Sekso horoskopas 2015

 
Sekso horoskopas 2015! Nepaleiskite progos ir sužinokite, ką pranašauja žvaigždės.

Astrologija ir horoskopai turi metodus, kuriais gali nustatyti bet kokį žmogaus gyvenimo aspektą. Vienas iš svarbiausių aspektų yra seksas. Jis nuolat sulaukia dėmesio ir daugybės emocijų. Apžvelkime ką kiekvienam zodiako ženklui pranašauja žvaigždės sekso horoskope 2015 metais. Kas bus idealiausias sekso partneris, o galbūt ir antroji pusė ateinančiais metais. Taigi sekso horoskopas 2015 tik Jums, mieli skaitytojai!

 

AVINAS

 

Geriausi partneriai: Šaulys, Vėžys, Vandenis.

Blogiausi partneriai: Skorpionas, Svarstyklės, Ožiaragis.

Didelė tikimybė, kad 2015 metais Avinas sutiks kažką išties ypatingo ir įdomaus pirmąjį metų ketvirtį. Žvaigždės rodo, jog tarp šių žmonių bus nežmoniška aistra ir trauka, kuri spalio ir rugsėjo mėnesiais kaip reikiant liepsnos.

Nusimato daugybė galimybių paflirtuoti, užmegzti tiek rimtus santykius, tiek audringus nuotykius ir netgi ne dviese.

Na, o metų pabaigoje turėsite tvirtus santykius, o kokio pobūdžio jie bus nuspręsite tik Jūs.

 

JAUTIS

 

Geriausi partneriai: Žuvys, Liūtas, Mergelė.

Blogiausi partneriai: Ožiaragis, Avinas, Dvyniai.

2015 metais Jaučius persekios prisiminimai apie praėjusius sekso nuotykius, taip pat galvoje suksis daugybė erotinių fantazijų, kurias be galo norėsis įgyvendinti.

Metų viduryje laukia naudinga pažintis, jeigu būsite meilus ir kantrus žmogus turėsite daug šansų įgyvendinti savo slaptus troškimus.

Apskritai 2015 metai jaučiams bus itin palankūs meilės ir sekso srityse.

 

DVYNIAI

 

Geriausi partneriai: Jautis, Svarstyklės, Vandenis.

Blogiausi partneriai: Šaulys, Skorpionas, Vėžys.

Savo charizmatiškumu pirmąjį metų ketvirtį sužavėsite priešingą lytį ir galėsite mėgautis aistros kerais pačiose įvairiausiose vietose. Norėdami valdyti santykius sau tinkama linkme turėsite apžavėti aistros objektą meiliomis kalbomis, o tada viskas eisis kaip per sviestą.

Metų pabaigoje nusimato kupina nuotykių kelionė į svečią šalį. Visi ateinantys metai Dvyniams bus kupini staigmenų ir netikėtumų, susijusių su kūniškais malonumais.

 

VĖŽYS

 

Geriausi partneriai: Skorpionas, Avinas, Žuvys.

Blogiausi partneriai: Dvyniai, Ožiaragis, Jautis.

Ateinantys metai Vėžiams bus kaip niekad aistringi! Gausite ir dovanosite dovanas Jus traukiantiems žmonėms, mėgausitės jaudinančia kompanija, aistra. Pusmečio pabaigoje bus keletas puikių progų susiplanuoti romantišką kelionę į Vidurio Rytų ar Europos miestus.

Trumpai tariant, Vėžių laukia daugybė pasimatymų, kurie kaip reikiant įkaitins kraują.

 

LIŪTAS

 

Geriausi partneriai: Dvyniai, Ožiaragis, Liūtas.

Blogiausi partneriai: Avinas, Vandenis, Skorpionas.

Pirmaisiais 2015 metų mėnesiais sutiksite bendramintį, kuris jumyse pažadins neapsakomą aistrą, energiją, stiprybę. Būsite aktyvūs, drąsiai žengsite pirmąjį žingsnį tiek pažintyse, tiek sekse. Visi metai bus kupini šiltų jausmų, teigiamų emocijų, daugybės romantiškų akimirkų ir erotinių nuotykių.

 

MERGELĖ

 

Geriausi partneriai: Vandenis, Svarstyklės, Žuvys.

Blogiausi partneriai: Jautis, Vežys, Šaulys.

2015 metų sekso horoskopas pranašauja, kad Kupidonas atsiųs ilgai išsvajotą partnerį į Jūsų gyvenimą per artimųjų susibūrimą. Kovo ir balandžio mėnesiai bus patys romantiškiausi visuose metuose, o spalio ir lapkričio mėnesiai bus patys aistringiausi. Akivaizdu, kad Mergelių laukia itin karšti metai.

 

SVARSTYKLĖS

 

Geriausi sex partneriai: Šaulys, Mergelė, Dvyniai.

Blogiausi sex partneriai: Avinas, Skorpionas, Svarstyklės.

Svarstyklėms ateinantys metai bus kupini intrigų, tikėtina, jog įsisuksite į meilės trikampį, todėl būkite atidūs ir kontroliuokite situaciją. Norintiems rimtų santykių reikėtų nevengti parodyti dėmesio mylimam žmogui, taip pat nepamiršti palepinti ir savęs. Gegužės ir birželio mėnesiai bus itin romantiški. 2015 metai atneš naujų vėjų į Jūsų gyvenimą, tik Jūs turėsite nuspręsti kaip sudėlioti įvykių tėkmę.Geriausi sex partneriai: Šaulys, Mergelė, Dvyniai.

 

SKORPIONAS

 

Geriausi sekso partneriai: Jautis, Žuvys, Ožiaragis.

Blogiausi sekso partneriai: Vandenis, Liūtas, Mergelė.

Spalį – lapkritį nusimato oficialus renginys, kurio metu būsite dėmesio centre, priešingą lytį prie Jūsų trauks kaip mešką prie medaus. Turėsite galimybę išsirinkti sau labiausiai tinkantį žmogų, su kuriuo užmegzite audringą romaną. Ateinantys metai bus itin palankūs ieškoti naujų pažinčių, flirtuoti, vaikščioti į pasimatymus, ieškoti meilės arba laukinių sekso nuotykių.

 

ŠAULYS

 

Geriausi partneriai: Mergelė, Liūtas, Vėžys.

Blogiausi partneriai: Skorpionas, Avinas, Vandenis

Metų pradžioje jausis praėjusių metų nuoskaudos, todėl meilė ir seksas nebus patys svarbiausi dalykai Jūsų gyvenime, tačiau po lemtingo vakarėlio pakeisite nuomonę. Rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais turėsite galimybę išvykti į romantišką kruizą, kuriame užmiršite visas slogias mintis. 2015 metų sekso horoskopas žada įvairiapusiškus metus, kadangi sups tiek slogios, tiek aistringos akimirkos.

 

OŽIARAGIS

 

Geriausi partneriai: Avinas, Svarstyklės, Vėžys.

Blogiausi partneriai: Žuvys, Dvyniai, Ožiaragis.

Palankūs metai flirtui, pasimatymams, aistringiems sekso nuotykiams. Norintiems rimtų santykių teks atiduoti daug kantrybės ir pastangų, tačiau siekiantiems aistringų akimirkų viskas eisis kaip tiesiog puikiai. Nusimato netgi meilės trikampis, po kurio teks išsirinkti tinkamesnį variantą. 2015 metų sekso horoskopas pranašauja Ožiaragiams geras sąlygas bet kokiems artimiems santykiams.

 

VANDENIS

 

Geriausi partneriai: Dvyniai, Mergelė, Ožiaragis.

Blogiausi partneriai: Jautis, Šaulys, Skorpionas.

Vasario ir kovo mėnesiais jausite kaip Jumyse atbudo aistra buvusiam sekso partneriui, tačiau birželio – liepos mėnesiais išvyksite į verslo kelionę ir ten susipažinsite su nauju aistros objektu. Turėsite įdėti nemažai pastangų, kad užkariautumėte naujai sutiktą žmogų. Apskritai 2015 metais seksualinis gyvenimas priklausys nuo to, kiek pastangų patys įdėsite.

 

ŽUVYS

 

Geriausi partneriai: Avinas, Vėžys, Jautis.

Blogiausi partneriai: Skorpionas, Žuvys, Liūtas.

Birželio – liepos mėnesiais Jūsų laukia jaudinanti kelionė į egzotinius kraštus. Praleisite daug įsimintinų akimirkų su savo partneriu, aistra liesis per kraštus, jausitės be galo laimingi. Venkite flirto su priešingos lyties atstovais, jei norite išlaikyti turimus santykius. 2015 metų sekso kalendorius žada daugybę karštų ir malonių nuotykių.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras