Rugsėjo mėnesio horoskopas

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.
AVINAS
Žvaigždės žada netikėtumų kupiną laikotarpį. Jų gyvenimas turėtų pažerti tiek šeimyniniuose reikaluose, tiek profesinėje srityje. Gali būti, kad sulauksite žinios iš žmogaus, su kuriuo jau kurį laiką visiškai nebendraujate. Susisiekimo su jumis tikslas – kažkoks konkretus pasiūlymas. Jeigu taip nutiktų, nepriiminėkite staigių sprendimų. Geriau skirkite tam laiko ir gerai viską apsvarstykite. Jeigu jus aplankytų kūrybinis polėkis, pasiduokite jam. Nepagailėkite laiko ir galbūt pinigų įgyvendinti tai, ką sugalvojote. Tikėtina, kad atrasite savyje slypėjusį talentą.
 
JAUTIS
Jūsų laukia itin darbingas mėnuo. Reikalai ypatingai gerai klostysis su naujais partneriais ar projektais. Gali būti, jog sulauksite labai pelningo pasiūlymo. Asmeniniame gyvenime vyraus taika ir ramybė. Mylimas žmogus bus pasirengęs jus palaikyti bet kokiomis gyvenimo situacijomis: paramos sulauksite visada. Jeigu šiemet dar neatostogavote, dabar tai padaryti – pats laikas. Patariama pakeisti aplinką ir išvykti į svečią šalį: pailsėsite kur kas kokybiškiau, negu vietiniuose kurortuose. Mėnesio pabaiga bus tinkama pokyčiams, apie kuriuos svarstote jau ilgai, tačiau vis nesiryžtate žengti pirmojo žingsnio.
 
DVYNIAI
Tai metas, kada ypatingai norėsite pajausti ramybę ir gyvenimo pilnatvę, tačiau besiklostančios aplinkybės to jums neleis. Tikėtini nesutarimai su antrąja puse. Būkite atsargūs su žodžiais, nes aštresni pasakymai gali būti suprasti kitaip, negu iš tikrųjų turite galvoje. Profesinėje srityje greičiausiai atsiras nenumatytų reikalų. Tačiau neskubėkite jų tvarkyti it akis išdegę – skirkite tam laiko, nes spontaniški sprendimai šiuo periodu gali būti nesėkmingi. Palengvėjimas sumatomas mėnesio pabaigoje. Atraskite laiko artimiausiems savo gyvenime žmonėms, drauge papramogaukite. Gal būt paskutinėmis mėnesio dienomis sulauksite džiugios naujienos.
 
VĖŽYS
Po vasaros įsivažiuoti į rudenišką ritmą bus nelengva. Tačiau mažiau galvokite apie dabartinius sunkumus ir verčiau pamąstykite apie ateities reikalus. Greičiausiai laukia daug neatsakytų klausimų, todėl pabandykite rasti atsakymus į juos – dabar tam tinkamas metas. Rugsėjį tikėtina didelė sėkmė tiems, kurių profesija susijusi su grupiniais apsisprendimais. Tikėtinos permainos meilės srityje: galbūt sutiksite tikrąjį savo gyvenimo žmogų arba šalia jau esančiajam pasiūlysite rimtesnius įsipareigojimus. Paskutinę mėnesio dekadą patausokite sveikatą, nepervarkite. Jeigu tektų aplankyti senai matytus giminaičius, galbūt sužinosite, kad kažkas ilgą laiką nuo jūsų buvo slepiama.
 
LIŪTAS
Tikėtina, kad pirmąją rugsėjo savaitę jausitės prislėgti ir nelaimingi. Tačiau tokia savijauta tebus natūrali reakcija į besikeičiančius sezonus. Dabar kaip niekada nenorėsite paleisti nuostabiai prabėgusios vasaros, tačiau ruduo jums žadamas ne kitoks. Rugsėjį prasidėję laimingi momentai tęsis ir artimiausius mėnesius. Trečia dekada – puikus metas rimtiems apsisprendimams. Labai tinkamas laikas keisti būstą ar jo interjerą. Tikėtina finansinė sėkmė, kurią greičiausiai nulems nauji verslo sandėriai. Gali būti, kad mylimas asmuo praneš jums džiugią naujieną, stipriai įtakosiančią gyvenimą. Neatsisakykite pasiūlymų dalyvauti visuomeninėje veikloje, nes tikėtinos naudingos pažintys.
 
MERGELĖ
Jūsų laukia kaip niekada laimingas mėnuo. Rodos, niekada neturėsite laiko nė menkiausiam liūdesiui. Gyvenimas pažers daug įvairovės, naujovių, gero laiko. Nuolatos būsite apsupti žmonių, kurie dosniai žers jums komplimentus. O jų tikrai būsite nusipelnę, nes paskutiniu metu tikrai dėjote daug pastangų dėl geresnės kloties. Dabar žavėsite aplinkinius ne tik savo iškalba, bet ir sugebėjimais. Tiems, kurie dar neturi antrosios pusės, rugsėjo paskutinėmis dienomis tikėtina aistringa pažintis, kuri, beje, galėtų išsirutulioti į labai rimtus santykius. Gyvenimas sėkmės nepašykštės ir profesiniuose reikaluose, ypatingai, jeigu dirbate švietimo srityje.
 
SVARSTYKLĖS
Tai didžiųjų apsisprendimų metas. Gali būti, jog pagaliau imsitės to, apie ką ilgą laiką tik galvojote. Jausite, kad dabar pats tinkamiausias metas lemtingiems sprendimams. Maloniausia tai, kad artimieji jus kaip niekada palaikys. Teks užbaigti tokius reikalus, kuriuos ilgą laiką atidėliojote. Nors iš pradžių save versite tai daryti, tačiau labai greitai tam tikra veikla atneš jums malonumą.
Jeigu turite sveikatos problemų, būkite atidūs. Taip pat būkite atsargūs už vairo ar užsiimdami ekstremaliom pramogom. Meilės fronte – nieko naujo. Į paviršių gali iškilti nebent asmenys iš praeities. Jeigu taip iš tikrųjų nutiktų, neskubėkite jų atstumti.
 
SKORPIONAS
Geriausias jūsų palydovas bus juokas. Mokėsite subtiliai pasijuokti iš kitų bei savęs. Labai seksis bendrauti su naujais žmonėmis, o tokia puiki komunikacija atneš ir teigiamų vėjų ateityje. Atsargesniems reikėtų būti asmeniniame gyvenime. Neapgalvotas sarkazmas gali netikėtai įskaudinti antrąją pusę arba, mažų mažiausiai, liksite nesuprasti. Nepatariama pirkti nekilnojamojo turto ar kitokių rimtų pirkinių. Geriau palaukite spalio pradžios. Dabar tinkamesnis metas svarbių smulkmenų įsigijimui. Trūksta poilsio? Skirkite daugiau laiko buvimui namuose bei bendravimui su šeimos nariais. Gali būti, kad mėnesio viduryje jus pasieks netikėta naujiena.
 
ŠAULYS
Rugsėjis bus itin emocingas mėnuo. Bus metas, kai džiaugsitės pačiom menkiausiom smulkmenos, tačiau tikėtinas ir toks periodas, kada apniks pesimistinės nuotaikos. Gali būti, kad ramybės neduos tam tikri jūsų poelgiai: nenustosite analizavę situacijos bei galvosite, kas būtų, jeigu būtumėte elgęsi kitaip. Praeities laikytis neverta, nes pakeisti jau nieko nebeįmanoma. Verčiau nusišypsoti buvusiems laikams ir viską priimti kaip pamoką, išmoktą ateičiai. Tikėtina ryški pažintis, tačiau būkite budrūs – tai ne tas asmuo, su kuriuo derėtų veltis į intymesnius ryšius. Priešingu atveju, galite sulaukti nemalonaus atsako ir reakcijų iš aplinkinių.
 
OŽIARAGIS
Visą mėnesį meilė sklandys ore. Nuolatos būsite puikiai nusiteikę, besišypsantys bei skrajojantys kažkur padebesiuose. Jeigu šalia savęs jau turite suradę gyvenimo žmogų, rudens pradžia jums padovanos neįtikėtinų staigmenų. Antrosios pusės neturintiems, mėnuo bus dar įdomesnis bei keliantis daugiau intrigų. Būkite atsargūs darbe: neįsivelkite į tarnybinius romanus, nes laimės tai veikiausiai neatneš. Priešingai, susilauktumėte pasipiktinimą keliančių kolegų žvilgsnių. Liūdesys ir nepasitenkinimas esančia situacija jus gali aplankyti nebent pačiomis paskutinėmis mėnesio dienomis. Tačiau tai tebus laikina, nes jūs per daug mylite gyvenimą, kad vaikščiotumėte surūgę.
 
VANDENIS
Laukia įdomus mėnuo, pažersiantis daug naujovių. Gali būti, jog susipažinsite su įtakingais, jūsų gyvenimą pakeisti galinčiais asmenimis. Taip pat žvaigždės žada permainas ir profesinėje srityje – galbūt sulauksite paaukštinimo, o gal savo noru nutarsite keisti darbovietę. Sėkmingas metas žmonėms, kurių veikla susijusi su pardavimais. Jeigu leisitės į kelionę, puikus laikas bus garantuotas. Džiugiausia, kad tam nereikės jokių didelių finansų, nes sugebėsite džiaugtis visai kitais dalykais. Mėnesio vidurys – tinkamas metas susitikimams su draugais, artimiausiai giminaičiais ar kitais seniai nematytais žmonėmis. 
 
ŽUVYS
Iš naujo įsimylėsite savo antrąją pusę arba taip susižavėsite nauju žmogumi, kad jis bematant apsuks jums galvą. Tačiau šis pirmojo rudens mėnesio kelias nebus klotas vien rožėmis. Gali būti, kad jūsų džiugią savijautą aptemdys netikėtai nukritusios prastos naujienos. Tačiau daug kas priklausys nuo jūsų pačių, kaip sugebėsite į tokią situaciją pažvelgti. Jeigu keičiate darbovietę, jums pasiseks labai lengvai įsilieti į naują kolektyvą: visi jus vertins, susidomėję klausysis, ką kalbate, žavėsis. Labai sėkmingas laikas menininkams, nes kūrybinės kančios tikrai nekankins – viskas liesis kaip iš pypkės. Sutiksite seniai matytą žmogų arba sulauksite žinios iš užsienio. 
 
Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu
 
Komentarai (1)
Na ką, lauksiu mėnesio pabaigos džiugios naujienos :)
Naujas komentaras