Vasario mėnesio horoskopas

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Šiuo metu, mieli Avino ženklo atstovai, stenkitės iš gyvenimo imti viską, ką galite – iki liepos mėnesio Jupiteris bus jūsų ženkle, o tai pasitaiko tik kartą per dvylika metų.  Vasario mėnuo jums – puikus laikas pradėti naujus ilgalaikius projektus, aplinkiniai jumyse matys tik pozityvumą. Tai bendravimo kupinas mėnuo, nepamirškite – darbas komandoje vasarį jums atneš daugiausia sėkmės. Dalinkitės laiku, idėjomis, patirtimi. Darbo dėka išaugęs pasitikėjimas savimi turės įtakos teigiamiems pokyčiams ir asmeniniame gyvenime.

JAUTIS
Šį mėnesį Jaučiai iš tiesų daug dėmesio skirs kitų nuomonei, savo įvaizdžiui kitų žmonių akyse. Jei susidursite su nesklandumais dėl blėstančio autoriteto, reputacijos, barniais su kolegomis – ko gero, į viską labai jautriai reaguosite. Pasistenkite neimti į širdį, mat perdėtas jautrumas gali sąlygoti rimtesnius konfliktus mėnesio viduryje. Apskritai vasarį Jaučiams teks nemažai padirbėti, tai laikas aplinkiniams parodyti savo kompetenciją, gabumus. Kaip bebūtų, potraukis nuotykiams, naujoms patirtims neišblės – tikėtina, spėsite viską suderinti ir rasite laiko pasimėgauti laisve.

DVYNIAI
Dvyniai vasario mėnesį įžengs į kupiną draugiškumo periodą. Raktas į sėkmę šį mėnesį bus bendravimas, socialinio rato ir pažinčių plėtimas. Žinių ir kompetencijos pasidalinimas su kolegomis gali padėti pasiekti karjeros tikslus, taip pat padidinti jūsų asmeninį populiarumą. Būsite kupinas idėjų ateities projektams ir nors kai kuriems jų nelemta išsipildyti, neleiskite mažoms nesėkmėms užkirsti kelią didelei sėkmei. Atsirinkite tai, kas svarbiausia ir kantriai dirbkite.

VĖŽYS
Vėžiams vasario mėnuo – puikus laikas karjerai ir reputacijos gerinimui. Galite sulaukti pripažinimo už darbą, kurį darote, svarbiausia – nepamirškite jums būdingos išskirtinės darbo etikos, tai padės pamatus palankiam bendravimui su vadovais. Asmeninis gyvenimas šį mėnesį įgaus tempą. Beje, galimi konfliktai dėl pinigų, tad būkite atsargesni. Kaip bebūtų, jūsų samprotavimo bei diskutavimo įgūdžiai padės išspręsti visas problemas, tik būkite sąžiningi ir nesistenkite skubinti įvykių.

LIŪTAS
Šį mėnesį Liūto ženklo atstovai prioritetą teiks santykiams. Žvaigždės pataria prieš priimant naujus svarbius sprendimus pasistengti išspręsti visus praeities konfliktus – tai padės prisišaukti sėkmę. Metų pabaigoje jums žadamos puikios karjeros galimybės, tačiau norėdami jomis pasinaudoti, pradėti stengtis turite jau vasario mėnesį. Pagalvokite apie išsilavinimo tobulinimą, kvalifikacijos kėlimą – stenkitės įgyti naujų profesinių įgūdžių. Nors šį mėnesį, tikėtina, Liūtai jausis pavargę nuo rutinos, neįstengs sunkiai dirbti – nepasiduokite ir neatsisakykite pasitaikančių galimybių.

MERGELĖ
Vasaris Mergelėms – puikus laikas energingam darbui, vidinei reorganizacijai ir visų problemų sprendimui. Šiuo metu aplinkinius kaip niekad žavėsite savo patrauklumu, charizma. Jausite didžiulį gilaus, atviro bendravimo troškimą, tačiau nepulkite visiems pernelyg atvirauti. Taip pat Mergelėms šį mėnesį palanku užsiimti sveikatos tobulinimu, sportu, nemažai jėgų pareikalaus ir projektai darbe. Pasigesite finansinio stabilumo, svarbiausia – venkite priimti skubotus sprendimus, neišlaidaukite, su pinigais elkitės apdairiai – taip tik patobulinsite elgesio su pinigais įgūdžius, būtinus kiekvienam sėkmingam žmogui.

SVARSTYKLĖS
Svarstyklėms vasaris – puikus mėnuo romantikai, malonumams bei kūrybiškumui. Būsite kaip niekada žavūs ir aplinkiniai tai tikrai pastebės!Jausmuose tikėtina visiška maišalynė. Metų pradžia Svarstyklėms labai palanki naujiems santykiams, draugystei, ir nors didžiąją mėnesio dalį jausitės tam visai nenusiteikę, paskutiniąją vasario savaitę Žvaigždės žada pakurstyti romantines liepsnas. Žinoma, nepulkite draugauti su bet kuo, tačiau ir nepraleiskite pasirodysiančios galimybės. Artistams, menininkams tai ypač palankus metas, aplankys daug kūrybiškų idėjų, jaudulio. Sėkmės energija darbui ir naujiems projektams jus aplankys jau ketvirtą mėnesio dieną.

SKORPIONAS
Vasaris Skorpionams – tinkamiausias laikas pokyčiams namuose. Galbūt metas pertvarkai, remontui ar tiesiog generalinei tvarkai? Namų renovacija, patobulinimai skirti išplėsti erdvei, patogumui gali lemti puikius ilgalaikius rezultatus ne tik namams, bet ir asmeniniam gyvenimui. Apskritai, galima tam tikra įtampa bendraujant su artimaisiais, tad pasistenkite būti ypač jautrus. Partneris šį mėnesį bus nusiteikęs bendrauti, atviras – neatstumkite jo ir pasinaudokite proga sustiprinti ryšį. Darbe taip pat žadami teigiami pokyčiai, mėgausitės sėkme, tačiau neskirkite tam pernelyg daug laiko ir nepamirškite pasirūpinti sveikata.

ŠAULYS
Šauliai šį mėnesį įžengs į puikų gyvenimo periodą, kupiną saviraiškos, kūrybiškumo, romantikos. Tai tęsis net iki birželio, tad pasinaudokite palankia padėtimi. Vasaris jums – tinkamas metas atrasti naujus ar prisiminti senus hobius, talentus, mėgstamus užsiėmimus. Taip pat tai palankus laikas bendravimui, vakarėliams, romantiškam susižavėjimui. Iš tiesų pasitikėsite savimi ir tai atneš pasimėgavimo, gyvenimo džiaugsmo jausmą. Vienintelis dalykas, kurio vasarį turėtumėte vengti – tai išlaidavimas. Nors jūsų poreikiai, komforto ir pramogų troškimas bus ypač stiprūs, nesiskolinkite pinigų jiems patenkinti – tai šiuo metu nebūtina, o gali sukelti nemažai problemų.

OŽIARAGIS
Vasario mėnesį Ožiaragiams taps aiškesni tiek karjeros, tiek romantiniai tikslai. Susilauksite nemažai dėmesio ir įvertinimo tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe. Beje, galite sulaukti naujų darbo pasiūlymų, svarbiausia – gerai apgalvokite prieš priimdami sprendimus. Jausite stiprų saugumo troškimą, sieksite patogumo ir dėl to nebijosite rimtai padirbėti. Šį mėnesį Žvaigždės žada džiaugsmą namuose, šeimoje. Pasistenkite rasti laiko susitvarkymui, namų jaukumui – tai padės prisišaukti šeiminę laimę.

VANDENIS
Vandeniams vasario mėnuo palankus asmeninių planų kūrimui, aktyvumui, bendravimui, mokymuisi ir tobulėjimui. Jeigu jautėtės neužtikrintas dėl būsimo projekto pradžios, šį mėnesį jausitės pasiruošęs ir sėkmingai įgyvendinsite numatytus tikslus. Būsite atkaklus, energingas ir ryžtingas – tai sustiprins jūsų asmeninį indėlį į sėkmę. Aplinkiniai noriai palaikys jus, rems jūsų interesus ir linkės laimės. Besimokantieji ar kitaip tobulindami profesinius įgūdžius Vandeniai sulauks netikėto pasisekimo.

ŽUVYS
Didžiąją dalį vasario Žuvys bus uždaros, pirmenybę teiks savarankiškam darbui, poilsiui, vienatvei. Tai ne pats geriausias metas daug pastangų reikalaujančiam varžymuisi. Kaip bebūtų, paskutiniąją mėnesio savaitę pajusite begalinį energijos antplūdį, sieksite dinamiškumo, pasitikėsite savimi. Jei tinkamai išnaudojote poilsio laiką, dabar suprasite, jog turite pakankamai jėgų eiti pirmyn ir sėkmingai išspręsti visas kylančias problemas. Nors piniginiai reikalai klostysis iš tiesų neblogai, Žvaigždės vasario mėnesį Žuvims pataria nesiskolinti bei neskolinti kitiems.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
"Būsite kupinas idėjų ateities projektams" - kaip pirštu į akį :)
Naujas komentaras