Meilės ir sekso horoskopas savaitei (11 19 – 11 28)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šią savaitę Avinams žvaigždės žada neaiškius erotinius nuotykius, kurie nežinia kaip baigsis. Greičiausiai, jus provokuos įvairūs „neformatai“: seksas lifte arba darbo vietoje – o jūsų įkalbinėti ilgai neteks. Ypatingai turtinga įvykiais bus antroji savaitės pusė. Palankus laikas bent jau perstatyti lovą – pasidomėkite fengšui patarimais.

 

JAUTIS

Pats laikas pakalbėti apie savo seksualius poreikius ir apskritai lytinį gyvenimą – pasirinkite tikrai artimą žmogų. Gali būti, kad situacijos, kurios jums atrodo be išeities, iš tikrųjų lengvai išsprendžiamos. Nevenkite patarimų ir neslėpkite galvos smėlyje. Juk dėl keleto nesėkmių nebūtina savęs laidoti.

 

DVYNIAI

Daugiau dėmesio kreipkite į savo oralinius meninius gebėjimus bei juos vystykite. Pūskite balionus, burbulus iš kramtomosios gumos, valgykite vaisius ir daržoves be rankų pagalbos. Vienu žodžiu, lavinkite žandikaulio ir veido raumenis, nes jūsų antroji pusė gali pareikšti pretenzijas. Dar vienas puikus būdas bei iššūkis – išmokite groti fleita.

 

VĖŽYS

Jus domins geografija – įvairūs iškilumai ir įdubimai, linkiai ir kalvelės ant mylimo žmogaus kūno. Pasijusite tarytum tikri atradėjai. Dar maloniau bus suteikti vardus visiems naujai atrastiems objektams, pavyzdžiui, Galiūnas, Gilužis, Besidriekianti lyguma, Gilus šulinėlis ir pan. Nepamirškite su savimi į lovą pasiimti flomasterių ir popieriaus – ko gero, norėsite nupiešti visą šitą atrastą grožį.

 

LIŪTAS

Jums šiuo metu visiškas platoniškas periodas – nors svajonės lyg ir realios, ir žemiškos. Vis dėl to, norint jas įgyvendinti reikia neskubėti, nesipainioti. Visų pirma, susidėliokite ramiai, kas vyksta jūsų galvoje. Jei vis dėl to norite išprovokuoti Liūtą seksualiniams žaidimams, priverskite jus išgelbėti, žinoma, su erotiniu polinkiu.

 

MERGELĖ

Atrasite iš naujo bučinius. Galbūt jums padės pamokėlės internete ar vaizdo įrašai, o galbūt jūsų antroji pusė paprieštaraus ir sakys, kad nuo šiol bučiuositės tik taip ir ne kitaip. Bet kokiu atveju, visuomet nešiokitės su savimi balzamą lūpoms ir atminkite, kad tamsoje ar prieblandoje bučiuotis yra gerokai smagiau.

 

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę pajusite savo galūnių laisvumą ir aktyvumą – gal tuo ir pasinaudokite? Pradėkite nuo šokių, o viską pratęskite horizontalioje padėtyje. Įdomius pojūčius patirsite apsimovę pirštines ir taip glostydami savo partnerį. O kojos? Joms geriausiai tiks atpalaiduojamasis masažas.

 

SKORPIONAS

Ausys – bus tas organas, kuris viską girdi ir viską jaučia. Tai nereiškia, kad šią savaitę jus tenkins tik seksas telefonu. Kreipkitės į savo partnerį ir paprašykite, kad jis ar ji pašnabždėtų į ausytes savo norus ir lūkesčius. Be to, šią savaitę visi pojūčiai taps aštrūs, todėl prieš jus atsivers nuostabus ir nepažintas meilės pasaulis.

 

ŠAULYS

Šią savaitę jums bus įdomus tik darbas, o tai reiškia, kad erotinius norus reikės uždeginėti ilgai. Net ir savaitgaliais erotinis tonusas nebus pakankamai aukštas. Vis dėl to, jei jūs atrastumėte jėgų apsilankyti sporto salėje, nueiti į baseiną ar jogos treniruotę, tuomet įkvėpimas aplankys ir lovoje bei padovanos malonių momentų.

 

OŽIARAGIS

Atsisakysite kažko, kas jums labai labai patinka, ir viskas – dėl mylimo žmogaus. Gali būti, partneriui atrodys nepriimtinas vienas ar kitas mylėjimosi būdas, gali būti, kad glamonės bus per daug atviros. Bet kuriuo atveju, teks būti kantriems ir atkakliems: padarykite pauzę ir po kurio laiko vėl sugrįžkite prie savo užmanymų ir delikačių temų.

 

VANDENIS

Jei nors kartą buvote susimąstę, kur jus nuves Viešpaties keliai, tikrai neatspėtumėte. Jūs galite patekti tiesiai tigrams į nasrus, o jie jus doros po truputį, lėtai ir bus labai išbadėję. Ir jūs tuo būsite patenkinti. Taigi, pradėkite jau dabar studijuoti, kaip jums derėtų elgtis su plėšrūnais. Atminkite, kad šiuo metu nevertėtų atsisakyti tigro norų.

 

ŽUVYS

Pats laikas pradėti Naujiesiems metams, pagalvoti apie erotines dovanas savo mylimajai ar mylimajam. Juk jau pribrendote, kad išpildytumėte įvairias seksualines savo partnerio fantazijas?  O gal užteks po eglute padėti malonią seksualią smulkmeną. Taigi, pats laikas pradėti jų ieškoti. Atminkite, kad metai bus Gyvatės, tad nebijokite egzotiškų dovanų.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
o, geras horo reiks zmonai duot paskaityt :D
Naujas komentaras