Meilės ir sekso horoskopas savaitei (12 03 – 12 09)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pagalvokite apie tai, kaip sukviesti savo draugus, kad pakeltumėte savo erotinį meistriškumą. Ne, be reikalo pagalvojote apie grupinį seksą. Atvirai pasišnekėkite su žmonėmis, kuriais pasitikite, pasidalinkite savo intymiomis paslaptimis. Ne tik išsikalbėsite, bet ir daug ko sužinosite.

 

JAUTIS

Ne pati seksualiausia savaitė jums nusimato. Gali būti, kad užgrius buitiniai rūpesčiai ir šeimyniniai nesutarimai. Tačiau nereikėtų dėl to graužtis ar nerimauti. Visų pirma, tai netruks labai ilgai, antra, kuo ilgiau kaupsis jūsų aistra, tuo seksualinė energija bus aistringesnė.

 

DVYNIAI

Būsite linkę kristi į depresiją ir liūdėsite praėjusių dienų. Tokios mintys palies ir sekso sritį: šiuo metu seksas ne toks, koks anksčiau... Tačiau juk viskas jūsų rankose – nebijokite paįvairinti savo seksualinį gyvenimą įvairiomis smulkmenomis. Ir gyvenkite šia diena, o ne praeities šešėliais.

 

VĖŽYS

Pagaliau pasijusite karaliais ir karalienėmis. Seksualinis gyvenimas susitvarkys, ir netgi partneriai, su kuriais jūs ilgai gyvenate, bus patenkinti teigiamais pokyčiais bei vėl atkreips dėmesį į jūsų seksualumą. Tik nepražiopsokite šios laimės, o greitai imkite tai, kas jums yra siūloma.

 

LIŪTAS

„Gyvenimas yra gražus!“ – norėsite sušukti. Tik niekaip nesuprasite, kodėl aplink visi tokie lėti ir kodėl aplinkiniai nevertina šio gražaus gyvenimo. Jei su jumis nesutiks partneris ir laiku nesužais erotinių žaidimų, gali būti, kad jūsų liūtiška uodega pasuks visai į kitą pusę – ten, kur žaidimai mielai žaidžiami.

 

MERGELĖ

Šią savaitę jūsų reakcijos į partnerio veiksmus bus tiesiog neigiamai spontaniškos: viskas aplink nervins, erzins, jūs per daug jautriai į viską reaguosite. Tokią „ligą“ lengvai išgydysite ilgomis preliudijomis, gundymais ir monotoniškai raminančiais judesiais. Tačiau kad nepritrintumėte nuospaudų, reiktų vis pakeisti pozą.

 

SVARSTYKLĖS

Sekso srityje viskas nurimo, viskas susiharmonizavo – viskas yra taip, kaip mėgstate jūs. Tiesa, norėsis daugiau bučinių, ypatingai gilių ir aistringų. Pamąstykite ir apie šilkinę patalynę arba bent jau apie šilkinius apatinukus, kurie šią savaitę suteiks bent jau komfortą.

 

SKORPIONAS

Šią savaitę jūsų laukia itin įdomūs nuotykiai, susiję su susaistymu. Taip taip, šią savaitę savanoriškai atsiduosite įvairiems erotiniams suvaržymams, tad pasirūpinkite ir atitinkamais įrankiais. Jums patiks ir kontrastinės glamonės, netikėti glostymai plunksna, užrištos akys jautresniems pojūčiams.

 

ŠAULYS

Jūsų aistra gali sudeginti ne tik jus pačius, bet ir visus aplinkinius. Taigi, nuo mažos žiežirbos gali užsidegti tokia liepsna, kuri iš esmės pakeis jūsų gyvenimą. Stabdyti jus – tai tas pats, kas bėgančiam zuikiui rodyti „Stop“ ženklą. Vis dėl to, vos tik išvysite, kad norite žengti ryžtingus žingsnius, gerai viską apgalvokite.

 

OŽIARAGIS

Sustiprės vizualinis tikrovės suvokimas, tad norėsite, kad viskas būtų jums matoma. Norėsite žiūrėti erotinius filmus, svaidyti ugningus žvilgsnius simpatiškiems jums žmonėms, eisite į klubus, kur netrūksta įvairaus pobūdžio striptizo ir kitų šokių. Ir nepamirškite išbandyti sekso prieš veidrodį – pasimėgaukite su savo antrąja puse.

 

VANDENIS

Galite sugrįžti atgal į vaikystę ir pareikalauti savo aistros objektų, kad nelįstų prie jūsų su savo nešvankiais įgeidžiais. Dar užsimanysite, kad nupirktų jums ledų ar kitų skanumynų. Ko gero, tokiu elgesiu į savaitės pabaigą jie tikrai jus papirks ir savaitgalį patys norėsite gausiai atsidėkoti už parodytą rūpestį.

 

ŽUVYS

Keletą dienų norėsite pajusti gamtos alsavimą. Kodėl gi nepagalvojus apie trumpą išvyką kažkur į nuošalią trobelę kažkur miške. O jei negalite to sau leisti, tad persirengimo žaidimai visuomet pakeliui: apsimeskite laukiniu žmogumi, kurio plaukuose styro paukščio plunksna ar kūną subtiliai pridengia gėlių vainikas.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
šiaip man nepatiko šis horoskopas, bet dabar kai paskaičiau anos savaitės, supratau, kad jis labai teisingas ir puikiai galima prognozuoti savo seksualines nuotaikas, o ypac ziuriu i vyro, kad nesusikirstu!!!

Labai aciu uz si horoskopa, tikrai ne pilstymas is tuscio i kiaura, o konkreciai ;)
Naujas komentaras