Meilės ir sekso horoskopas savaitei (11 12 – 11 18)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šią savaitę venkite ryškių ir ypatingai jaudinančių įspūdžių: jūsų psichika gali neišlaikyti ir tai atsilieps sveikatai. Todėl stenkitės neplanuoti ilgai besitęsiančių sekso maratonų, daugiau laiko skirkite poilsiui ir miegui, o vietoj aistringų sueičių rinkitės ilgas ir užtęstas preliudijas. Ir nepamirškite apie aromaterapiją!

 

JAUTIS

Prieš jus atsivers įvairios naujovės: kuo atkakliai siekėte, to ir pasiekėte. Gali būti, kad gausite per kaktą už tai, kad kartais paskubėdavote, per daug spaudėte savo partnerį ir negalvojote apie jo ar jos poreikius bei interesus. Tačiau yra ir gerų naujienų: jūsų laukia ryškesni nei įprastai orgazmai, jei prieš seksą neprivalgysite sočiai.

 

DVYNIAI

Šią savaitę išsidėsto neįprasta žvaigždžių kombinacija, kai įsijungs ne tik jūsų instinktai, bet ir protas – ir tai teigiamai paveiks jūsų libido. Turėsite gana greitai išspręsti keletą užduočių ir susidėlioti mintyse veiksmų planą. Galite net ir užsirašyti savo genialų planą, bei sekti juo.

 

VĖŽYS

Būsite ypatingai kaprizingi ir nepastovūs su savo norais. Antrajai pusei teks nemažai „pasiterlioti“ su jūsų įnoriais: sunku bus suprasti, ko jūs norite lovoje, ir kaip jus patenkinti. Vis dėl to, jei abiems užteks kantrybės, po akto bus labai patenkintos abi pusės. Lėtai įkaisdami, jūs lygiai taip lėtai ir vėsite, tad šią savaitę jūsų laukia gana karštos dienos.

 

LIŪTAS

Gal jau būtų pats laikas paeksperimentuoti su laisvės apribojimu? Pasinaudokite meilės žaidimų scenarijais, kuriuose yra antrankiai, raiščiai ir kitos panašios priemonės. O gal namuose įsigykite hamaką ir pabandykite mylėtis jame – laisvė jame juk irgi ribota. Dar vienas variantas – likite namuose ir niekur neikite. Tai irgi bus naudinga.

 

MERGELĖ

Šią savaitę gali iškilti situacija, kai teks tempti viską, kas tempiasi. Ko gero, pats pirmas eilėje bus jūsų partneris, su kuriuo teks nemažai tampytis: jo ar jos problemos bus tokios svarbios ir tiek daug, kad užgoš jūsų. Teks padirbėti psichoterapeutu, o tik paskui meilužiu ar meiluže.

 

SVARSTYKLĖS

Norite sustiprinti savo seksualumą? Teks kreiptis pagalbos į kitus ir ieškoti pagalbininkų. Galbūt įsigykite minkštą užklotą, galbūt seksualų aksesuarą arba sekso žaisliuką. Kitiems užteks tik paįvairinti meilės žaidimus maistu arba dažais – ar esate kada išbandę tapybą ant kūno?

 

SKORPIONAS

Įdomu, tačiau faktas, kad šiuo metu jausitės kaip vargšiukai, kurie turi laižyti ledus per stiklą. Arba į tuos, kurie traukia skanėstus iš slaptosios vietos ir nežino, kada visa tai pagaliau pasibaigs ir kada jie galų gale paklius į spąstus. Tačiau skanėstų tikrai užteks dar ilgam, tad mėgaukitės. Tik visur reikalingas saikas.

 

ŠAULYS

Šiuo metu prasideda nerimo laikotarpis: visų pirma, galite beviltiškai įsimylėti, kai ima drebėti rankos ir kojos vos pamačius aistros objektą. Antra, vibracija šiuo metu jums bet kokiu atveju naudinga, tad pagalvokite ir apie vibratoriaus įsigijimą. O jei nepribrendote šiam reikalui, bent apsilankykite sporto salėje. Ir nuotaika bus puiki!

 

OŽIARAGIS

Šventė kasdien! Tiesa, ne visuomet ši šventė bus skirta kūnui (ne visi gali sau leisti prabangą), tačiau erotiniu įkvėpimu naudokitės kiek galima dažniau. Gali būti, kad įkvėpimas ateis ir visiškai netinkamu metu, kai teks kęsti ilgus pokalbius su ne itin maloniais jums asmenimis. Pagalvokite apie atostogas – gal jau laikas skirti šiek tiek laiko sau ir savo mylimam žmogui bei pasivolioti pataluose?

 

VANDENIS

Štai ir atėjo „pasivaikščiojimų“ laikas: stogais, pas svečius, po apylinkes. Tuo metu, kai kiti Zodiako ženklai nori sėdėti namuose ir rūpinasi savo namų židiniu, jūs atvirkščiai norėsite atšalti: todėl provokuosite savo antrąją pusę įvairiems nepadoriems žaidimams, ieškodami vietų, kur nors toliau nuo namų.

 

ŽUVYS

Šią savaitę jums žvaigždės žada aistringą susitikimą su vienu iš Ugnies ženklo atstovų. Jūsų lauks įdomus žaidimas: su ugnimi, jos gesinimu, su žiežirbomis ir gesinamomis putomis. Liūdna tikrai nebus. Tačiau kaip sueisite, taip ir išsiskirsite.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Gal ir visai gerai gerai ka parase Aldute ,,patiko, kad ir apie seksa, kiek galima tu santykiu.... :)''Bet mano manymu sis savaites horoskopas paremas daugiau sex zaisliuku reklamai ;DDDDDDDD Bet cia tik mano nuomonė.
patiko, kad ir apie seksa, kiek galima tu santykiu.... :)
Naujas komentaras