Valentino savaitės horoskopas

horo(1).jpg
 
Valentino dienos dovanos gali būti ne tik mielos, romantiškos, bet ir beviltiškai nevykę. Įdomiausia tai, kad viskas priklauso ne tik nuo pačios dovanos bei jūsų sumanymų, bet ir nuo mylimojo ar mylimosios lūkesčių. O juos kaip niekas kitas gerai išduoda horoskopas. Netikite? Būtinai pasitikrinkite!

Avinas

Valentino diena Avinus dažniausiai užklumpa netikėtai – kaip žiema kelininkus. Nes laikas nenumaldomai bėga, o šio ženklo žmonės nuolatos skuba. Taigi prabudę Valentino dienos rytą jie veikiausiai dar intensyviai mąsto: švęsti ar nešvęsti? Atrodytų, švęsti norisi. Bet dovana nenupirkta, šventei nepasiruošta, nuotaikos nėra... visos aplinkybės rėkte rėkia: nešvęsti!

Iš čia – paprastas patarimas Avinams: mielieji, nepamirškite, kad jūs nesate pasaulio bamba. O Valentino dienos esmė – rūpintis ne savo, o šalia jūsų esančio žmogaus jausmais. Taigi jei apsisprendėte švęsti – nepulkite strimgalviais į parduotuvę pirkti mylimajam ar mylimajai bet ko. Verčiau pagalvokite, kaip galėtumėte jį (ją) palepinti čia ir dabar, nekeliant kojos iš namų. Pusryčiai į lovą? Pica į namus? Valanda erotinio masažo? Viskas tinka kuo puikiausiai. Tik nepamirškite specialiai erotiniams žaidimams skirto masažo aliejaus – jo galite užsisakyti jau šiandien. Pažadame: sunaudosite net ir tuo atveju, jei Valentino dienos nuspręsite nešvęsti: juk nuo to erotikos jūsų miegamajame netaps mažiau, tiesa?

Jautis

Be jausmingų prisilietimų ir romantikos Valentino diena jums tiesiog neegzistuotų. Dar geriau – jei šią dieną bus palepintas ir jūsų kūnas, ir skrandis. Vien tik erotikos Valentino dienos vakarui tikrai neužteks: jums reikia ir gardžios vakarienės, ir prabangos elementų. Ne jūsų charakteriui laukti viso šito iš partnerio ar partnerės – mielai visus rūpesčius užsikraunate sau ant pečių. Kruopščiai sukuriate scenarijų, apgalvojate net menkiausia smulkmeną ir... vos viena vienintelė dvejonė gali akimirksniu išmušti jus iš vėžių: o kas jei partneris(-ė) nebus nusiteikęs meilės žaidimams? Jei Valentino diena staigmenomis jiems sutapo su streso kupina diena darbe ar tiesiog fiziniu nuovargiu po alinančios savaitės? Sakysite, visi planai – šuniui ant uodegos? Nieko panašaus! Jei iš anksto pasirūpinsite ne tik romantiška vakariene, bet dar ir erotinėmis, net ir šiam nenumatytam atvejui būsite pasirengę. Ir nepamirškite apsišlakstyti kvepalais su feromonais: sako, jie pažadina net ir žiemos miegu įmigusią aistrą!

Dvyniai

Valentino diena? Kaip nuostabu, kad yra proga švęsti! Sakote, ji švenčiama dviese? O varge! Dvynių ženklo žmonės sunkiai įsivaizduoja šventes be gausios draugų ir bičiulių kompanijos. O štai vakarienė prabangiame restorane tik dviems... hm... kaip čia pasakius: nuobodu. Taigi belieka tikėtis, kad partneris (-ė) atlaidžiai žiūri į šį Dvynių troškimą būti žmonių apsuptyje visur ir visada. Abejojate, ar toks scenarijus suveiks ir šį kartą? Tuomet griebkitės kompromiso: švęskite Valentino dieną dviese, bet triukšmingesnėje aplinkoje: rinkitės klubą, renginį, koncertą ar spektaklį. Jame būsite dviese, bet tarp žmonių. O vakaro desertui nustebinkite mylimą žmogų kokia nors netikėta erotine staigmena. Pavyzdžiui, sekso žaisliuku – tam tikra prasme, net ir lovoje būsite nebe dviese...

Vėžys

Kuo daugiau vintažinės romantikos dovanos jūsų partneris Valentino dieną – tuo labiau apsals širdis. Elektroniniai laiškai, SMS nesiskaito, svajojate apie tikrą laišką pastelinės spalvos voke ir dailų atviruką su širdelėmis. Dar būtų ne pro šalį didžiulė raudonų rožių puokštė. Skamba pernelyg saldžiai? Veikiausiai, tai ir būtų per saldu. Nes romantika be erotikos – tai tik paaugliški žaidimai. Ir jei jau jus taip užveda klasika bei retro – išmėginkite šio žanro vaidmenų žaidimus: kambarinė ir šeimininkas, karalienė ir pažas, kabaretas – ir taip toliau. Pasidairykite seksualios aprangos, vieno-kito atributo, ir jūsų Valentino diena taps tikrų tikriausiu nuotykiu, dvelkiančiu vintažiniais atvirukais ir... erotiška paslaptimi.

Liūtas

Kokia turi būti Valentino diena Liūtams? Spontaniška ir labai prabangi. Tiesa, jei viską tikrai paliksite paskutinei minutei, mėgindami pritaikyti savo tos dienos nuotaikai – labai tikėtina, kad jūsų romantiška vakarienė vyks kokioje nors picerijoje ar greitojo maisto užkandinėje. Nes iš anksto nerezervavus vietų norimame restorane tikėtis, kad tokį vakarą būsite labai laukiami – naivu. Šiaip ar taip, svarbiausias jūsų tikslas – padaryti įspūdį partneriui. Tokį, kuris užgožtų visas iki tol, be jūsų švęstas Valentino dienas. Ko jums reikia? Taip, taip, tos pačios vakarienės restorane. Ar pasivaikščiojimo po naktines miesto gatves, fotografuojantis romantiškiausiose vietose. Ir karališko deserto po to, miegamajame. Pasirūpinkite, kad po ranka turėtumėte ir rafinuotų aksesuarų: intymių vietų papuošalų, masažuoklių, dar geriau – ko nors iš BDSM repertuaro. Juk tai – tikrai karališki žaidimai!

Mergelė

Jau geriau vienam(-ai), nei su prasta kompanija. Tai – apie Mergeles. Netgi Valentino dieną. Net jei turite porą, stengiatės nepasiduoti Valentino dienos karštinei, išlaikyti šaltą protą ir bemaž nesuvirpinamus jausmus. Dar to betrūko, kad viena diena, kai visi staiga išeina iš proto dėl širdelių ir pliušinių niekučių, sujauktų jūsų įprastą dienotvarkę! Ir vis dėlto atėjus vakarui, pridėjus ranką prie širdies, tenka prisipažinti: meilės ir romantikos norisi. Galų gale jūs taip pat nusipelnėte pasilepinti. Taigi neatmeskite partnerio(-ės) pastangų tą vakarą praleisti ypatingai. O jei antrosios pusės neturite, pasinerkite į erotinę patirtį individualiai. Ir čia jums kaip niekada pravers subtilūs vibruojantys pagalbininkai ar intymiausias moters vietas imituojantys daikčiukai: pasidomėkite ir įsigykite. Ir dar kartą įsitikinsite: taip, jūs visiškai neklydote, Valentino dienos pamišimas – gerokai išpūstas burbulas, bet tikrai ne priežastis tyčia atsisakyti malonumų.

Svarstyklės

Tą dieną Svarstyklės nori visko: romantiško filmo su didžiule porcija spragintų kukurūzų, restorano, kuriame griežtų prie jūsų stalelio priėjęs smuikininkas, rafinuotų erotinių žaidimų, meilės prisipažinimų, dovanų ir... sąrašą galima tęsti iki begalybės. Kitaip tariant, norite visko ir kuo daugiau. Ir vis dėlto jums praverstų šiek tiek nuleisti kartelę ir nereikalauti iš partnerio(-ės) pernelyg daug. Nes perteklius šio vakaro programoje nieko gero nežada. O štai į ką iš tiesų jums derėtų atkreipti dėmesį – tai stilius. Svarstyklėms tai – svarbiausia sudedamoji bet kokios veiklos dalis. Todėl verčiau apsiribokite mažesniais užmojais, bet įdėkite į juos daugiau jausmų, širdies. Ir nedarykite nuolaidų kokybei, ypač jei kalbama apie erotinę vakaro tąsą: papildykite savo kūniškus malonumus tuo, kas geriausia. Prabangūs erotiniai žaisliukai su blizgiais akmenėliais, žvilgančio stiklo paviršiumi, odinėmis detalėmis, atrodo, sukurti specialiai jums! 

Skorpionas

Tam, kad partneris(-ė) nustebintų Skorpioną, gali prireikti išsinerti iš kailio. O Skorpionai Valentino dieną kaip tik ir tikisi staigmenų. Paslaptis, erotika, drama – tai yra Skorpiono stichija, ne tik per Valentino dieną. Taigi jei nemanote, kad partneris(-ė) gali atspėti jūsų norus – teks vakaro atmosfera pasirūpinti patiems. BDSM aksesuarai ir žaislai, mistiniai triukai, viduramžiška, gotiška atmosfera – visa tai kaitina kraują ir kursto aistras. Jums tikrai nereikia sukti galvą, kaip šį vakarą padaryti ypatingą. Taigi tik apgalvokite scenarijų – ir pirmyn!

Šaulys

Kilnus, malonus, daug bendraujantis Šaulys iš visų švenčių tikisi ne tiek ypatingos atmosferos, kiek apskritai naujovių. Laimė, nustebinti šio ženklo atstovus nėra taip jau sunku, nes jie azartiškai griebiasi pakankamai įvairios veiklos. Šaulį galima pakviesti ir į klasikinės muzikos koncertą, ir į pasišaudymą lazeriais – jam viskas patiks. Svarbiausia – kad tai būtų dar neišbandyta, nepatirta, netikėta. Ar to paties iš partnerio(-ės) Šauliai tikisi ir miegamajame? Neabejokite – tikrai taip! Todėl papildykite savo sekso srities žinių ir įgūdžių bagažą, pasidomėkite erotinių prekių naujovėmis, ir tikrai sugalvosite, kas jūsų Šauliui bus pati maloniausia staigmena.

Ožiaragis

Ožiaragis, kaip ir Mergelė, dažniausiai tiesiog stebisi: ar tikrai Valentino diena tokia jau svarbi, kad ją reikėtų švęsti? Jei vis dėlto vienaip ar kitaip įsitikina, jog švęsti reikia – jokiu būdu nepamirškite, kas Ožiaragiui svarbiausia. Kuo puikiausiai galite apsieiti ir be ypatingų staigmenų ar išskirtinių dovanų. Tačiau nuoširdus meilės prisipažinimas, parodymas, kad Ožiaragis gali jumis pasitikėti, dar labiau jūsų tarpusavio ryšį sustiprinantis pokalbis – visa tai šio ženklo žmonėms yra meilės dienos esmė. Jei sugebėsite tai dovanoti – būsite pataikę tiesiai į dešimtuką. Kalbant apie erotinius malonumus, vertėtų prieš tai pasidomėti Ožiaragio lūkesčiais. Ko jis labiausiai trokšta miegamajame, ką svajoja išbandyti, patirti? Tai ir dovanokite – ir jūsų partneris(-ė) Ožiaragis atsidurs devintame danguje!

Vandenis

Prieš srovę – taip galima pavadinti Vandenio lūkesčius Valentino dienai. Jis nori būti originalus. Ir jei visi tą dieną pasikliauja sena gera romantika, Vandenis mielai nueis į sporto varžybas. Jei visi džiaugiasi dovanų gautomis gėlių puokštėmis, saldainiais ir seksualiais apatiniais, Vandeniui veikiausiai daug mielesnė dovana pasirodytų įmantriai supakuotas detektyvinis romanas ar kuponas šuoliui su parašiutu. Kitaip tariant, Vandeniai trokšta Valentino dieną sutikti originaliai. Dar geriau – minėti ja ne tą pačią dieną, kai švenčia visi, o kiek anksčiau ar vėliau. Taip bus ir patogiau ir – vėlgi – originaliau. Jei Vandenis pats galėtų išsirinkti sau ir Valentino dienos erotinę dovaną, tai veikiausiai būtų šmaikštus, originalus daikčiukas, turintis kelias funkcijas. Pavyzdžiui, vazelę primenantis falo imitatorius, kauliukai su sekso pozomis, stalo žaidimas su erotikos elementais ar kas nors panašaus.

Žuvys

Ilgai žiūrėti vienas kitam į akis susikibus už rankų, kartu klausytis dainos, kuri skambėjo jūsų pažinties dieną, pasivaikščioti tomis pačiomis gatvėmis, kur klajojote per savo pirmąjį pasimatymą – kasdienybėje savo sentimentalumą po devyniom spynom užrakinę Žuvys Valentino dieną jį drąsiai išleidžia į paviršių. Bene labiausiai pageidaujami Valentino dienos atributai šio ženklo atstovams yra gražūs vaizdai, jausmingi prisilietimai ir nuoširdūs jausmai. Apgauti Žuvis išoriniu kiču tikrai nepavyks. Idealiu atveju Valentino dienos dovanos turi būti reikšmingos ir su paslaptimi: jūsų jausmus simbolizuojantis talismanas, slapčiausius norus pildantis suvenyras ir... išpildyta bent viena slapta erotinė fantazija. Kodėl slapta? Todėl, kad Žuvys nemėgsta kalbėti apie seksą, daug mieliau jį „daryti“. Tad paskubėkite išsiaiškinti, kokia aplinka, poza ar seksualus pagalbininkas iš erotinių prekių arsenalo priverčia jūsų mylimo žmogaus širdį plakti karščiau!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras