10 dalykų, kurie moteris erzina lovoje

 
6 komentarai
Kartais nutinka taip, kad atrodo, jog tiesiog degate aistra, tačiau staiga partneris padaro ar pasako kažką tokio, dėl ko prarandamas noras mylėtis. Pateiksime 10 dalykų, kurie, moterims atrodo labiausiai erzinantys lovoje:

1. Ką norėtum man pasakyti? Toks klausimas kelia pasipiktinimą, nes sekso metu mažiausiai norėtųsi nuoširdžiai ir atvirai pasikalbėti.

2. Partneris sako „ups“, kai plyšta prezervatyvas. Šis dalykas bene labiausiai erzina lovoje, nes prezervatyvo plyšimas nėra vien tik „ups“ – o visai rimtas dalykas.

3. Garsus plekšnojimas per užpakalį – kartais tai labai erzina, ypač jei galvojate, kad Jus gali išgirsti kitame kambaryje esantys žmonės.

4. Bandymas užsiimti analiniu seksu – tai patinka tikrai ne visoms moterims, tad tokie „pabandymai“ įkišti varpą į analinę angą gali rimtai sunervinti.

5. Nepasako, kad jau patyrė orgazmą  ir stengiasi toliau patenkinti partnerę.

6. Partneris reikalauja didelio lankstumo – jei nesate sportininkai, tikrai nepavyks atlikti „triukų“, kuriuos matėte pornografiniuose filmuose.

7. Per ilgai bučiuoja toje pačioje vietoje.

8. Partneris per daug apatiškas – atrodo, kad tiesiog nori „pabaigti šį reikalą“ ir užsiimti kuo nors kitu.

9. Partneris per daug kalba sekso metu.

10. Bandymas tuo pat metu žiūrėti televizorių ir mylėtis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Kodel turėtų erzinti 5 punktas?
aistei pliusas
Dažnai sekso metu Čempionų Lygą žiūriu.Kai įvartis,tai ir baigiu:)
vejai
Na nezinau ar cia tiktu prie sio saraso, bet erzina, kai tenka myletis kai buna nenusiprauses, ypac kai ypatyngai jis nori oralinio. Kai mylisi su kojinemis. Kai keicia sekso poza, nors mato girdi, kad man malonu ir galiu gal netgi greitai baigti.
Mane dar erzina, kai vyras sekso neduoda....
Naujas komentaras