Savaitės horoskopas: kaip pritraukti meilę

 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS. Mėnulis liūto ženkle visiems ugnies ženklo atstovams leis patirti itin romantiškų ir aistringų akimirkų. Avinams pirmadienį ir antradienį žvaigždės rekomenduoja nesėdėti namuose, o keliauti, susitikti su naujais žmonėmis ir aktyviai leisti laisvalaikį. Šiomis dienomis tikėtina lemtinga pažintis,kuri gali kaip reikiant pakoreguoti jūsų gyvenimą. Tiesa, visi pokyčiai -  tik į gerą. Trečiadienį, ketvirtadienį būkite kuklesni ir santūresni. Savo užsispyrimu nieko nepasieksite ir tik apsunkinsite situaciją. Šeštadieni laukia stipri erotinė patirtis, o sekmadienis tinkamas kelti naujus tikslus, užsiimti  mokslais ar pradėti domėtis nauja mokslo ar meno šaka. 

 

JAUTIS. Pirmadienį ir antradienį skirkite daugiau laiko ir dėmesio šeimai, trečiadienį būsite apdovanoti mylimojo rūpesčių, meile ir švelniais jausmais. Ketvirtadienis tinkamas laikas pokalbiams su partneriu. Tai palanki diena atviriems ir nuoširdiems pokalbiams. Tad ketvirtadienis nepraleiskite progos išspręsti intymios problemos, kuri jau ilgą laiką slėgė jus ir jūsų antrąja pusę. Penktadienis harmoningas ir taikus. Pamiršite nesantaiką ir nesutarimus. Tačiau sekmadienis kiek painesnis. Turėsite nemažai klausimų, o paslaptingas partnerio elgesys gali pažadinti jumyse pyktį ir pavydą. 

 

DVYNIAI. Labai tikėtina, jog pirmadienį įsikapstysite iš savo rutinos ir jausitės lyg ant sparnų. Tai puiku, galėsite būti savimi ir spinduliuosite pačius šilčiausius jausmus. Tiesa, aplinkiniams toks jūsų polėkis gali pasirodyti ganėtinai keistas, tačiau atminkite, kad džiuginti ir stebinti - nieko blogo.Ketvirtadienį arba penktadienį dvynukai gali užgriūti finansiniai klausimai. Nepamirškite, kad jie ne mažiau svarbūs nei meilė. Savaitgalis tinkamas metas atsakyti į širdies klausimus.


VĖŽYS. Šią savaitę vėžiukų lauks lemtingas posūkis meilės gyvenime. Svarbių pokyčių galite tikėtis pirmadienį ar antradienį. Tai gali būti pasiūlymas tekėti, prisipažinimas meilėje ar ypatingas pasimatymas su jus dominančiu  žmogumi. Iš penktadienio į šeštadienį prasidės jaunatis. Vėžiukams ypač palanku atnaujinti būstą, įsigyti kažką naują ar užmegzti naujus santykius. Tačiau net jei ir esate vieniši, jaunatvė suteiks daugiau laimės nei įprastai. Kita vertus, kam likti vienam, savaitgalis suteiks daug progų užmegzti glaudų ir intymų ryšį.


LIŪTAS. Šią savaitę liūtai jaus vis stiprėjančią Marso įtaką. Bus mažiau aštrių ir dinaminių įvykių, tačiau į kiekvieną situaciją turėsite reaguoti nedelsiant. Asmeninių santykių prasme liūtų laukia ramybė ir štilis. Partneris gali nustoti stebinęs, tačiau tuo pat metu sumažės ir pykčių bei konfliktų. Tai gali sukelti dviprasmius jausmus. Ypač pavojingas ketvirtadienis ir šeštadienis. Šiomis dienomis būsite pasirengę viskam! Ką gi, pasitikėjimo ir drąsos jums netrūksta, o išlikti ištikimiems sau ar partneriui, spręsti tik jums. 
 

MERGELĖS. Mergelių gyvenimas šią savaitę prasidės su didžiule energija ir veržlumu. Partnerio elgesys jūsų emocionalumą tik dar labiau paryškins. Tad galite tikėtis konfliktų ir nesantaikos. Trečiadienį partnerio pavydą dar labiau pakurstys aplink mergeles besisukantys gerbėjai. Tad trečiadienis ir ketvirtadienis bus labai įdomus. Aistra, pavydas ir geismas persipins tarpusavyje, o tai sužadins stiprius erotinius potyrius. Šeštadieni tikėtina pakvips meile,  sentimentais. Vienišiams didelė tikimybė sutikti  tikrąją meilę.
 

SVARSTYKLĖS. Ši savaitė bus skirta jūsų gerovei. Galbūt galvosite apie savo verslo pradžią ar būsite linkę pasinerti į lengvabūdišką gyvenimą. Kad ir ką bedarytumėte, jums neprireiks didelių pastangų. Asmeninių santykių prasme, antradienį ar trečiadienį galite pajusti, kad tarp jūsų ir šalia esančio partnerio nėra nieko bendro, o šis ryšys tik trukdo judėti į priekį. Kad ir ką darysite, bus mažiau svarstymų, dvejonių ir netikrumo. Sveikiname, nes atėjo laikas veikti, o ne galvoti.
 


SKORPIONAS. Nuo savaitės pradžios santykiai su jums artimu žmogumi bei aplinkiniais bus intensyvūs, tačiau tai dar nereiškia, kad esate pats geriausias meilužis ar visų draugas. Bendravimo prasme bus nesunku apsigauti trečiadienį ir ketvirtadienį. Objektyviau galėsite vertinti savo gyvenimą ir jus ištikusias situacijas tik nuo penktadienio. Tačiau rimtiems sprendimams dar ne laikas, mėgaukitės seksualiu ir erotišku savaitgaliu, tačiau venkite dalinti pažadus. 


ŠAULYS. Darbo dienomis palankiausias laikas asmeniniam gyvenimui bus antradienis. Tai gera diena spontaniškiems pasimatymams ir staigmenoms mylimam žmogui. Antradienis gali atnešti malonių  netikėtumų asmeniniuose santykiuose. Šeštadienis palankus intymiam flirtui namų aplinkoje ar bus palanku užmegzti intriguojančius pokalbius internetu. Sekmadienis astrologine prasme nebus tinkamas veikti ekspromtu. Viską planuokite iš anksto.
 


OŽIARAGIS. Ši savaitė ožiaragiams bus aktyvi ir lemiama. Savo seksualumu ir patrauklumu drąsiai pritrauksite  jums reikiamus žmones, o tai padės jums pasiekti asmeninių tikslų. Nepaisant to, kad patys būsite linkę elgtis lengvabūdiškai, būsite linkę būti griežtais partneriais savo antrajai pusei. Tad  nelaukite iš savo partnerio palankumo, o parodykite iniciatyvą patys. Jei to nepadarysite antradienį, trečiadienį ar ketvirtadienį galimi konfliktai ar santykių baigtis. Šeštadienis palankus kompanijoms ir dideliems susibūrimams.


VANDENIS. Pirmadienį rasite romantišką bendravimą su užsieniečiais. Pirmadienis taip pat palankus kelionėms į užsienį ir egzotiškas šalis. Antradienį žvaigždės pataria atsipalaiduoti ir praleisti laiką intymioje aplinkoje, trobelė miške ar vasarnamis . Trečiadienį skirkite laiką ir dėmesį namams ir šeimai. Tai ką  duosite savo vaikams ir mylimam žmogui, atgausite  su kaupu. Tad rūpinkitės vaikais, apdovanokite juos meile ir dėmesiu. Nuo ketvirtadienio galite pajausti, kad jums trūksta oro ir norėsite nutrūkti nuo grandinės. Prasideda flirto, laisvo elgesio ir pažinčių metas!

 

ŽUVYS. Pažinčių prasme žuvims bus aktyviausias trečiadienis, ketvirtadienis ir šeštadienis. Trečiadienį pajusite užsimezgusį stipresnį bendravimą su partneriu, o intymų dialogą padės sukurti jauki ir atpalaiduojanti atmosfera. Ketvirtadienis taip pat palankus bendravimui ir pokalbiams, tačiau nemalonų ir bendravimą "iš reikalo" reikėtų visiškai nutraukti. Tokie ryšiai neleis tekėti palankaus ir jums naudingo  bendravimo energijai. Šeštadienį vykite į kultūrinius ar meno renginius, tai nuteiks jus itin svajingai ir romantiškai.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras