Spalio mėnesio horoskopas

 
3 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.
 
AVINAS
Šį mėnesį gyvenimui gaires brėš santykiai. Jus lydės stipri energija, tačiau komplikacijų nepavyks išvengti. Būsite linkę permąstyti savo bei partnerio poreikius, kovosite su praeities dvejonėmis santykių srityje. Skirkite tam laiko ir nestumkite į šoną kylančių klausimų.  Ypatingai atsargūs turite būti tvarkydami savo finansus, venkite ginčų dėl pinigų. Prisiminkite, kad tai ne pats tinkamiausias laikas prašyti paskolos. Laimei, šį mėnesį bus ypač puikūs jūsų derybiniai įgūdžiai, gausite nuoširdžių ir praktiškų patarimų, ypatingai 19-20 dienomis. Neleiskite laiko vienas – turite begalę energijos tyrinėjimams ir , ko gero, labai vienišą darbą.
 
JAUTIS
Pagerės fizinė sveikata, būsite labai užimti darbe. Santykiai bus painūs visomis prasmėmis.  Problemos su partneriu reikalaus jūsų dėmesio. Nors turėtumėte apie tai kalbėtis, svarbiausių sprendimų priėmimą geriausia atidėti. Jums ar jūsų partneriui reikia daugiau laiko ir nei vienas neturėtumėte būti įspraustas į kampą.  Spalio mėnesį prasidėjusi draugystė kels pasimėgavimą, tačiau greitai ji taps komplikuota.  Tuo tarpu praeities santykiai gali atnešti išbandymų. Nukreipkite energiją tinkama linkme, kur tikrai galite vadovautis savo žiniomis. Išsiaiškinę savo asmeninius poreikius pradėkite naują sveikatingumo ciklą.
 
DVYNIAI
Tikėtinos komplikacijos darbe. Projektai gali būti uždelsti ar dar kartą peržiūrimi. Pasistenkite dirbti pats – komandinis darbas gali reikalauti per daug pastangų. Kaip besisektų, būsite nusiteikę žaismingai ir demonstratyviai. Tikriausiai daug energijos turėsite išeikvoti kasdienėms užduotims – darbui, sporto treniruotėms,  tačiau entuziazmo „žaidimams“ nepritrūksite. Meilės santykiai nebus tokie paprasti, kaip norėtumėte, bet kol sugebėsite išvengti rimtų diskusijų, jausitės gerai.  Aplinkiniai jumis žavėsis,  tačiau nebus labai ryžtingi tai pasakyti.  Maždaug  22 dieną draugui labai reikės jūsų paramos.
 
 
VĖŽYS
Spalio 7 diena atneš naujos energijos namų patobulinimui, tačiau mėnuo nėra tinkamas rimtiems pokyčiams šeimoje. Susikoncentruokite į problemų sprendimą, o ne pakeitimą blogų dalykų naujais. Atsiras daugiau galimybių pasimėgauti poilsiu bei pramogomis. Šį mėnesį patrauksite bent dviejų gerbėjų dėmesį, kurį ypač jausite pirmąją spalio savaitę. Senos aistros gali vėl pasirodyti, tačiau jas lydės nesklandumai.  Apgalvokite praeitį bei nepamirškite teigiamų dalykų pasiimti į ateitį. Darbas šį mėnesį bus džiuginantis ir kūrybiškas. Pastangų vaisius turėtumėte pajusti apie 22 dieną. Paskutinė spalio savaitė ypač tinkama pabaigti pradėtas užduotis, projektus – tai gali atnešti didelę sėkmę karjeroje.
 
LIŪTAS
Mėnuo liūto ženklo atstovams bus užimtas bendravimu, mokymusi bei šeimos reikalais.  Galimas santykių atsinaujinimas su kaimynu ar giminaičiu. Asmeniniame gyvenime tikėtina įtampa, ypač jei esate valdingas žmogus. Pasistenkite nukreipti energiją į konstruktyvų darbą namuose, kitų savarankiškų užduočių atlikimą. Numatoma finansinė parama pastangoms patobulinti namus. Nors turite  atlikti daugybę pavedimų, sutvarkyti nemažai dokumentų, tačiau ypatinga psichologinė būsena leis lengvai atlikti visus reikiamus darbus.
 
MERGELĖ
Spalio mėnesį daug laiko skirsite savo finansams. Tai puikus laikas peržiūrėti išlaidas bei formuoti biudžetą. Nors galite jaustis apriboti, tačiau tai tik paragins pasirūpinti praktiniais gyvenimo aspektais. Spalį galimas atlyginimo padidinimas ar geriau apmokamo darbo pasiūlymas. Ypač svarbu bus partnerio pajamos maždaug  22 mėnesio dieną. Nors mintys apkrautos įvairiomis idėjomis, turėsite papildomos energijos sudėtingoms protinėms užduotims. Pirmąją spalio savaitę užklups kūrybinių minčių  gausa. Tačiau bičiuliai ar kolegos, tikėtina, nebus labai paslaugūs ir kupini palaikymo. Po 28 dienos būkite atsargūs rinkdami žodžius, ypač bandydami išreikšti save.
 
SVARSTYKLĖS
Tapsite tarsi nepanašūs į save pačius, šį mėnesį aiškiau nei bet kada norėsite asmeninių pokyčių. Pajusite turį ypatingą kalbos dovaną ir šie nauji bendravimo įgūdžiai jums gelbės visose situacijose.  Vis dėl to, nuo 7-os dienos žmonės ne visada supras, ką turėjote omenyje, tad pasistenkite elgtis ir kalbėti kuo galima aiškiau. Jei šiuo metu dėl kažko dvejojate, neleiskite kitiems jūsų spausti priimti sprendimą, neskubėkite. Mėnulio pilnatis 22d. atneš „plačiai atmerktų akių“ energiją jūsų artimiems santykiams.  Šį mėnesį turite ypatingą energiją uždirbti pinigus, tačiau galimos problemos juos leidžiant – netikslingi pirkiniai, neapgalvotos išlaidos. Gerai apsvarstykite prieš išleisdami didelę sumą pinigų, ypač prieš įsigyjant prabangos prekes.
 
SKORPIONAS
Nors laikotės emocinio atstumo nuo kitų žmonių, jau daug išmokote ir esate pasiruošęs siekti savo tikslų.  Darbas – daug reikalaujantis, gali tekti susidurti su daugybe terminų. Laikykitės viršūnėje, lengvo kelio šiuo metu nėra.  Gali vėl pasirodyti praeities meilė ar galbūt susidursite su likimo, jausmų partneriui klausimais.  Kiti turi į jus nukreiptų interesų, tačiau jus  gali aplankyti komplikuoti jausmai. Paskutinę mėnesio savaitę turėtumėte  susigrąžinti pinigus ar kitus paskolintus daiktus. Taip pat galite sulaukti įdomių darbo pasiūlymų. Ši savaitė turėtų jus ypač pastūmėti eiti tolyn su savo idėjomis, projektais ar kitais planais. Nepraleiskite progos.
 
ŠAULYS
Komandinis darbas, veikla grupėje ir bendravimas yra svarbiausi dalykai šį mėnesį. Nors spalį jusite puikų socialinį klimatą, daugybė dalykų neduos ramybės viduje. Dalykai iš praeities, ypač dėl meilės ir santykių,  turės būti peržiūrėti iš naujo. Meilė yra komplikuota ir kartais trikdanti. Puikiai išsiaiškinkite savo jausmus prieš priimdami  konkrečius sprendimus ar darydami išvadas. Asmeninis gyvenimas paskutinę mėnesio savaitę taps pirmo svarbumo klausimu. Turėsite mažiau energijos, galbūt daugiau laiko norėsite praleisti vienumoje. 21-23 dienos atneš stiprių emocijų, išgirsite naujos informacijos apie draugą.  28 diena atneš naują ciklą ištvermės, kūrybiškumo, taip pat romantinio dėmesio.
 
OŽIARAGIS
Pastebėkite, puiki energija lydės jus visą mėnesį, pasinaudokite tuo. Kiti ypatingai gerai žinos, ką  jūs turite, ko neturite padarę. Žmonės kreipsis į jus patarimo ir pagalbos, galite sulaukti rimtų pasiūlymų. Profesinėje srityje sulauksite pripažinimo, taip pat bus įvertinti ir kiti jūsų talentai, įgūdžiai ar pastangos. Darbo vaisius pajusite maždaug 22 dieną. Šį mėnesį galimi komplikuoti jausmai draugui.  Socialiniai santykiai bus intensyvūs ir dinamiški, tačiau gluminantys. Galite nesuprasti, kas vyksta, ar kodėl patiriate tokius staigius pakilimus ir nuosmukius asmeniniuose santykiuose.
 
VANDENIS
Spalio mėnesį padidės jūsų matomumas ir atskaitomybė. Tai, ką sakote ar darote turės daugiau reikšmės nei įprastai, tad stenkitės elgtis nepriekaištingai. Kai kurie Vandeniai šį mėnesį keliaus ar daugiau laiko skirs fizinei veiklai. Profesiniai reikalai atims didžiąją dalį laiko, tačiau nepamirškite, jog labai svarbu yra nusistatyti savo tempą. Jei to nepadarysite, galite jausti didelį spaudimą. Neapsiimkite darbo daugiau, nei galite padaryti, net jei jaučiatės labai entuziastingai. Galimybė sutelkti dėmesį į bendrą vaizdą šį mėnesį jums padės visas gyvenimo sritis išlaikyti su perspektyva. 22 dieną sulauksite žinių iš draugo ar naujienų apie kelionės planus.
 
ŽUVYS

Jūsų energijos lygis šį mėnesį pakils. Pajusite tai produktyviu  jėgų nukreipimu darbams ir streso sumažėjimu.  Kiti žmonės žavėsis jūsų gyvybingumu ir entuziazmu. Naudojant reklaminę veiklą galite užsidirbti pinigų, o parama pasieks jus, kai labiausiai to reikės. Tikėtina, kad šį mėnesį daugiau lėšų skirsite kelionėms ar švietimo tikslams. Būsite labiau linkę gilintis į sudėtingesnius gyvenimo aspektus, apie juos kalbėtis. Karjeros reikalai bus dinamiški, ypač iki spalio mėnesio pabaigos. Su finansiniais klausimais susiję pokalbiai bus naudingi, ypatingai 22 dieną, kai paaiškės nauja informacija.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (3)
horoskopas man palankus , o ar issipildys , paziuresim gale menesio...
mano labai geras :)
na ne itin kokios prognozės...
Naujas komentaras