SVARSTYKLĖS

Bet kokie romantiški planai, kuriuos esate numačiusi (-ęs) pirmadieniui ar antradieniui, turėtų būti atidėti trečiadieniui arba ketvirtadieniui. Pirmadienis ir antradienis nebus labai geros dienos, nebent konfliktų sprendimui ir blogos nuotaikos išvarymui. Tuo tarpu trečiadienį ir ketvirtadienį žvaigždės žada suderinamumą su kitais žmonėmis, gerą maistą, be to Jums puikiai seksis save išreikšti ir užmegzti gilesnį ryšį su ypatingu asmeniu – žodžiu, viskas, ko Jūs trokštate kaip iš romano.

 

SKORPIONAS

Pirmadienį neieškosite žodžio kišenėje, tad drąsiai išsiųskite kam nors kelias smagias žinutes socialiniame tinkle ar pažinčių svetainėje (tuo pačiu nepamirškite atnaujinti savo profilio!). Jei turite antrąją puse, parašykite meilės laiškelį ranka – juk tai taip žavu. Antradienį ir trečiadienio karjeros reikalai bus pirmoje vietoje, tad pasirūpinkite jais dabar, kad darbo savaitės pabaigoje rastumėte laiko romantiškiems dalykams.

 

ŠAULYS

Būsite prisirišę prie mažų dalykų, smulkmeniški... Pasaulį matysite tarsi pro padidinamąjį stiklą ir regimas vaizdas jus iš tiesų stebins. Beje, nepamirškite, jog ir jūsų veiksmai (net ir menki) bus vertinami kitų, ir jie turės įtaką jūsų ateičiai. Didesniems romantiniams planams palanki darbo savaitės pabaiga. Žvaigždės pataria pasitikėti savimi, tačiau nepervertinti savo galimybių! Net ir didžiausia romantika neturėtų kirstis su realybe. Kaip bebūtų, savaitgalis jums – puikus.

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje gali būti, kad meilės reikaluose padėsite draugui, kuriam šiais klausimais reikia daugiau paskatinimo nei Jums. Tai gali būti tiesiog palaikantys žodžiai arba kas nors truputį sudėtingesnio kaip pvz. aklas pasimatymas, bet už tai Jūs pelnysite karmos taškų. Antradienį ir trečiadienį Jus atgaivins neįprasta energija ir galbūt norėsite leisti kitiems valdyti pokalbius ir tam tikras veiklas už Jus.

 

VANDENIS

Nesvarbu, kaip gerai pažįstate savo partnerį, savaitės pradžioje bus sunku jį suprasti ar nuspėti. Nekaltinkite jo nepastovumu, nežvelkite į viską pernelyg rimtai ir stenkitės tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis buvimu kartu. Ar problemos iš tiesų egzistuoja, suprasite savaitės viduryje. Beje, šiuo metu būsite ypač praktiški, energingi ir galėsite išspręsti bet kokias kylančias problemas (išnaudokite šį laiką). Svarbiausia – su gera nuotaika! 

 

ŽUVYS

Pirmosiomis savaitės dienomis Žuvų ženklo atstovai bus ypač puikūs oratoriai, komunikatoriai, pašnekovai. Ypač, romantinėje srityje! Žinote, kokiomis emocijomis ar jausmais pasidalinti, kada pajuokauti ir kada bei ką kartais verčiau nutylėti. Panaudokite savo gebėjimus, kol turite – trečiadienio vakarą viso dėmesio bei energijos pareikalaus kitos gyvenimo sritys. Savaitės viduryje saugokitės pervargimo – darykite viską, ką galite, tačiau nepamirškite kitų organizmo poreikių, ypač – poilsio.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras