Vibratorius pagal Horoskopą. Tik moterims!

 
8 komentarai
Moterys įvairius daiktus renkasi pagal tai, kas tinka jos horoskopo ženklui, todėl vienas Rusijos portalas paskelbė, kokius vibratorius turėtų rinktis kiekvieno Zodiako ženklo atstovė. Negana to, papildomai buvo darytas tyrimas, kuris įrodė, kad daugumos dailiosios lyties pirkėjų ir astrologų nuomonės sutapo!

AVINAS

Visada tikisi tik tiesmuko malonumo. Domina tvirti, tikroviški, lengvai valdomi vibratoriai. Avino ženklo atstovės dažnai garsiai nekalba apie tai, kad turi sekso žaislų, tačiau juos naudodamos dažnai jau būna ištyrinėjusios savo jautriausias vietas, todėl yra puikios vedlės bet kokio lygio partneriui.

Tinkamiausi vibratoriai asortimente:

 

JAUTIS

Ji taip mėgsta preliudijas, kad labiau žaismingesnės ir ilgai nusiteikinėjančios meilės aktui ženklo atstovės tikriausiai nerasite visame Zodiake. Iš čia kyla ir jos oralinio glamonių pomėgis - ją tai labiausiai jaudina ir suteikia daug džiaugsmo. Oralinio sekso stimuliatoriai arba klitorio vibratoriai, dažniausias Jaučiukių pasirinkimas.

Oralinio sekso žaislas Sqweel 2 (Baltas)   Klitorio stimuliatorius Sukutis Vibratorius Gėlėta Palaima (purpurinis)

DVYNIAI

Seksas ir viskas, kas su juo susiję, Dvynes  tiesiog veda iš proto, jos mėgsta apie seksą kalbėti, juo užsiimti, stebėti ir t.t. Dvynėms patinka eksperimentai, ir jos niekada nesitenkina tuo, kas tinka masėms. Joms neužtenka visą laiką mėgautis tik vienokiu seksu ar orgazmu, todėl Dvynės visada ieško kuo funkcionalesnio intymaus žaisliuko. Dvynės dažniausiai renkasi Rabbit (Kiškučio) tipo vibratorius, kurie stebina funkcijų gausybe ir galimais  orgazmų būdais, kuriuos gali suteikti šis vibratorius.

Vibratorius Happy Angel Vibratorius Pretty Love Aistra  Vibratorius Vibe Therapy Serenity (Rožinis)

 

VĖŽYS

Jei ne partneris, Vėžių ženklo atstovės sunkiai ryžtųsi naujiems potyriams. Jos kiek konservatyvios, tačiau turėdamos gerą vedlį, nugali drovumą ir priešiškumą, bei išlaisvina savo seksualinę energiją. Šalia Vėžio ženklo moters vyras jaučiasi saugiai. Lengviausias būdas priversti Vėžiukę atsipalaiduoti ir patirti naujus malonumus - tai perimti kontrolę į savo rankas, būtent dėl to jos komfortiškiausiai jausis, kai valdymo pultelis partnerio rankose.

Vibratorius porai We-Vibe III (purpurinė spalva)  LELO Tiani 2 - prabangus vibratorius porai (juoda)  Vibratorius Žydrasis kiškutis su belaidžiu pulteliu

LIŪTAS

Kad ir kiek visi stengtųsi nustebinti inovatyviomis formomis ir spalvomis, Liūtėms svarbiausia, kad prekė dvelktų prabanga ir būtų aukščiausios kokybės. Jai svarbu išskirtinumas, ji nori turėti tai, ko kitos jos draugės nelabai  gali sau leisti. Draugių vakarėliuose ji mėgsta pasigirti prabangiais meilės žaisliukais, apatiniais. Su Liūtės skoniu geriausiai dera Švedų prekinis ženklas LELO, nes tai geriausia, ką gali pasiūlyti visa erotinių prekių industrija.

LELO Elise 2 - patobulinta versija (rožinė)  Malonumų rinkinys LELO Adore Me  Pakraunamas vibratorius LELO Soraya (juodas)

MERGELĖ

Jauki ir kiek dvasinga mergelė renkasi klasikinius, laiko patikrintus produktus. Jai labai svarbu, kad visi žaisliukai būtų  iš kuo saugesnės medžiagos, nes ji nepakenčia bakterijų ir netvarkos, todėl jai būtina produktus rinktis iš 100% silikono. Mergelei ne taip lengva pasiekti giliuosius (G-taško) orgazmus, todėl jai geriausiai tiktų G-Taško vibratoriai.

Vibratorius Elegant Vibratorius G taškui Moka (žydras) Pakraunamas vibratorius LELO Liv (rožinės spalvos)

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių ženklo moteris vilioja įvairovė, tačiau tuo pačiu ir balansas. Vieną dieną ji nori vienokio orgazmo, kitą  - kitokio, bet niekada neužsistovi ties tuo pačiu. Norint įtikti jai su žaisliuku, jis turi būti estetiškas, funkcionalus, turintis daug režimų, kad ji kuo ilgiau būtų stebinama. Jai patinka naujovės, dažnai jas išbando net nemirktelėjusi. Reikėtų atkreipti dėmesį į paskutinį vibratorių, kuriame galima pačiai kurti vibracijos režimus ir juos nuolat atnaujinti.

Vibratorius Auksinis kiškutis Siberia  Dovanų rinkinys Juodasis deimantas Minna Life VIP vibratorius Ola

SKORPIONAS

Pašėlusios skorpionės visada pasiruošusios išversti iš kojų save ar partnerį. Orgazmų ji ieško neįtikėtinose vietose ir neįtikėtinais būdais, tačiau tik su rimtu partneriu. Jei partneris pelnys jos pasitikėjimą, jis gali tikėtis tokių seksualinių nuotykių, apie kuriuos kiti vyrai tik pasvajoja. Skorpiones labai jaudina viskas, kas neatrasta ir tabu, todėl jos dažnai ryžtasi išbandyti analinius malonumus.

ŠAULYS

Ją itin domina pavojingos ir jaudinančios situacijos: seksas viešumoje, paplūdimyje, klube ir pan. Todėl jai tiesiog būtina turėti žaisliuką, kurio iš išorės nesimato, tačiau bet kada galėtų vienu mygtuko paspaudimu pradėti jaudinančią kelionę. O jei pultelis būtų pas partnerį - tai išvestų ją iš proto.

OŽIARAGIS

Ožiaragės atranda savo seksualumą kiek vėliau nei kitos merginos ir moterys, joms labai patinka paprastumas, elegancija, todėl mielai žavisi lengvomis formomis, tiesiog akiai gražiais vibratoriais. Jai lengva įtikti, tačiau gali supykti dovanų gavusi kažką menkaverčio ir nekokybiško. Jai patinka lengvi, svajingi orgazmai, todėl švelnios spalvos ir formos - geriausias pasirinkimas.

VANDENIS

Vanduo šio ženklo stichija ir meilės žaidimuose. Nors vonia greitai atsibosta, tačiau turint vandeniui atsparius sekso žaisliukus - viskas pasikeičia! Malonus vandens tekėjimas ir nepailstančios vibracijos gali atverti visiškai naują malonumų pasaulį bet kuriai vandenei. Vos tik įėjus į vonią ji pajaus malonumo šiurpuliukus vien tik nuo minties, ką čia galima nuveikti.

ŽUVYS

Žuviai svarbu subtilumas, preciziškumas, kai kalba pakrypsta apie vibratorius. Jie turi ne tik teikti malonumą, bet ir gražiai atrodyti, todėl ji tikrai prašautų išsirinkusi labai tikrovišką, panašų į tikrą varpą. Jai svarbu estetika, spalvos, pojūčių įvairovė.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Vandeniu stichija yra oras. ne vanduo, mielieji sekso astrologai.
pfff, nekaska :)
nesamone, is pirsto lauzta, kad vandenes tai jau butinai su vandeniu, visai nemegstu tokiu vandeniniu zaidimu
Mano irgi pataikeeee :D
na bet kaip pataikyta, tai net gera skaityt :D Aš Liūūūūtė :D
neatspėtas, o pritaikytas pagal tavo poreikius :D
Kaip pirstu i aki. Net modelis atspetas.
HA! Kaip tik ir toriu toki vibrika. Ot atitiko :)
Naujas komentaras