Rugpjūčio mėnesio horoskopas

 
4 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Rugpjūtis bus labai panašus į liepą ir viskas daugiausiai suksis apie asmeninį gyvenimą. Santykiai su partneriu reikalaus atidaus dėmesio. Problemos meilės srityje gali būti pakankamai didelės, o tai turės neigiamą įtaką ir profesiniams reikalams. Nesugebėsite tinkamai susikoncentruoti, bus sudėtinga užbaigti pradėtus darbus. Marso ir Jupiterio įėjimas į Jūsų ženklą antroje rugpjūčio pusėje suteiks palengvėjimą bei tegimtos energijos dozę tolimesniems siekiams. Taip pat, antroje mėnesio pusėje galite sulaukti su karjera susijusių gerų naujienų. Galbūt sudarysite naują verslo susitarimą arba būsite pakelti pareigose.

JAUTIS
Po šiuo ženklu gimę žmonės rugpjūtį daugiausiai dėmesio skirs piniginiams reikalams. Tikėtini tam tikri finansiniai apsprendimai, kuriuos ilgą laiką tyliai atidėliojinėjote. Svarbiausia šį mėnesį žinoti, kad pinigai ilgai nelaukia. Tikėti nesusipratimai arba trintis su verslo partneriais. Su tuo susijusias problemas reikės spręsti nedelsiant. Galvojimas apie praeitį gali sugriauti ateitį, todėl užmirškite visas nuoskaudas ir pradėkite siekti savo tikslų. Romantikos srityje tikėtini įdomūs nutikimai. Atminkite, kad žodis „ne“ iš meilės objekto lūpų ne visada reiškia atmetimą. Šį mėnesį geriau nepasirašinėkite finansinių sandorių, neskolinkite pinigų kitiems. Nepamirškite skirti daugiau laiko šeimai.

DVYNIAI
Aplink jus šį mėnesį suksis meilė ir sėkmė. Turėsite labai daug veiklos – nuo pat rugpjūčio pradžios teks dalyvauti įvairiuose visuomeniniuose renginiuose, susitikimuose su draugais ar giminaičiais. Draugams reikės jūsų draugijos – tiek dėl asmeninių, tiek ir dėl profesinių reikalų. Neatsisakykite jiems padėti, jeigu to būsite prašomi. Antroje mėnesio pusėje tikėtinos naujovės darbovietėje, gali būti, kad imsitės naujų projektų. Jausite finansinį stabilumas, kas suteiks jums vidinės ramybės. Šeimoje reikalai klostysis sklandžiai. Nepakenktų, jeigu darbe pasiimtumėte kelias laisvas dienas ir visą laiką praleistumėte su jums svarbiausiais asmenimis. Turėsite labai didelį pasisekimą meilės srityje, gal net surasite savo gyvenimo žmogų. Pirmą ir antrą rugpjūčio savaitėmis laukite gerų žinių.

VĖŽYS
Vėžiai ši mėnesį bus aukštumose. Tai tobulas mėnuo praktiškai visiems po šiuo ženklu gimusiems žmonėms – turėsite puikią galimybę pademonstruoti savo erudiciją kitiems. Tikėtina didelė sėkmės meilės srityje. Nesvarbu, jau sukūrėte šeimą ar dar ieškote savojo žmogaus, gero laiko bei teigiamų potyrių nestokosite. Sėkmė aplankys ir profesinėje srityje – tikėtinas paaukštinimas, nes kažkas prisimins ir įvertins praeityje jūsų atliktą darbą. Svarbiausia nepamirškite savo šeimos ir skirkite jai daugiau laiko. Tai žmonės, kurie jūsų gyvenime turi labai didelę svarbą, todėl nepamirškite jų.

LIŪTAS
Rugpjūtį tiesiog spinduliuosite akinantį žavesnį. Kai bendrausite su žmogumi, kuriam jaučiate ne tik draugiškus jausmus, nestokosite itin sklandžios kalbos. Jis nė neįtars, kad viduje iš tikrųjų degate jauduliu. Pastebėję šiuos asmeninius bendravimo su kitais pokyčius, pradėsite daugiau pasitikėti savimi. Jausitės gerai, todėl gali pradėti girtis – to reikėtų išvengti. Labai tinkamas metas atostogoms. Jeigu ilsėsitės svečioje šalyje, tikėtinas romantiškas nuotykis, kuris gali turėti ir kur kas didesnę reikšmę ateities gyvenimui. Pasistenkite skaičiuoti pinigus, nes per didelis išlaidavimas, kitų žmonių poreikių tenkinimas gali gerokai paploninti piniginę.

MERGELĖ
Jūsų laukia puikus mėnuo. Nestokosite energijos ir motyvacijos darbui. Geri analitiniai įgūdžiai kartu su teigiama energija pavers jus nesustabdomus kelyje į sėkmę ir padės nuversti kalnus. Tikėtina, kad gausite naujų verslo pasiūlymų, kurie bus nesudėtingai įgyvendinami. Profesinėje srityje į naujus darbus geriausiai leistis ne su svetimais žmonėmis, bet su artimiausiais kolegomis ar geriausiais draugais. Viršininkas bus patenkintas jūsų darbu. Finansinių nesklandumų kilti neturėtų. Jeigu vis tik su jais susidursite, išspręsti juos nebus sudėtinga. Meilės fronte – nieko naujo.

SVARSTYKLĖS
Rugpjūtis prasidės Marso ir Saturno įėjimu į jūsų ženklą. Tai turės magišką įtaką jūsų gyvenimui. Jausite kažkokį nepaaiškinamą postūmį bendrauti su priešingos lyties asmenimis. Savo žavesiu it magnetas trauksite susidomėjusius gerbėjus, kurie visi maldaute maldaus ir jūsų atsako. Jeigu jau atradote gyvenimo žmogų, vis tiek turite būtų atsargūs su savo jausmais – tikėtini paslydimai. Darbe būsite pastebėti kaip labai energingos ir žavesį aplinkiniams skleidžiančios asmenybės. Tačiau bendraudami su kolegomis vis tiek išlikite budrūs – jūsų neatsargiai pasakytas žodis gali būti suprastas priešingai. Finansinių problemų neturėsite, todėl pinigus leisite taip jūsų trokštamai prabangai.

SKORPIONAS
Laukia intensyvus mėnuo, todėl veiklos tikrai nestokosite – tai lems Merkurijaus įėjimas į jūsų ženklą. Nuolatos susitiksite su draugais, atnaujinsite nutrūkusius ryšius, dažniau susitiksite su giminėmis. Gali būti, kad į jūsų duris pasibels sena meilė. Jeigu taip nutiks, tik nuo jūsų pačių priklausys, ar šiems santykiams bus lemta atgimti. Apskritai, šį mėnesį nestokosite žavesio ir trauksite priešingos lyties atstovų dėmesį. Profesinėje srityje būkite atidesni, apgalvokite, ką ir kaip sakote. Pirma rugpjūčio savaitė sėkmingiausia, todėl svarbius susitarimus ar naujus sandėrius patartina pasirašyti būtent per ją.

ŠAULYS
Šį mėnesį jausitės it pienės pūkas: viskas atrodys taip paprasta ir lengva. Profesinėje srityje tikėtina sėkmė. Jeigu imsitės grupinio darbo, puikiai pavyks susitarti su kolegomis, vienas kitą palaikysite. Verslo žmonės turi būti labai atsargūs, jeigu mėnesio viduryje teks skolinti pinigus. Dėmesio pareikalaus sveikata: tikėtini dažnesni skrandžio ir galvos skausmai. Būkite atidūs vairuodami. Gali kilti problemų asmeniniame gyvenime, nes partneris reikalaus dėmesio, kurio jam šiuo metu iš tikrųjų skiriate mažai. Jeigu esate įsimylėję, netylėkite ir papasakokite apie tai šiam naujam išrinktajam. Paskubėkite, nes greitai gali būti per vėlu.

OŽIARAGIS
Per paskutinį metų ketvirtį patyrėte daug pokyčių, tačiau dabar galiausiai viskas stosis į ramias vėžes. Rugpjūtis atneš daug naujų lyderystės įgūdžių, nes darbe būsite paprašyti vadovauti grupiniam darbui. Jūsų veikla vyresnybė bus patenkinta, todėl tikėtinas paaukštinimas. Pirma mėnesio pusė – tinkamas laikas naujų projektų pradėjimui bei partneriškų ryšių užmezgimui. Skirkite daugiau dėmesio šeimai bei artimiausiems draugams – taip dar labiau sustiprinsite saitus. Gali būti, jog sutiksite į save labai panašų žmogų: sutaps jūsų požiūriai, vertybės, pomėgiai. Jeigu taip nutiks, nepaleiskite jo – gali būti, kad sutikote savo gyvenimo žmogų.

VANDENIS
Rugpjūtis – jūsų mėnuo. Kad ir ką besakytumėt ar bedarytumėt, su kliūtimis nesusidursite. Visi į jus žiūrės su didžiule pagarba, kurios iš tikrųjų nusipelnote. Degsite ypatingai stipriu žavesiu, turėsite neregėta galią patraukti kiekvieną norimą asmenį. Pasinaudokite tuo, jeigu ieškote gyvenimo žmogaus. Atsargumo pareikalaus tik finansiniai reikalai: pinigus skaičiuokite, kad vėliau netektų susidurti su praradimais. Puikus metas netolimoms kelionėms. Geriau pailsėsite ir linksmiau laiką praleisite ne egzotiniuose kraštuose, bet artimose šalyse.

ŽUVYS
Daug nerimo kels įvairūs gyvenimiški rūpesčiai, kuriuos jau ilgai laikote širdyje ir galvoje. Metas mesti juos šalin – tik taip pasijusite lengviau. Daug laiko leisite mąstydami apie praeitį. Tačiau šį kartą toks kapstymasis bus naudingas, nes viską darysite vardą sėkmingos ateities. Nestokosite naujų idėjų. Plėtokite jas, nes, kas žino, galbūt tapsite puikiu verslininku, jeigu tokiu dar nesate. Meilės srityje tikėtini sunkumai. Būkite atidūs, ką ir kaip sakote. Turėkite kantrybės spręsdami asmeninio gyvenimo dilemas, nes spontaniškumas naudos neduos. Jeigu viską darysite teisingai, reikalai pasitaisys trečiąją mėnesio savaitę. Daugiau laiko skirkite namiškiams.   

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (4)
oj jie ;DD
"Svarbiausia šį mėnesį žinoti, kad pinigai ilgai nelaukia" - tai kad niekada jie ilgai nelaukia :D
nu bus matyt :D
Eina sau kokios nuostabios prognozės, paskata jų siekt. Love, that's what i need!!!
Naujas komentaras