Meilės horoskopas savaitei (12 31 – 01 06)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Pirmadienis Avino ženklo atstovams turėtų būti gana nuotaikinga diena. Savaitės pradžioje Žvaigždės siunčia neįtikėtinas romantines galimybes – pasistenkite tai išnaudoti bei pasimėgauti! Pasitikėkite savimi, pasiruoškite naujiems meilės nuotykiams – savaitės viduryje jus vis dar lydės žavesys ir aistra. Tuo tarpu darbo savaitės pabaigoje, ko gero, norėsite šiek tiek pailsėti. Kaip bebūtų, savaitgalį vėl būsite energingi ir gerai nusiteikę. Žvaigždės pataria nebijoti žengti pirmojo žingsnio – juk žinote, ko norite, kodėl nepabandžius tai gauti?

SEKSAS: Ši savaitė dovanos erotinius įspūdžius, ypač, jei nuspręsite kur nors išvykti. Bet kokiu atveju, vanduo po akmeniu neteka, tad nestovėkite vietoje ir jūs – ieškokite nuotykių. Tačiau jokiais būdais neužmegzkite romanų su senais draugais, laikykitės nuo jų atokiau. 

 

JAUTIS

SANTYKIAI: Jaučio ženklo atstovams Žvaigždės pataria nedvejoti ir žengti žingsnį pirmadienį – šią dieną jūsų romantiniai tikslai bus aiškūs. Priešingu atveju, pasirenkite palaukti kiek ilgiau, nei manėte – keletą sekančių dienų bus daug klaidinančios informacijos, netiesioginių reikšmių ir kitų neaiškumų. Tuo tarpu ketvirtadienį bei penktadienį bet kokios romantinės pastangos bus ypač vaisingos, jus lydės žavesys ir puiki energija! Tai tęsis ir savaitgalį. Beje, šeštadienį bei sekmadienį bus ypač palankus laikas išbandyti kažką nauja – nedvejokite.

SEKSAS: Meilės lizdelis bus jaukus ir aistringas, ypač jei tingėsite kažkur eiti. Ir jeigu bus labai šalta, tikrai turėsite rimtą priežastį nelįsti niekur iš lovos, ir dar į ją ką nors įsitempti. Puiki proga išbandyti ir kažką naujo šitame fronte. Jei neturite fantazijos, apsilankykite erotinių prekių parduotuvėje

 

DVYNIAI

SANTYKIAI: Pirmadienis Dvynių ženklo atstovams palankiausias darbui, romantinius reikalus ir flirtą verčiau atidėkite. Savaitės vidurys iš tiesų palankus tarpasmeniniam bendravimui – rodykite dėmesį, siųskite smagias žinutes, diskutuokite, eikite į pasimatymus! Beje, susitikimams nepalankios dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis – šias dienas verčiau skirti poilsiui bei apmąstymams. Savaitgalį romantika tarsi sklandys ore! Nesvarbu, laiką leisite su būriu draugų ar mylimu žmogumi – stenkitės nuveikti kažką neįprasta ir pasimėgaukite geromis emocijomis.  

SEKSAS: Žvaigždės žada ne tokią jau ir erotišką šią savaitę. Tiesa, pasiūlymų bus nemažai išbandyti egzotiškų „patiekalų“, tačiau jūs visiškai neturėsite noro. Erotinis tonusas ne ypatingai aukštas, jūs norėsite atsipalaiduoti, bet nesimylėti. 

 

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Vėžio ženklo atstovams Žvaigždės siunčia pliūpsnį stiprios, aistringos ir sėkmingos energijos – puikus laikas naujiems etapams romantiniame gyvenime. Jeigu esate vieniši – nevenkite flirto internete ar tiesiog užkalbinkite žavų nepažįstamąjį. Turintys antrąją pusę turėtų pasistengti tarsi perkrauti santykių energiją – dėmesys, nauji pojūčiai gali padėti tai padaryti. Darbo savaitės pabaiga – kiek ramesnė, tačiau vis dar spinduliuosite teigiama energija. Beje, nepamirškite džiaugtis ir mažais maloniais netikėtumais – tai bus įvertinta. Savaitgalį, ko gero, trokšite poilsio, ramesnės veiklos. Skirkite laiko sau.

SEKSAS: Moteris, gimusias po Vėžio ženklu, ims traukti fizinis kūnas. Tad nenuostabu, kad erotiniuose žaidimuose pradėsite vertinti brutalumą. Vos tik pamatysite mačo – taip ir svajosite įkristi į jo glėbį. Tik nereikia su tokiu partneriu iškart kalbėti apie šeimos sukūrimą. 

 

LIŪTAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Liūto ženklo atstovams Žvaigždės pataria neskubėti veikti – pirmadienis palankiausias apmąstymams, taip pat patariama nepamiršti atsižvelgti į instinktus. Savaitės vidurys – Jūsų dienos! Būsite žavūs, jus lydės seksuali energija. Drąsiai imkitės veiksmų, nepamirškite pasinaudoti savo vaizduote ir nerkite į romantinius nuotykius! Kaip bebūtų, ketvirtadienį bei penktadienį į pasaulį derėtų žvelgti realistiškai – nesitikėkite per daug. Galite jaustis apsnūdę, norėsis ramybės. Savaitgalį vėl sugrįš energija – pasidalinkite ja su mylimu (ar patinkančiu) žmogumi ir būsite nustebinti, koks puikus rezultatas!

SEKSAS: Kaip bebūtų keista, būsite tingūs ir apatiški, todėl ir miegamasis bus išnaudotas tiesioginėms reikmėms – miegui. Tiesa, savaitės viduryje seksualinis aktyvumas suintensyvės. Ir nereikia manyti, kad toks tingumas yra amžinas – dar nusimato karščiai vidury žiemos. 

MERGELĖ

SANTYKIAI: Žvaigždės įspėja: savaitės pradžioje, ko gero, nepavyks gauti to, ko siekiate. Svarbiausia neužtrenkti durų kitokioms romantinėms galimybėms ir nesvarbu, esate vieniši ar ne, bet jūsų meilės planai gali pakrypti iš tiesų gera linkme. Kalbant apie gerus dalykus nevertėtų pamiršti ketvirtadienio bei penktadienio – šiomis dienomis jus lydės ypač seksuali energija, rodos, net nieko nedarydami kaip magnetas trauksite aplinkinius! Tiesiog atsipalaiduokite, būkite savimi ir mėgaukitės dėmesiu. Savaitgalį Mergelės ženklo atstovams Žvaigždės pataria susikoncentruoti į konkretaus sprendimo priėmimą. Staigus santykių posūkis gali šokiruoti, tačiau galbūt jis iš tiesų reikalingas?

SEKSAS: Būsite ypatingai jautrūs ir nervingi, o visa tai bus susiję su sumažėjusia veikla. Kuo mažiau dirba smegenys, tuo daugiau dėmesio galite skirti savo kūnui ir jo poreikiams. Įsiklausykite į savo kūno šnabždesius ir erotiniai eksperimentai garantuoti. 

 

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Kur ir kaip brėžiate ribą tarp draugiškumo ir romantikos? Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovus gali kamuoti panašios dilemos, tačiau visada stengiatės išlaikyti puikų balansą – pavyks ir šį kartą. Darbo savaitės pabaigoje aplinkiniai labai vertins Jūsų įžvalgas, tad drąsiai jomis dalinkitės. Taip pat puikiai gebėsite klausyti: akių kontaktas, atviri klausimai ir nuoširdus susidomėjimas padės palengvinti artimo žmogaus gyvenimą. Savaitgalį ypač pasitarnaus Jūsų komunikaciniai sugebėjimai bei nuotykių troškimo pojūtis. Tai – iš tiesų puikios dienos (ir naktys!) meilei,  o buities darbus galite atidėti ir kitai savaitei!

SEKSAS: Šią savaitę praleiskite kiek įmanoma komfortiškiau – taip, kad atsimintumėte įvykius dar pusę metų. Ant įvairių lapelių susirašykite viską, ko dar nedarėte ir ką norėtumėte padaryti lovoje – ir pirmyn. Erotiniais nuotykiais pasikrausite tikrai ilgam. 

 

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovams Žvaigždės pataria nesistengti kontroliuoti meilės reikalų bei partnerio. Apskritai, labiau pasikliaukite savimi, o ne sukurtomis taisyklėmis. Atsisakykite išankstinių nuostatų ir rezultatas jus maloniai nustebins. Ketvirtadienį ar penktadienį, ko gero, kažkam iš tiesų reikės Jūsų patarimo ar tiesiog dėmesio. Galbūt Jūs irgi seniai norėjote pasidalinti kažkokia paslaptinga gyvenimo smulkmena? Beje, jokiu būdu neatskleiskite kitų žmonių paslapčių! Savaitgalį gali kilti nedidelių nesusipratimų meilės fronte, tačiau greitai viską išspręsite. Nebijokite atsiverti, dalintis jausmais ir pasistenkite suprasti partnerį.

SEKSAS: Nenusiminkite, jei kurį laiką pažįstami ims jums pavyduliauti, ir netgi tai darys atvirai. Greičiausiai įvairūs gandai bus per daug išpūsti arba laužti iš piršto. Tačiau tik jūs vieni žinote, kas įvyko vieną ar kitą naktį ir ką jūs iš tikrųjų galite lovoje. 

 

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Šaulio ženklo atstovus tikriausiai kamuos keletas romantinių klausimų. Kol Žvaigždės negali  į juos atsakyti, atsiųs jums tinkamus klausimus užduoti padėsiančios energijos. Patarimas: jeigu kurį laiką esate „užstrigę“ prie vieno klausimo, pasistenkite į jį pažvelgti iš kitos pusės ir perfrazuoti – viskas pasirodys buvę kur kas aiškiau nei manėte. Ketvirtadienis bei penktadienis bus palankios dienos laiką leisti namuose, jei būsite vieni, turėsite galimybę gerai viską apsvarstyti, jei su antrąja puse – tiesiog pasimėgauti gera kompanija ir ramybe. Karštus pasimatymus ir kitus didelius planus patariama atidėti savaitgaliui – šiuo metu jus neabejotinai lydės sėkmė!

SEKSAS: Jums reikėtų atminti, kad reikia ne tik mokėti medžioti, bet ir meistriškai suvaidinti auką. Žinoma, tai žymiai sunkiau, tačiau labai įkvepia įvairiems erotiniams žaidimams. O budrumo suteiks rytinis seksas – nustebsite, kokio jėgų antplūdžio sulauksite. 

 

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Žvaigždės iš tiesų bus Ožiaragio ženklo atstovų pusėje. Kaip bebūtų, savo indėlį taip pat turite įnešti, ypač – santykiuose (ar potencialiuose santykiuose). Nebijokite pažvelgti tiesai į akis, aiškiai susidėliokite prioritetus ir ribas. Ketvirtadienį bei penktadienį Jus lydės puiki energija, ypač tinkama bendravimui. Rodos, visi norės su jumis pakalbėti, kažkuo pasidalinti... Tikėtina, sulauksite gana reikšmingo pasisakymo! Savaitgalį tikriausiai daugiausia laiko teks skirti darbui ar kitoms atsakomybėms. Bet kokiu atveju, svarbiausia tinkamai išnaudoti laisvą laiką (nesvarbu, kiek nedaug jo beturite) – nuskriausti nesijausite.

SEKSAS: Įsimylėsite taip, kad galėsite nulėkti iki pasaulio krašto ir grįžti atgal. Naujieji metai bus kasdien. Tačiau, kai šventės baigsis, tarytum atsimerksite ir pamatysite naują pasaulį. Taigi, aistros bus pakankamai, tačiau ji degs tikrai neilgai. 

 

VANDENIS

SANTYKIAI:Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovai trokš dėmesio, bus aktyvūs. Romantiniam gyvenimui tai atsilieps teigiamai – norėsite išbandyti naujas galimybes, suteikti naujų pojūčių (tiek sau, tiek antrajai pusei ar simpatijai) – žodžiu, liksite patenkinti, ir ne jūs vieni. Ketvirtadienį ir penktadienį Žvaigždės pataria sutelkti dėmesį į konkrečią susiklosčiusią situaciją. Beje, draugo patarimas (ar tiesiog įžvalgos iš šalies) taip pat gali labai pasitarnauti. Savaitgalį, būtų idealu, jei užsiimtumėte kažkuo, ko dar niekada nedarėte. Pasikliaukite savo aštriais sąmojais, laisva siela... Žavėkite ir mėgaukitės tuo!

SEKSAS: Būsite labai gundantys ir norėsite užkariauti savo simpatiją. Leisitės į tokias viliojimo pinkles, kad aplinkiniai tik aikčios nuo jūsų išradingumo. Ir svarbiausiai, kad jums viskas seksis kaip sviestu patepta, net ir tuomet jei viliosite savo simpatiją į mirtinas pinkles. 

ŽUVYS

SANTYKIAI: Pirmadienį Žuvų ženklo atstovams Žvaigždės pataria nepražiopsoti galimybės, susijusios su tarpasmeniniu bendravimu ir senais prisiminimais ar svajonėmis. Flirtuokite tiek virtualiame, tiek realiame pasaulyje, leiskite žmonėms žinoti, jeigu jais žavitės. Savaitės viduryje į šviesą tikriausiai iškils keletas įdomių faktų, svarbiausia – būkite sąžiningi patys su savimi. Nuo ketvirtadienio Jus lydės romantinė sėkmė, daugiausia dėmesio skirkite tam, kaip bendraujate, ir, ko gero, atrasite naujų svarbių perspektyvų. Patarimas: savaitgalį raskite laiko naujovėms!

SEKSAS: Sužinosite daug ką apie save ir savo seksualumą. Pats laikas surankioti visus stereotipus, užrišti juos į maišelį ir pastatyti už durų. Tik taip galėsite pradėti naują lytinį gyvenimą, taip sakant – nuo švaraus lapo. O jei jau pradedate kažką naujo, reikia tam tinkamai ir pasiruošti: nauji drabužėliai, nauji žaisliukai... 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
nemaza dalis tiesos,perfect :)
Naujas komentaras