Sausio mėnesio horoskopas

 
3 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Avinams  sausio mėnesį rekomenduojama efektyviau paskirstyti savo energiją ir laiką. Susitelkite į tai, kas svarbiausia – reputaciją ir karjerą. Ši mėnesį pripažinimo siekimas turėtų būti svarbesnis nei praktiniai darbai. Be to, Avinai norės daugiau asmeninės laisvės. Suprasite, kad gyvenate tam tikra rutina. O norint keistis ir augti toliau – reikia griauti ar net laužyti „ledus”. Sausio mėnesį sulauksite svarbių vidinių pakitimų. Dideli išoriniai pokyčiai bus susiję su jūsų savirealizacija ir gera savijauta. Tačiau siekiant tikslo teks nemažai paplušėti. Apskritai, dabar puikus metas siekti karjeros bei didinti, kelti savo kompetenciją. 

JAUTIS
Sausį perversmo kasdieniniame gyvenime norėsite labiau, nei bet kada. Kelionės, aukštojo išsilavinimo siekimas ar kitos įdomios patirtys… negalėsite nustoti apie tai galvoti. Būkite kantrus ir atsiras galimybė viską įgyvendinti. Tikėtina, kad darbo ar kitose veiklose sulauksite iššūkių ir tik jūsų poelgiai nulems, kokių tikslų galite pasiekti. Draugų dėka atsivers naujos galimybės ir patirtis. Sausis Jaučiams –  geras mėnuo finansinėms ar kitokioms skoloms mažinti. Žvaigždės pataria negailėti laiko ir pastangų – pasistenkite šiuos reikalus užbaigti. Taip pat mėnuo palankus nutraukti nepalankius įsipareigojimus.

DVYNIAI
Ši mėnesį Dvyniams labiausiai seksis santykiuose bei derybose. Vis dėlto, laukia nemažai veiklos, susijusios su asmeniniais ir finansiniais įsipareigojimais. Sausis – tinkamas mėnuo išsilaisvinti iš skolų, dar kartą peržvelgti išlaidas. Jūsų emocinis gyvenimas, tikėtina,  bus gana sudėtingas. Nuslėptas pyktis ar įsižeidimas gali pasirodyti, kai mažiausiai to tikimasi. Kuo greičiau kalbėkitės apie problemas – tai tikrai geriau nei jas slėpti. Karjeros reikalai gali patys savaime pasisukti netikėta linkme – būkite pasiruošę priimti pasitaikiusias galimybes.

VĖŽYS
Jūsų siekis prisitaikyti prie besikeičiančių situacijų yra raktas į sėkmę ši mėnesį. Žinoma, tai nereiškia, jog nesugebate būti atsakingu, valdyti situacijos – tiesiog sausis tas mėnuo, kai svarbius sprendimus dažniau priims kiti žmonės. Kaip bebūtų, kad pasiektumėte savo tikslus jums būtinas bendradarbiavimas. Sausį Vėžiams reikalingi pokyčiai – artimi santykiai, partnerystė. Tai pareikalaus daug pastangų ir supratimo. Darbo reikalai – gerės. Dabar puikus laikas užbaigti projektus, su kuriais turite sunkumų. Taip pat per savo veiklą galite užmegzti svarbias pažintis ar įgyti galimybę pakeliauti.

LIŪTAS
Sausį daugiausia dėmesio skirkite darbui ir sveikatai. Nors tai ir šiaip svarbios gyvenimo sritys, atėjo metas ypač jomis pasirūpinti. Mėnesio viduryje – tinkamiausias laikas priimti rimtus su sveikata susijusius sprendimus. Iki to laiko Žvaigždės pataria darbe išspręsti visus nesklandumus, jums reikalingos permainos. Santykiai poroje bus pavydėtini - malonūs, jaudinantys. Jūs jau daug išmokote iš klaidų ir dabar esate daug išmintingesni. Ilgą laiką mokėsite išvengti tarpusavio įtampos.

MERGELĖ
Sausis - mėnuo, kuomet priimdami svarbius sprendimus iš tiesų pagerinsite šeimos santykius. Klausimai dėl reikšmingų pokyčių – persikraustymo, remonto darbų – turėtų būti priimami pasitarus visiems drauge. Leiskite ir partneriui iškilti bendradarbiaujant tarpusavyje. Tai svarbu, jūs daugybę darbų turėsite ir už namų ribų. Tačiau pajamų kontrolė bus vis tiek reikalinga. Apskritai Žvaigždės Mergelėms pataria daugiau laiko skirti šeimai, partneriui, vaikams – būsite jiems ypač reikalingi, neatstumkite.

SVARSTYKLĖS
Svarstyklių laukia pokyčiai asmeniniame gyvenime. Viskas kisti pradės jau nuo sausio pradžios. Nesvarbu, kas tai bebūtų, ar gyvenimo sąlygos (tokios kaip persikraustymas, remonto darbai), ar kiti pokyčiai šeimoje – svarbiausia atsinaujinti. Jūs taip pat plėsite savo akiratį, užmegzite naujus santykius. Vienišiams tai ypač palankus metas susirasti gyvenimo partnerį, kitiems – stiprinti santykius su esama antrąja puse. Skirkite dėmesio bendravimui, mokykitės aiškiai perteikti mintis – padėkite aplinkiniams jus geriau suprasti ir pamatysite, kiek daug problemų atsikratėte.

SKORPIONAS
Dabar galite susikurti tokį gyvenimą, kokio norite jūs pats. Sausis – puikus mėnuo didinti pajamas, investuoti į mokslą, stiprinti bendravimą. Šį mėnesį jausitės pakankamai pasitikintis savimi, drąsus. Beje, būkite atsargus išlaidaudamas. Sulauksite naujų pasiūlymų darbe, turėsite galimybę įsitraukti į projektus. Žinoma, tai pareikalaus nemažai laiko, tačiau nauja veikla padovanos jums naujus įgūdžius bei daugiau pajamų. Romantiniai santykiai – taip pat sėkmingi, Skorpionų laukia malonus ir jaudinantis nuotykis.

ŠAULYS
Šį mėnesį Šauliai bus drąsesni ir sėkmingesni, jei veiks impulsyviai. Noras kažką keisti bus kaip niekada didelis ir net nepriklausys nuo galimybių. Pasitikėsite savimi ir veiksite. Nuo 7-os dienos laikas palankus romantiškiems santykiams. Kalbėkite apie jausmus, norus, būkite atviras – tai padės susikurti ypatingą ryšį su mylimu žmogumi. Daug dėmesio sausio mėnesį skirkite finansams, pasidomėkite apie turto vertę, pagalvokite, ar tinkamai ir protingai valdote turimus išteklius.

OŽIARAGIS
Ožiaragiai yra atsakingi ir pasiruošę viską keisti iš pagrindų. Jau įsitikinote, kad galite prieš visus stovėti vienas ir šį mėnesį pasitikėjimas savimi nulems viską. Jūs buvote tylus, bet sausį norite būti išgirstas - ir būsite. Žinoma, nebus lengva, tačiau jūsų nusiteikimas ir drąsa susidoros su visais sunkumais. Esate gerame kelyje. Asmeninį gyvenimą laikykite tarsi paslaptyje. Tai padės greičiau ir aiškiai išvysti savo veiklos rezultatus.

VANDENIS
Tikėtina, kad Vandeniams mėnuo prasidės ramiai: būnant nuošalėje, droviai, užsisklendus savyje. Tačiau progresuojant, mėnesio eigoje sugrįš ryžtas, energija ir pasitikėjimas. Beje, būdamas vienas, atsiskyręs galėsite nemažai išmokti. Tai puikus laikas įvertinti įgytą patirtį, tikslus. Ši mėnesį jums labai svarbūs bus draugai bei kolegos ir dėl to Žvaigždės pataria būti geranorišku, kažkam padėti. Vėliau atsiras tiek dvasinė, tiek materiali nauda. Stenkitės bendradarbiauti, dirbti komandoje.

ŽUVYS
Sausį daugiau bendrausite su draugais, dažniau teks būti didesnėse kompanijose. Bendraujant gali pasitaikyti tiek iššūkių, tiek nusivylimų, tačiau taip atsirinksite patikimus, tikrus santykius nuo tų, kuriuos jau metas nutraukti. Esate kelyje, per kitus žmones ieškote savęs. Nuoširdumas ir tikrumas sausį bus svarbūs kaip niekada anksčiau. Galbūt tai lems ir santykių pagerėjimą darbe. Daugiau dėmesio skirkite savigarbai, tai jums padės rasti kelią ir į finansinę sėkmę.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (3)
keista...maniau, kad laukia sunkios pagirios, pasirodo kas kita :)))
Prognozes itin geros,kad tik issipildytu...
nu ką, meilės srity nieko naujo, na bet nors karjeroj kažkas gero žadama :)
Naujas komentaras