Seksualinės zodiako ženklų paslaptys (Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys)

 
1 komentaras
Trijų zodiako ženklų (Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys) seksualinės paslaptys.

Svarstyklės (moteris)

Svarstyklėms patinka gražūs dalykai, todėl galvodamas apie romantišką vakarą, svarstyklių partneris turėtų laikytis vienos svarbios taisyklės: viskas turi atrodyti patraukliai ir įspūdingai. Po šiuo ženklu gimusi moteris žino, kad yra šarminga, kai kviečia vyrą į savo miegamąjį. Ji naudos aromatinius losjonus ir kūno aliejus, kad sužadintų malonumą tikro grožio prisilietimu. Jos įgūdžiai geri ir ji žino, kaip reikia pamaloninti partnerį. Pasidabinusi permatomais apatiniais, ji be didesnių pastangų pažadins vyro aistrą. Partneris neturėtų nustebti jos miegamojo stalelyje ras korsetą ar kailinius antrankius. Svarstyklėms patinka nešvankūs dalykėliai ir jos deda pastangas, kad seksualinis gyvenimas būtų geresnis.

Svarstyklės (vyras)

Po svarstyklių ženklu gimęs vyras gali būti idealus partneris seksualinei patirčiai, pilnai romantiškos aistros. Vos sužadinus jausmingą nuotaiką nederėtų skubėti į miegamąjį, nes vėliau dar bus galima patirti visą spektrą kaprizingų pojūčių. Jo erotinė fantazija atrodo begalinė, o partnerės kūnas jam kaip gerai pažįstamas karštų vietelių žemėlapis. Kai kuriems jų patinka papuošti savo kūną piešiniais ir įrašyti nešvankias kalbas, kad paįvairintų savo santykius. Svarstyklių ženklo vyras stimuliuos partnerę naudodamas kvapnius aliejus ir kremus ir masažuodamas intymiausias partnerės vieteles. Į seksą jis žiūri linksmai ir padarys taip, kad partnerė jaustųsi tarsi karalienė.

Skorpionas (moteris)

Vyrai, būkite pasiruošę ilgai nakčiai! Ji gali pradėti šnabždėti slapčiausias savo seksualines svajas, kandžioto partnerio ausis ir glamonėti jį žemiau juostos pačią netikėčiausią akimirką. Po skorpiono ženklu gimusi moteris padarys bet ką, kad paverstų šį pasimatymą neužmirštamu. Niekas negali jai įrodyti, jog seksas pakeistas akrobatikos treniruotėmis. Nėra abejonių, intymioje aplinkoje ji bus pasipuošusi seksualiausiais apatiniais ir fetišistiniais apdarais. Ji nori patirti stiprius pojūčius ir niekas negali jos sustabdyti nuo šių slapčiausių poreikių patenkinimo. Skausmas nėra tai, ko bijo skorpiono ženklo moteris; tai labiau kraštutinių fantazijų išraiška. Ši moteris dievina stebėti kaip jos partneris patenkina save ir ji neabejotinai gali sugėdinti bet kokį vyrą, kuris pasiduos jos traukai.

Skorpionas (vyras)

Sakoma, kad po šiuo ženklu gimęs vyras yra geidulingas žvėris, laukinis ir bekompromisis. Jokių tabu, jokių suvaržymų ir didžiausias malonumas – tai viskas, kas jam rūpi. Skorpionas yra sekso ekspertas ir į visą tai žiūri labai rimtai. Taigi, jei moteris nėra pasirengusi ekstremaliems potyriams – geriau nė neprasidėti, nes kelio atgal nebebus. Kartais jis gali peržengti ribą ir elgtis su partnere grubiai. Kai kuriems skorpionams patinka suvaržyti partnerę ir elgtis agresyviai. Nėra taip, kad jis negali sustoti. Jis to nenori, nes jam nėra didesnio malonumo kaip skausmas ir seksas.

Šaulys (moteris)

Po šaulio ženklu gimusioms moterims patinka tyrinėti ir mokytis naujų dalykų, todėl ji neatsisakys, jei partneris pasiūlys paeksperimentuoti lovoje. Jau patinka, kai aistringas meilužis užklumpa ją netikėtai. Šaulio ženklo moteris negali įsivaizduoti savo gyvenimo be nuotykių ir laisvės, todėl jai labai sunku užmegzti ilgalaikius santykius. Vis dėlto, jei vyras mąsto taip pat laisvai kaip ir moteris ir jis neturi išankstinių nusistatymų, tokie santykiai gali būti susaistyti labai tvirtais ryšiais. Dauguma po šaulio ženklu gimusių moterų nemėgsta egzotiškų eksperimentų, tačiau jos yra pakankamai atviros naujiems partnerio pamaloninimo būdams. Suaugusiųjų filmų žiūrėjimas gali būti puikia pradžia inicijuojant intymius santykius.

Šaulys (vyras)

Šaulys nėra pratę inicijuoti ilgalaikius santykius, nes jo požiūriu seksas yra pasilinksminimas, o meilė, daugiau ar mažiau, yra greitai praeinantis susižavėjimas. Susijaudinimas yra stiprus tol, kol vyksta erzinantys žaidimai. Šaulys gali panaudoti daugybę sekso technikų ir garantuoti partnerei daugybinį orgazmą. Kai kuriems jų patinka analinis seksas ir pasiruošimas bet kokiems eksperimentams miegamajame. Po šaulio ženklu gimęs vyras niekada neignoruos partnerės ir suteiks jai kokį tik įmanoma didžiausią malonumą: glostydamas jos vaginos sieneles pirštais, stimuliuodamas ją sėklidėmis ir bučiuodamas jos krūtis. Dažniausiai tai sužadina sprogstamą reakciją, kuri yra sunkiai užmirštama ir beveik nesukontroliuojama. Patartina įsitikinti, kad turite pakankamai lubrikanto, jei susidursite su tokia galia.

1. Seksualinės zodiako ženklų paslaptys (Avinas, Jautis, Dvyniai)

2. Seksualinės zodiako ženklų paslaptys (Vėžys, Liūtas, Mergelė)

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
kaip visad viskas lyg pirstu i aki :))
Naujas komentaras