Seksualinės zodiako ženklų paslaptys (Avinas, Jautis, Dvyniai)

 
6 komentarai
Trijų zodiako ženklų (Avinas, Jautis, Dvyniai) seksualinės paslaptys.

Avinas (moteris)

Po avino ženklu gimusios moterys turi milžinišką galią ir pakankamai aktyviai imasi vadovavimo seksualiniame gyvenime. Tokia moteris tikrai nepaliks savo partnerio nežinioje ir papasakos savo  aistras. Jos apetitas yra begalinis ir to paties ji reikalauja iš vyro. Kartais avinėms atrodo, kad paprastas seksas nesuteikia visiško pasitenkinimo, todėl joms reikia intensyvesnės stimuliacijos ir ne vieno lytinio akto. Šio ženklo moterys yra įpratusios visiškai patenkinti savo seksualinį potraukį, todėl nereikėtų nustebti, jei ji pasiūlys vaidmenų žaidimą, pavyzdžiui, nuolankumo. Ir tiesa yra tai, kad kai kuriems labiau patinka avinės odiniais drabužiais ir spygliuotais aukštakulniais. Tokia moteris laižys savo partnerio kūną priversdama jį drebėti, tuomet stimuliuos jo genitalijas, suteikdama jam neįtikėtinus pojūčius. Norėdama atitikti labiausiai geidžiamos moters įvaizdį, ji būtinai nusipirks ir seksualius apatinius.

Avinas (vyras)

Po šiuo ženklu gimę vyrai niekada nesusitaikys su tuo, kad jo partnerė atsisako išpildyti jo svajones iki galo. Jis paims moterį jėga ir sekso metu vadovaus pagal savo taisykles. Sekso žaisliukas – puiki įsimintino vakaro su avinu pradžia. Avino partnerė turėtų būti pasiruošusi netikėtiems jo poelgiams ir nešvankioms kalboms. Šie vyrai nenustos naudoti savo galios. Oralinė partnerės stimuliacija nebus maksimalus atsakas į jo seksualinį potencialą. Jis peš moters plaukus, žnaibys jos spenelius ir  lies užpakaliuką pačiais sudėtingiausiais būdais. Po avino ženklu gimę vyrai nėra pratę būti nuolankiais analiniams žaidimams, todėl analinio sekso malonumą patirs partnerė. Moteris, kuri turi galimybę praleisti romantišką vakarą su avinu vyru, neabejotinai patirs ne vieną orgazmą.

Jautis (moteris)

Po jaučio ženklu gimusi moteris žino, kaip surasti pasitenkinimą, nes malonumas yra raktinis jos intymaus gyvenimo žodis. Ji dievina tokius dalykus kaip geras maistas ir gėrimai bei erotinis masažas. Reikia turėti omenyje, kad jaučio ženklo moterys yra daug reikalaujančios, tad norintis tokią moterį patenkinti vyras turi nestokoti seksualinio potraukio. Būtų galima pradėti glamonėjant jos krūtis ir bučiuojant kaklą, galima pamaloninti jos kūną kvapniais masažo aliejais, išliekančiais ir sekso metu. Norint sustiprinti jos aistrą partneris turėtų būti išradingas. Ji išbandys visus partnerio seksualinius įgeidžius, kuriuos jis pasiūlys, ir net jei jis dvejoja apsispręsti, jausmingas susitikimas vis tiek bus puikus. Po jaučio ženklu gimusios moterys negali pakęsti, kai jaučiasi nepatogiai, tad derėtų negailėti lubrikanto ir užtikrinti lengvą slydimą.

Jautis (vyras)

Kad ir kaip dažnai tai būtų tekę girdėti, jaučiai mėgsta seksą. O kas nemėgsta? Reikalas tas, kad daugybė žmonių seksą naudoja kaip stresą mažinančią priemonę, siekdami įrodyti savo galią ar tiesiog kaip dalį meilės žaidimo. To niekada nebūtų galima pasakyti apie vyrą, gimusį po jaučio ženklu. Jie mėgaujasi seksu, jie dievina seksą, jie negali gyventi be sekso. Nuo ankstyvo amžiaus jie geriausiai žino, kaip suteikti malonumą. Nereikia pamiršti ir to, kad jaučiai labai jautrūs kvapams. Kartais toks vyras gali nustebinti potraukiu natūraliems žmogaus skysčių kvapams. Jei jaučio partnerė nori papildomos stimuliacijos, neturėtų bijoti jam apie tai prasitarti ir jis pasistengs išpildyti visas jos aistras.

Dvyniai (moteris)

Sekso metu ši moteris yra nenuspėjama. Vieta jai ne tiek svarbi, kiek psichinė stimuliacija. Dvynės yra atviros naujovėms ir neturi jokių išankstinių nusistatymų apie seksą. Vis dėlto tai, kas jas labiausiai užveda, glūdi jų smegenyse. Telefoninis seksas, suaugusiųjų filmai ir knygos apie seksą yra vieni mėgstamiausių dalykų, nes tokia moteris negali įsivaizduoti gyvenimo be psichinės stimuliacijos. Dvynių zodiako ženklo moteris yra iš prigimties apdovanota erzinimo menu, todėl švelni plunksna jos rankose virsta pikantišku pojūčių žaidimu. Jai patinka atrasti ir parodyti naujus partnerio pamaloninimo būdus. Ji gali įkišti sėklides į vaginą kai jos partneris įsiskverbia iš nugaros, arba sujungti tai su genitalijų stimuliacija rankomis.

Dvyniai (vyras)

Tikriausiai jis nebus mačo ir neatskleis laukinės aistros, bet jis tikrai nebus nuobodus. Jis žino kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą ir sužadinti jausmus dviprasmišku pokalbiu. Vienas labiausiai jo mėgiamų būdų išplėsti miegamojo malonumų horizontą yra naudoti sekso žaisliukus. Jam patinka stebėti partnerės erotinius žaidimus, nes jos pasitenkinimas yra didžiausia motyvacija. Po dvynių ženklu gimusiam vyrui patinka eksperimentuoti, nes mylėtis jam turi būti smagu. Viskas, ko jam reikia iš partnerės, tai laisvė intymaus scenarijaus fantazijoms ir jis suteiks jai visapusiškus pojūčius, kokių dar neteko patirti. 

2. Seksualinės zodiako ženklų paslaptys (Vėžys, Liūtas, Mergelė)

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Viagra pakuoteje 4tab x 100mlg - 70lt
Cialis pakuoteje 4tab x 20mlg - 80lt
Levitra pakuoteje 4tab x 20mlg - 90lt

Vaistai Originalus! tai irodo apsauginiai lipdukai! Galiojimo laikas nepasibaiges!

Kaunas ir visa Lietuva! +370 603 87 913, dalius.info@gmail.com
Toli gražu... ne viskas...
teisybe
O taip! :)
daug slydimo :))
daug tiesio
Naujas komentaras