Seksualinės zodiako ženklų paslaptys (Ožiaragis, Vandenis, Žuvys)

 
2 komentarai
Trijų zodiako ženklų (Ožiaragis, Vandenis, Žuvys) seksualinės paslaptys.

Ožiaragis (moteris)

Gali užtrukti, kol ji išreikš savo seksualumą, tačiau vos tik ji bus pasiryžusi ir neabejos savo sprendimu, pojūčiai bus labai intensyvūs ir galingi. Po ožiaragio ženklu gimusi moteris gali būti labai užsispyrusi ir atkakli, siekdama maksimalių tikslų lovoje. Ji gali mylėtis ilgai ir prailginti malonius partnerio pojūčius. Jai taip pat patinka disciplinos žaidimai, naudojant botagėlius. Partnerio skausmas gali sužadinti jos aistrą nepraėjus nė akimirkai.

Vis dėlto, kito tipo ožiaragio ženklo moteriai patinka atiduoti save į patyrusio meilužio rankas ir pasitarnauti kaip atsidavusi vergė savo ponui. Nereikia netinkamai interpretuoti jos šaltos išvaizdos. Ji įpratusi slėpti savo emocijas, todėl partneris gali pamatyti jos vidų pasitelkdamas kantrybę ir prieidamas rafinuotai.

Ožiaragis (vyras)

Po šiuo ženklu gimę vyrai yra užsispyrę ir ryžtingi, kai kalba eina apie priešingos lyties suviliojimą, tačiau kartais gali atrodyti, kad toks vyras tiesiog persistengia labiau įsigilindami į patį lytinį aktą, o ne į partnerę. Į viską, ką daro, jis žiūri labai paprastai. Tas pats galioja ir jo požiūriui į eksperimentus sekse. Ožiaragis gali reikalauti per daug dėmesio iš partnerės, nes jam reikia būti įsitikinusiu jos ištikimybe ir nepaneigiamu įsipareigojimu. Mainais, jis suteiks nekvestionuojamą ištikimybę ir intensyvius seksualinius potyrius. Nereikia jam aiškinti, kaip ką daryti, nes jis labai didžiuojasi savo pasirodymu, o neatsargiai pasakytas žodis gali akimirksniu sugadinti visą malonumą. Ožiaragis vyras gali būti šiurkštus ir tikriausiai naudos burnos kaiščius, kad nuslopintų partnerės šauksmą. Kitas būdas patirti malonumą ir išlaikyti erekciją ilgiau, yra  naudoti skirtingas sekso technikas.

Vandenis (moteris)

Ji gali pradėti lėtai, nes fizinė pusė jai nėra tokia svarbi kaip šilti ir mylintys santykiai. Vis dėlto, po vandenio ženklu gimusi moteris turi labai lakią vaizduotę ir yra labai išradinga, tad jos partneris neabejotinai turės savo pačią įdomiausią naktį su ja. Ši moteris tiki, kad viskas gerai, jei ji gali pamaloninti savo partnerį. Gera dovanai jai – naujas sekso žaisliukas, kuris gali padidinti jos susidomėjimą ir sužadinti smalsumą. Tai gali būti naujas vibratorius ar šviečiantis dildo, kuris dar ir skleidžia garsus. Vandenio ženklo moteris turi puikius erotinio masažo įgūdžius ir glamonėdama jo kūną pirštais ir liežuviu gali priversti tapti partnerį laukiniu. Nederėtų nustebti, jei ji pasiūlys ką nors visiškai neįprasto, nes įvairovė yra raktas jos susijaudinimui. Išbandykite vaidmenų žaidimą – jai patinka žaisti ir eksperimentuoti.

Vandenis (vyras)

Daugybė moterų mano, kad yra nuostabu susirasti vyrą, kuriam labiau rūpi jų mintys nei kūnai. Vandenis vyras prieina prie moters lėčiau ir subtiliau, nes mylintis suteikti malonumą bet kokiu būdu. Po vandenio ženklu gimęs vyras net gali priversti savo partnerę pasiekti orgazmą prie jos nė neprisilietęs. Savimi pasitikinti moteris gali įtikinti jį padaryti bet ką, pavyzdžiui, išbandyti įspūdingas pozas ir eksperimentus. Geriausias laikas praleistas su vandeniu bus kai abu partneriai perskaitys Kamasutrą ir naujomis idėjomis įpūs naujų vėjų į savo intymų gyvenimą. Iš tiesų, du kartus tas pats scenarijus lovoje nepasikartos. Jį labai jaudina, kai jis mato savo partnerę apsirengusią slaugės kostiumu ar tarnaitės kostiumu. Vandenio partnerė visuomet turėtų būti pasiruošusi dar, nes sunku surasti kitą tokį lakios vaizduotės ir modernaus viliojimo stiliaus vyrą.

Žuvys (moteris)

Po žuvų ženklu gimusi moteris yra labai imli, todėl jau pakankamai lengva išmokti miegamojo paslapčių. Kai ją pagauna aistra, visa jos esybė, atrodo, skęsta jos pačios emocijose. Aromatinis masažo aliejus neabejotinai yra puiki jausmingų glamonių su ja pradžia. Žuvims nėra nieko labiau jaudinančio kaip partnerio pamaloninimas ir nieko malonesnio nei atrasti naujus seksualinio pasitenkinimo būdus. Tai vandens ženklas, todėl ji dievina vonios kambario atmosferą, tad pasimėgauti šilta vonia dviese – puiki mintis. Daugumai šio ženklo moterų patinka seksuali apranga kaip permatomas sijonėlis, po kuriuo tik kelnaitės su juostele, arba odinis komplektas neribotai ekstazei. Kitas būdas sužadinti jos seksualumą yra kutenimas plunksna, kuris nuvilnija per visą kūną ir priverčia prarasti realybės pojūtį.

Žuvys (vyras)

Po žuvų ženklu gimusiam vyrui patinka seksas su patyrusia ir tvirta partnere. Jis gali lengvai priimti jos kaprizus ir sekso metu sekti pagal jos taisykles. Nuolankumo žaidime toks vyras bus paklusnus, kuris daro viską, ką palipai jo šeimininkė. Jis turi egzotišką skonį sekso žaisliukams. Žuvų ženklo vyrui patinka patenkinti save naudojant gumines lėles ir vibruojančias vaginas, kurios suteikia jam galimybę išpildyti giliausius jo norus. Dauguma šio ženklo vyrų yra pasiryžę peržengti ribas ir išbandyti ką nors sunkesnio, pavyzdžiui, BDSM žaidimą. Nuolankumo žaidimas gali būti tai, kas sužadina jo aistrą ir atveria duris į naują nepatirtų pojūčių pasaulį. Dėl šios priežasties jis sutiks prisiimti pasyvų vaidmenį vien tam, kad išbandytų užburiančius skausmo ir malonumo pojūčius.

1. Seksualinės zodiako ženklų paslaptys (Avinas, Jautis, Dvyniai)

2. Seksualinės zodiako ženklų paslaptys (Vėžys, Liūtas, Mergelė)

3. Seksualinės zodiako ženklų paslaptys (Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys)

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
net keista, bet sis vandenes horoskopas tikrai gan atitinka teisybe
na tiesos yra
Naujas komentaras