Meilės ir sekso horoskopas savaitei (11 26 – 12 02)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šią savaitę Avinai bus užvaldyti minties „perku-parduodu“, ir net nebus jokių išimčių kalbant apie savo nuosavą kūną ar atskiras jo dalis. Net nebandykite perkalbėti ir priminti apie sąžinę. Geriau šias mintis paverskite erotiniu žaidimu: atidžiai apžiūrėkite Avino siūlomas „prekes“, įvertinkite ir derėkitės dėl atitinkamo „atlyginimo“.

 

JAUTIS

Norėsis atsikvėpti ir gerai pailsėti, kad atgautumėte jėgas ir surastumėte ramybę bei kažkur nuklydusį libido. Viena problema – labai nervins šaltis, todėl bet koks noras pasivaikščioti dings vos atidarius duris. Taigi yra dvi išeitys: skristi į šiltus kraštus ir kelti viską, kas tik keliasi, o antroji – sukurti šiltų kraštų atmosferą savo namuose.

 

DVYNIAI

Dvyniai bus per daug pavargę, kad kažką sugalvotų lovoje įspūdingo. Greičiausiai jie atsiduos ir lauks iniciatyvos iš partnerio. Iš esmės, jei nebus sekso, jie nelabai ir nuliūs: mielai praleis vakarus su draugais, žiūrės futbolą ar skleis paskalas. Ir kas gi suabejos, kad Dvynių santykiuose trūksta bendravimo.

 

VĖŽYS

Daugiau dėmesio skirkite mėlynai spalvai – būtent šie atspalviai atrodys žaismingai ir patraukliai. Jei šias spalvas perkelsite ir į miegamąjį, tuomet pasieksite ir gero rezultato – aistros įsiliepsnos lėtai, bet jos bus tikros. O štai plaukų mėlyna spalva dažyti nerekomenduojama.

 

LIŪTAS

Jei šią savaitę atrasite kūrybinę gyslelę, tuomet ir seksas bus tikrai geras. Jei nekuriate eilių, tuomet grojate gitara arba dūdele, jei nepiešiate, tuomet mokate spalvinti savo gyvenimą. Jei vis dar nedainuojate – ne vėlu pradėti, pavyzdžiui, susiraskite kokią mantrą, kuri pritrauktų nuostabaus gėrio būtybę į jūsų namus.

 

MERGELĖ

Mergelės šią savaitę bus nusiteikusios prieš seksą, tačiau jos labai truks apkabinimų ir gilaus miego – kuo ilgesnio, tuo geriau. Jokios vilionės nepadės, jei partneris norės ilgų glamonių. Na geriausiu atveju, ko išsireikalaus, tai – ekspreso variantas. Vis dėl to, Mergelėms reiktų pasirūpinti savo intymia sveikata ir nepasigauti nemalonių infekcijų.

 

SVARSTYKLĖS

Pasiūlykite Svarstyklėms kažko egzotiško ir tikrai neapsiriksite. Nes būtent šią savaitę jos yra atviros išbandymams ir viskam, kas yra nauja. Tiesa, reikia viską pateikti saikingai, porcijomis, o ne viską iš karto. Tarkim, pabandykite žaisti su temperatūra ir tempu – šis pasiūlymas vertas susidomėjimo.

 

SKORPIONAS

Norėsis skristi, o aplinkybės privers leistis ant žemės. Todėl Skorpionų laukia disbalansas ir nusivylimas. Puiku! Tereikia tik tinkamai paguosti. Jei kalasi sparnai, tuomet reikia gerokai pakasyti ten, kur niežti. O tinkamai pakasę ir skrisite abu pakankamai aukštai.

 

ŠAULYS

Po truputį seksualinis gyvenimas stojasi į savo vietas – kuo arčiau savaitės pabaiga, tuo viskas klostosi puikiau. Vis dėl to norimam rezultatui teks gerokai pasistengti. Reikės būti lankstesniems ir švelnesniems, kaip katinams, kurie nori įtikti savo mylimam žmogui. Na, o jei negalite kentėti – bet kada galite išleisti nagus.

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę teks pabūti be ragų: jums pabos kariauti su partneriu dėl sekso kokybės ir dažnumo, todėl ir ragai patys nukris. Susitaikysite su tuo, kas yra siūloma, ir net nebandysite reikalauti kažko daugiau. Tačiau jeigu orgazmas bus visiškai niekam tikęs, nenustebkite, kad Ožiaragiai dar turi ir kanopėles, kuriomis gali pradėti stipriai trypti.

 

VANDENIS

Būsite nusiteikę tik dvasiniams reikalams, o fiziologiniai poreikiai bus tokie primityvūs ir neverti dėmesio. Norėsite stebėti Mėnulį danguje arba romantiškus filmus prie televizoriaus, rinksitės jaudinančias dovanas Kalėdoms. Tiesa, gausūs bučiniai į įvairias kūno dalis nėra draudžiami...

 

ŽUVYS

Norėsis aštraus sekso, tačiau bijosite apie tai prasitarti partneriui. Gerai, jei partneris moka skaityti mintis, o jeigu ne? Tuomet sukaupkite visą drąsą ir pakalbėkite apie tai, ką trokštate patirti lovoje. Galbūt pasitelkite pasakas apie vergus ir valdovus. O gal švelnia užuomina taps antrankiai mylimam žmogui po pagalve?

 

Suaugusiems.lt

Kuris horoskopas Jums aktualesnis ar įdomesnis?
 
Komentarai (2)
Kažkaip paskutinėm savaitėm šie horoskopai tapo nebe tokie teisingi ir įdomūs kaip ankščiau... nusivyliau šiek tiek, tikiuosi vėl greitu metu bus tokie pat įdomūs ir teisingi kaip ankščiau
o kaip pataike :D
Naujas komentaras