Meilės horoskopas savaitei (12 30 -01 06)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šią savaitę turėsite galimybę pasirinkti- darbas ar nauji meilės nuotykiai. Tik būkite atsargūs ir jokiu būdu nesivelkite į abejotinus meilės nuotykius ar slaptą, tačiau intriguojantį meilės romaną. Naujas aistros objektas bus tik laikinas susižavėjimas, iš to vargu ar pavyktų sukurti rimtus santykius. Savaitės vidurys bus darbingas, iki metų pabaigos teks atlikti uždelstus ar senai pamirštus darbus. Tiems, kurių širdis jau užimta, savaitgalis tinkamas daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi, pasidžiaugti vienas kitu, surengti romantišką vakarienę ar išvykti pasivaikščioti į gamtą.

 

JAUTIS

 Pirmadienį ir antradienį būsite kupinas adrenalino, noro rizikuoti, todėl lengvai sutiksite priimti romantiškus iššūkius. Kas nerizikuoja, tas negerai šampano, taip? Fortūna bus Jūsų pusėje, todėl be jokios baimės galite rizikuoti. Jau senokai galvoje kirba mintis apie intymaus gyvenimo paįvairinimą? Šią savaitę drąsiai imkitės ryžtingų veiksmų, viskas pavyks kuo puikiausiai, tiek Jūs, tiek mylimas žmogus liksite patenkinti rezultatais. Trečiadienį, ketvirtadienį pasisaugokite, galite pakliūti į nemalonią situaciją, išgirsti nepagrįstų apkalbų, tačiau neimkite visko giliai į širdį. Pikti liežuviai tegu plaka, o Jūs džiaukitės gyvenimu. Savaitgalį puiki proga atsipalaiduoti po savaitės darbų, paskaityti mėgstamą knygą, surengti romantinių filmų vakarą ar aplankyti draugus.

 

DVYNIAI

Pirmadienis ar antradienis romantikos metas. Mylimajam be perstojo žarstysite gražius žodžius, kurie suvirpins ir pamalonins jo širdį. Komplimentų sulauksite ir Jūs, šią savaitę be vargo sužavėsite aplinkinius. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus ramios, per ne lyg niekuo neišsiskiriančios dienos, darbai klosis kaip įprastai, o ir santykiai su mylimuoju eis sava vaga. Savaitgalį atsargiai rinkite ištariamus žodžius, didelė tikimybė, kad galite būti ne taip suprastas. Todėl gali kilti mažyčių konfliktų ar nesusipratimų.

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje norėsis pabūti vienam, nuo visų atsiriboti ir pasislėpti. Tai turbūt reiškia, jog Jums reikia susigaudyti savo jausmuose, perkainoti vertybes ir prioritetus. Net jei ir norėsis vienumos, tačiau jokiu būdu nebūkite šiurkštus ir neatstumkite mylimojo. Savaitės viduryje, atslūgus pamąstymams, jausitės puikiai, norėsis draugijos, pokalbių. Todėl daugiau laiko leiskite apsupti draugų ir mylimų žmonių. Savaitgalį skirkite savo mėgstamai veiklai.

 

LIŪTAS

Šią savaitę Jums bus gana sudėtinga išlipti iš lovos, tingėsite ką nors daryti, todėl ir Jūsų santykiai su antrąja puse tikrai nebus tokie karšti, kokių norėtųsi. Palankiausia šios savaitės diena – trečiadienis. Šią dieną palanku apsilankyti teatre ar išvykti į gamtą. Savaitgalį pabūkite dviese su mylimu asmeniu, pamiršę visus rūpesčius, ir visai nesvarbu, kur tai darysite.

 

MERGELĖ

Pastangos, kurias įdėjote į meilės santykius, visas sunkus darbas ar veiksmai, kurių imatės kiekvieną dieną tam, kad sulauktumėte gražesnio rytojaus- teigiamais jų rezultatais galėsite pasidžiaugti jau savaitės pradžioje. Pagirkite save, tikrai už ką! Trečiadienį, ketvirtadienį, nustebinkite mylimą žmogų, neįspėjęs iš anksto nupirkite bilietus į mėgstamą filmą ar kitą renginį. Savaitgalį suorganizuokite trumpą išvyką su draugais į gamtą, juk oras pasakiškas, anaiptol neprimenantis gūdžios žiemos.

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje gali iškilti užmirštos, iki galo neišspręsta meilės santykių problema. Būkite pasiruošę ilgam, varginančiam pokalbiui su mylimuoju. Tačiau per ne lyg nesijaudinkite, viskas susitvarkys ir toliau santykiai klosis taip pat puikiai. Savaitės viduryje galėsite atsipalaiduoti, pirmosiomis Naujų metų dienomis darbų bus nedaug, todėl nepervargsite, būsite kupini jėgų. Galėsite daugiau dėmesio ir laiko skirti mylimam žmogui, artimiausiems draugams. Savaitgalį aplankykite tėvus, senai matytus draugus ar giminaičius.

 

SKORPIONAS

Šią savaitę būsite labai užsiėmę, todėl pamiršite skirti laiko sau. Nepamirškite gerai pailsėti, tik tuomet būsite ne tik puikūs klausytojai, bet ir geri meilužiai. Labiau galvokite apie tai, ką kalbate, neatsargiai ištarti žodžiai gali pridaryti nemažai žalos. Savaitgalį praleiskite ramiai, jei turite galimybę, kartu su antrąja puse išvykite į gamtą.

 

ŠAULYS

Savaitės pradžioje Jūsų originalumas švytės labai ryškiai. Jūsų mintys ir pasiūlymai bus nepriekaištingi, todėl lengvai paimsite lyderio pozicijas. Norėsite, kad antroji pusė skirtų daugiau dėmesio. Nebijokite ir patys imtis iniciatyvos, priminti kaip karštai ją/jį mylite. Savaitgalį gali tekti apsilankyti gimtadienyje ar giminės susitikime, kuriame sutiksite naujus žmones ir praplėsite pažintis.

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę būsite tikri darboholikai, ir santykiams neskirsite daug dėmesio. Todėl jau savaitės pabaigoje jausitės atitolę nuo mylimo žmogaus.Nors ir būsite labai užsiėmę, tačiau pasistenkite bent šiek tiek atsiplėšti nuo darbų ir paruošti staigmeną mylimam asmeniui, skirti bent valandėlę nuoširdaus dėmesio. Galite nustebinti malonia, širdį suvirpinančia staigmena, kuri neleis užgesti šiltiems jausmams ir tik dar labiau puoselės tarpusavio santykius.

 

VANDENIS

Savaitės pradžioje būsite panašus į Amūrą, nesvarbu, jog meilės diena dar tik kitais metais. Žavėsite aplinkinius tiek savo išvaizda, tiek bendravimo įgūdžiais. Santykiai su mylimuoju klostysis kaip niekad sklandžiai, abu spinduliuose gera nuotaika ir karščiausiais jausmais vienas kitam. Savaitgalį galite sulaukti netikėtų, tačiau malonių svečių apsilankymo.

 

ŽUVYS

Ši savaitė Jums ypač sėkminga, tiek profesinėje, tiek meilės srityje. Darbai klosis itin sklandžiai, iš kolegų sulauksite daug pagyrimų už atliktus darbus, o mylimasis džiugins romantiškomis staigmenomis. Tiems, kurie iki šiol nerado širdžiai mielo žmogaus, žvaigždės žada naujas, džiuginančias pažintis.

 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras