Sekso žaidimai pagal horoskopą

 
4 komentarai
Kad jūsų seksualinis gyvenimas taptų ryškesnis ir įdomesnis, išlaisvinkite savo fantaziją. O kokią rolę lovoje pasirinkti, tau pakuždės tavo partnerio horoskopas.

Avinui patiks mafijos mergaitės, gyvenančios pagal savas taisykles ir visiems priešams įvarančios baimės įvaizdis. Seksas su ja turėtų būti neprognozuojamas ir šiek tiek pavojingas.

Jaučiui patiktum kambarinės apranga. Nepataisomas išraiškingų moteriškų formų ir pačių įvairiausių juslinių malonumų gerbėjas Jautis mėgsta derinti tai, kas naudinga, su tuo, kas malonu. Taigi jam ypač patiks moteris, kuri ir alaus atneš, ir stalą padengs, ir dar save kuo gražiausiai patieks desertui.

Jei tavo partneris – Dvyniai, rinkis pasakų princesės įvaizdį. Tavo išrinktasis veikiausiai kiek ironiškas, dvilypis, jam patinka balansuoti ant svajonės ir realybės ribos. Princesė jo gyvenimą praturtintų pasaka.

Vėžiui labiausiai patiks seksuali slaugė. Šie vyrai ilgiau nei kitų ženklų atstovai išlieka vaikais, kurie trokšta švelnumo, rūpesčio ir to, kad būtų tenkinamas kiekvienas jų kaprizas. Kad jį pamalonintum, paruošk šiltą vonią, skirk daug laiko preliudijai. Jis užsispyręs ir suirzęs? Nepakenks jei „drausmindama“ jam pliaukštelėsi.

Liūtui patiks kurtizanė, nes jis pats jaučiasi karaliumi: prabangus, išpuoselėtas, charizmatiškas. Jam labai patinka valdyti, priimti sprendimus ir klausytis pagyrų. Kai kada Liūtas mėgsta ir pamedžioti. Kurtizanė atsiduoda ir paklūsta savo Karaliui Saulei, garbina jį ir pildo kiekvieną jo norą – nuo masažų su kvapniaisiais aliejais iki reveransų.

Mergelės širdį pavergtų miela katytė. Šiems vyrams patinka jaukus, ramus seksas be ekstremalumų. Bet ne nuobodus. Mergelės galvoje paprastai sukasi aibės planų ir reikalų, tad savo energiją jis švaisto taupiai. Jam svarbu detalės, viskas turi būti nugludinta ir sklandu.

Svarstyklėms pamaloninti gali apsirengti kankano šokėja. Toks vyras balansuoja tarp savo troškimų ir neryžtingumo kaip tikras ekvilibristas. Jam nuolat vienas dalykas turi atsverti kitą, net jei jie iš esmės priešingi. Taigi lovoje iniciatyvos veikiausiai teks imtis tau: tapk jo meiluže, nusitempk jį į lovą estetiškai ir elegantiškai, Mulen Ružo stiliumi.

Skorpioną suintriguotum apsirengusi vienuolės apdarą. Skorpionas įkūnija šventumo ir nuodėmės pradą. Jam seksas – ir malonumas, ir kančia, bet jį nepaprastai jaudina visa tai, kas paslaptinga, uždangstyta, uždrausta. Parodyk lovoje dvi meilės žaidimų medalių puses – ir tikrai išvesi jį iš proto!

Mergina-kaubojė – kaip tik tai, kas patiks Šauliui. Kaip gi kitaip – juk jis pats dvasia tikras kaubojus! Jis aistringas optimistas, dievina iššūkius, visada pasirengęs leistis į naujus nuotykius. Jam reikia jo vertos partnerės. Šauliui patiks laukinis rodeo ir amazonės triukai lovoje. Svarbiausia – kad abiem būtų tikrai linksma!

Ožiaragį nustebintų policininkė lovoje. Jis – klasikinis superaktyvus vadybininkas, besistengiantis nuolat viską kontroliuoti. Kad jį pristabdytum, turėsi areštuoti. Jei priešinsis – panaudok ilgų aistringų bučinių taktiką!

Vandeniui patiktų mergina iš kompiuterinio žaidimo. Šis vyras dievina žaidimus. Vadinasi, jis pasirengęs eksperimentuoti ir įgyvendinti pačius įvairiausius sumanymus. Gali net sugalvoti skirtingus meilės žaidimų lygius, kad jis kaip reikiant pasistengtų norėdamas pereiti iš vieno į kitą, o paskui... turėtų laukti pelnytas bonusas!

Žuvų ženklo vyrai dievina romantišką realybę. Jam reikia laukiančios aistringos odaliskos. Paversk jį savo sultonu, o pati tapk Šecherezada – ir judu tikrai nukeliausite į Tūkstančio ir vienos nakties šalį. Pabūk jo gide po svajonių pasaulį – ir atstosi jam visą haremą!

Nuotrauka iš Frenk And Danielle Kaufmann | Dreamstime.com

 
Komentarai (4)
as pats jautis,tai man tikrai patinka kambarines role
perskaicius vandenio, vos neiskritau del juoko is kedes :D mintyse kuri lygius sekso, myliesi mazdaug viena poza, kad pereit i kita lygi :DDDDD
nelabai pujku negu xxx
mergina iš kompiuterinio žaidimo - tik kapų plėšikė į galvą ateina :DD
Naujas komentaras