Seksualinių santykių horoskopas

 
Didieji pasaulio astrologai „atklojo Veneros antklodę“, norėdami pažvelgti ir išsiaiškinti bene pačią intymiausią 12-kos Zodiako ženklų gyvenimo sferą – seksualinius santykius.

Avinas

Šiam Zodiako ženklui seksas – tai bet kurio meilės romano pirma dalis. Būtent seksas padeda impulsyviam Avinui iš tikrųjų pažinti naują partnerį ir įvertinti, ar verta su juo toliau tęsti santykius. Avinas nesupranta ilgos platoniškos draugystės, todėl stengiasi kaip galima greičiau dviese atsidurti lovoje. O jei ten partneris meistriškai susidoroja su užduotimi – gali prasidėti rožinės romantikos laikotarpis!

Ji: labai žaisminga ir „karšta“ partnerė, kuri labiau dievina komplimentus, tačiau aktyvius vyrus ir jų intymius veiksmus vertina dar labiau. Būna ir taip, kad pati imasi inciatyvos, nebijodama pasirodyti per daug drąsi. O norėdama sulaukti audringų jausmų iš savo partnerio, moteris Avinas truputėlį pakaitina mylimojo padus pavydo porcija.

Jis: sugeba tarsi pagal užsakymą tapti pačiu švelniausiu, aistringiausiu ir romantiškiausiu mylimuoju pasaulyje. Būtent tokiu, kokiu reikia būti atitinkamoje situacijoje. Žinoma, jei tik partnerė panorės. Kitaip tariant, tiesiai šviesiai jam pasakytų ko nori, nes užuominų ir nutylėjimų Avinas nesupranta.

Jautis

Šio ženklo atstovai žinomi kaip „intymių saldumynų“ mėgėjai. Mat jie niekada neatsisako uždraustų kūniškų malonumų. O seksas jiems – malonumas iš didžiosios raidės, kurį laiko niekados neišsenkančių pojūčių šaltiniu.

 

Ji: žino visus vyrų viliojimo būdus be vadovėlių ir kitų mokymo priemonių pagalbos. Tačiau neskuba demonstruoti visų savo galių ir sugebėjimus pirmam sutiktam. Jos – jausmingos, tačiau pakankamai išrankios ir pateikia „artimiems draugams“ rimtus reikalavimus. Pirmiausiai, kad būtų su patirtimi ir ištikimi. Nors jautukės ir mėgsta ignoruoti drąsius erotinius eksperimentus.

Jis: aistros pliūpsnio ir vulkano energijos lovoje iš vyro Jaučio nesulauksite. Jis gana paprastas, kartais net primityvus savo intymiuose poelgiuose. Tačiau nepaisant to, kantrybės ir mokėjimo laukti galima jam pavydėti. Atlikdamas erotinius „ilgų distancijų bėgimus ar net maratonus“ jautis tampa tiesiog nuostabiu vyru.

Dvyniai

Nepaisant jų „lengvabūdiškumo“ ar kalbų apie chaotiškus santykius su priešingos lyties atstovais, jei myli, šio Zodiako ženklo atstovai būna ištikimi. Tada jie skrajoja padebesiais, nors intymioje gyvenimo sferoje ir jaučiasi neužtikrintai. Todėl jiems seksas su nuolatiniu partneriu – būdas pajusti žemę po savo kojomis ir tapti realaus pasaulio dalelyte.

Ji: pasirengusi savo mylimam žmogui atstoti pulką moterų ir kiekvieną kartą pateikti jam kažką naujo. Tai – jausminga ir dėmesinga partnerė, pasirengusi kalbėtis apie seksą iki sekso ir po sekso. Japonijoje tokias moteris vadina geišomis, o Prancūzijoje – kurtizanėmis. Tačiau moteriai Dvynėms nereikia nei šilko patalynės, nei tykios džiazo muzikos. Jai pakanka ir plikų grindų, jei vyras sugeba savo kūnu pažadinti jos geismą.

Jis: nekenčia sekso „pagal grafiką“, todėl – nenuspėjamas ir nemėgsta vienodumo. Kartais susidaro įspūdis, kad mylėdamasis jis labiau tenkina savo smalsumą nei geismą. Nepaisant to, vyras Dvyniai liguistai bijo pralaimėti, todėl gali kristi į gilią depresiją net dėl vienos užuominos apie savo seksualinį silpnumą.

Vėžys

Paprastai tai šeimos žmonės iš prigimties, tačiau aistros balsas ir „degantis“ kraujas gana lengvai stumteli juos iš didelio kelio į takelį. Kodėl jie taip elgiasi? Reikalas tas, kad Vėžį per gyvenimą veda intuicija ir išlikimo instinktas, bet kai jis pasako žodį „myliu“, dingsta visos baimės ir atsargumas bei proto balsas.

Ji: retai žengia pirmą žingsnį. Iš pradžių būna santūri, tačiau vėliau pasirengusi vykdyti visus mylimo žmogaus norus, nes jausmais tampa visiškai nuo jo priklausoma. Ilgainiui santūrumo ir susikaustymo nelieka nė pėdsako. Taip pat ji tampa laisva nuo bet kokių apribojimų ir kompleksų.

Jis: jis gali būti tiesiog nepakartojamas lovoje, todėl net kažkiek galima palyginti jį su gyvūnais: instinktai negali pakęsti apribojimų. Tačiau Vėžys – kantrus ir velniškai atkaklus. Kitaip tariant, pajėgus užkariauti net ir labiausiai „besilaužančią“ patikusią gražuolę ir pasiekti savo.

Liūtas

Išsiskiriantys iš minios, aktyvūs ir išoriškai artistiški, lovoje vyrai liūtai – ganėtinai vangūs, nes gana retai rodo iniciatyvą, laukdami pirmo žingsnio iš savo partnerio. Be to, „myli ausimis“, todėl nuolat laukia komplimentų. Svarbiausia, kad nepamirštų pasakyti, jog jie - nepaprastai nuostabūs.

Ji: nesivargina ką nors suvilioti, galvodama, kad ir nieko nedarydama atkreipia visų vyrų dėmesį. Šio ženklo moterys dažniausiai išsirenka sau į meilužius tuos vyrus, kurie pasirengę be jokių išlygų paklusti, pripažindami jų „karališką“ statusą ir ne itin kankinti šias „karalienes“ lovoje. Mat jos nelinkusios rodyti iniciatyvą ir gana tingios.

Jis: pripratę gauti iš gyvenimo ir iš sekso viską, ko tik užsigeidžia, todėl nesupranta ir nepriima moters atsisakymų. Todėl vyras Liūtas paprastai galvoja, o jei ji nenusiteikusi turėti su juo artimų santykių, kam iš viso reikėjo ateiti į pasimatymą? Liūtų didžiausias pliusas, kad jie nepavargsta lovoje, o minusas – valdingumas, kartais pereinantis net į agresyvumą.

Mergelė

Nepaisant principingumo ir nuo vaikystės įkaltų į galvą moralės normų, Mergelė sugeba leistis į tai, kas nepažinta, jei kalba eina apie seksą. Šio ženklo atstovai dažniausiai „karšti“ meilužiai, tačiau neilgam! Mat nesibaigiantys rūpesčiai neleidžia ilgai „voliotis“ lovoje. Išeina, kad net ir dėl sekso jos neatsisako svarbesnių reikalų. Todėl mylimiesiems belieka kantriai laukti.

Ji: nemėgsta ryžtingų ir pernelyg atkaklių vyrų, nes labiau patinka, kad būtų užkariaujamos pamažu. Be to, mergelės - absoliučios realistės, todėl supranta, kad draugystė – viso labo tik “preliudija“ į pagrindinį reikalą. O kiek atitolusios nuo meilės, jos kritiškai apmąsto eilinę seksualinę patirtį, lygina su ankstesniu ir mintyse „parašo pažymį“ esamam savo partneriui.

Jis: nesiekia iš karto pereiti prie itin artimų santykių ir leidžia potencialiai partnerei geriau pažinti save. Lovoje vyras, gimęs po Mergelės ženklu, tikras sekso eksperimentuotojas. Mėgsta įvertinti tai kartais net ciniškai, tačiau sugeba puikiai kontroliuoti situaciją ir pasirengęs visados patenkinti partnerę. Mat laikosi seksologų rekomendacijų, kad būtent tokiu reikia būti.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovai erotiniuose žaidimuose, kaip ir visur kitur, aristokratiškai estetiški. Be to, niekas kitas kaip Svarstyklės moka surengti ir pravesti romantišką vakarienę aukštame lygyje! Tačiau damas ir džentelmenus, gimusius po šiuo ženklu, seksas labiau domina kaip dar vienas jausmų išraiškos būdas mylimam žmogui. Jų devizas: „Yra meilė – malonumų netrūks“.

Ji: tikra dama, spinduliuojanti seksualumu ir žavingumu. Sugeba išsirinkti sau tinkamą partnerį ir niekada nepuola ant kaklo pirmam sutiktam. Ką ten pirmas sutiktasis! Tarkim, įsimylėjusio vyro apšepusi barzda gali būti pagrindinė kliūtis romantinei nakčiai. Todėl partneriui kartais paprasčiau išjungti šviesą, nei įtikti jos reikalavimams ir griežtam skoniui.

Jis: užsiimti „tuo“ tartum suvalgyti saldų desertą, žinoma, po skanios vakarienės. Tačiau desertas turi būti ne tik saldus, bet ir patrauklus, nes labiau vyras Svarstyklės myli akimis ir nori tik ypatingų moterų. Užtat tą laimingąją laukia gana ilgos preliudinės glamonės, bet su saiku. Žinia, daug saldaus – nesveika.

Skorpionas

Jie ne šiaip sau laikomi pačiais seksualiausiais Zodiako žvaigždyno atstovais. Seksas jiems – vienas iš sveiko gyvenimo būdų, ypač, kai nervai įtempti, o emocijos liejasi per kraštus. Be to, šio ženklo atstovai pasižymi vos ne maniakiška ištikimybe savo išrinktiesiems. Atitraukti nuo jų gali nebent stipresnė aistra.

Ji: galėtų tapti sekso guru, jei nebūtų pernelyg reikli ir linkusi pastebėti mažmožius bei kritikuoti partnerius. Iš pradžių toks kokteilis gali ir patikti partneriams, tačiau ilgainiui pradeda slėgti. Ji - užkietėjusi sekso aktyvistė, todėl silpnuolio savo miegamajame nepakęstų.

Jis: vyro Skorpiono aistringumas susilieja su jausmų gilumu, tačiau meilės ekstazės metu nė kiek netrukdo jam kontroliuoti situacijos. Žodžiu, ne vyras, o aistros ir jausmų vulkanas. Vienintelis jo trūkumas lovoje – Skorpionas nelinkęs eksperimentuoti, nes iki tol jau būna daug ką išmėginęs!

Šaulys

Šio ženklo atstovai priklauso ugnies stichijai, todėl jiems patys intymiausi gyvenimo momentai – tik įdomus nuotykis, amžinas „keliavimas“ nuo vieno sekso partnerio prie kito. Šios nuotykių paieškos niekaip nesusijusios su jų meile. Tiesiog tik nenuobodu gyventi.

Ji: linkusi rodyti kaprizus ir sekso sferoje, o partnerio patiriamas seksualinis pasitenkinimas jai rūpi daug mažiau nei pačios. Jos devizas – apnuoginti jausmus orgazmo metu. Nors moteris Šaulys ir neslepia savo domėjimosi vyru, tačiau mainais į jausmus ji dosniai atsilygina ... iniciatyva ir nesivaržymu lovoje.

Jis: panašus į drugelį, skarojantis gėlių lauke. Ir kiekvienoje tokioje gėlelėje jis ieško savo idealo, tuo pačiu patirdamas ir malonumą. Seksas niekada jam nenusibosta, tačiau, deja, jis teikia pirmenybę sekso kiekybei, o ne kokybei.

Ožiaragis

Šio ženklo atstovai kuklūs, santūrūs visuomeniniame transporte ir darbe, užtat lovoje – tikri kūrėjai: „karšti“, aistringi, išradingi, žavingi, tačiau savo išorinį šaltumą ir santūrūmą išnaudoja kaip jauką. Nors seksas Ožiaragiui ir nėra eminis dalykas bei varomoji jėga. Greičiau jiems tai tik vienas iš būdų pririšti prie savęs mylimą žmogų. Norėtų visam laikui.

Ji: beveik neprieinama, tačiau taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Iš tikrųjų jos siela – tai didžiulių emocijų ir padorumo mišinys. Moteris Ožiaragis sugeba puikiai derinti audringą meilės naktį su buitiniais rūpesčiais ir kitais darbais, kad pasiektų gyvenimo stabilumą ir saugumo jausmą.

Jis: visada būna lyderiu poroje ir suteikia santykiams vyksmą. Kaip jis suplanuoja, taip ir būna. Nors pats nelinkęs prisiderinti ir nusileisti, o kartais net nesupranta, ko nori iš jo mylimoji. Širdies gilumoje vyras Ožiaragis šventai įsitikinęs, kad ji trokšta to paties, kaip ir jis – atsiduoti jam be jokių dvejonių ir visam laikui.

Vandenis

Šio ženko atstovams seksas – tai tvirtos draugystės ir pasitikėjimo išraiška. Jei pasiektas savitarpio supratimas ir bendras požiūris į gyvenimą, vyras Vandenis pasirengęs tęsti intymius santykius, o jei ne – paprasčiausiai santykiai nutrūksta.

Ji: linkusi būti „drauge visam gyvenimui“, o ne vien seksualinio dėmesio ar vienos nakties nuotykio objektu. Jai nesuprantamos gyvuliškos aistros, romantiškumas taip pat svetimas, o rūpinimasis savo artimu tampa naujo ryšio priežastimi. Beveik taip pat, kaip ir draugystės jausmas.

Jis: flirtavimo etape su juo lengva ir malonu bendrauti, o kai tik pereinama prie pagrindinio reikalo, santykiai tampa įtempti. Mat vyrą Vandenį labiau domina sekso technika, pozos ir jų įsisavinimo metodai, o ne romantiškumas ir emocijos. Todėl gana dažnai nepateisina partnerių lūkesčių. Todėl taip ir išeina, kad rūpindamasis sekso kokybe, vandenis Vyras kartais ir pats jį gadina.

Žuvys

Тik intymus gyvenimas suteikia Žuvims galimybę labiau išreikšti savo emocijas ir pajausti, kad gyvenimo jūroje jie ne vienišiai. Prisimatuoti savo „antrą pusę“ jie dažniausiai stengiasi tarp pažįstamų žmonių, parodydami daugiau sentimentalumo nei aistros. Nors ir supranta, kad „pakelti santykių laipsnį“ gali tik tikras jausmas.

Ji: geidulinga ir emocinga, tačiau dažnai klysta ir nesusigaudo pasirinkdama sau į vyrus partnerį. Be to, ieškodama idealios meilės, gana dažnai nesulaukia jokio atsako.

Jis: moteryse ieško savo motinos atspindžio, todėl dažniausiai išsirenka valdingą draugę ir visaip mėgina jai įtikti, kartais net paaukodamas savus interesus.

Nuotrauka iš photl.com

 
Komentarai
Naujas komentaras