10 frazių, kurių nederėtų sakyti sekso metu

jis-ir-ji-528373776605a.jpg
 
Džentelmenai, sukluskite! Nesvarbu ar tai pirmasis kartas, ar santykiai jau pažengę, šios frazės privers moterį vėl užsimauti kelnaites. Ir padaryti tai greitai. Vyrai turėtų šį sąrašą įsidėmėti, o moterys – parodyti jį savo partneriams.

 

 „Kas tavo tėtušis?“

Tai keista klišė, kuri iš kart priverčia moteris prisiminti jų brangius pagyvenusius tėčius ir visiškai užgesina aistrą. Be to, mylėdamasi su vyru moteris nori, kad su ja elgtųsi kaip su nešvankia nusikaltimo partnere, o ne naujoke.
 


„Kas dabar, tu verki?“

Gal tai dėl to, kad ji labai myli savo partnerį, o gal dėl to, jog tai geriausias orgazmas jos gyvenime, nesvarbu. Nesvarbu, ką reiškia moters ašaros, tačiau vyras turi išlikti taktišku.
 

„Oi, atrodo aš ką tik užtepiau savo vyriško sviesto ant tavo moteriško skrebučio“

Pirmiausia, tai moterys nesilanko brolijose, tad kam reikia kalbėti su jomis berniukiškai? Tai tikriausiai sugadins nuotaiką, tačiau jei vyras turi pasakyti, kad baigė anksčiau nei tikėjosi, tai geriau tai pasakytų tiesiai šviesiai.
 

„Man atrodo, atvyko Raudonosios pusseserės“

Žinote ką? Taip pasakytų gal tik geroji teta Onutė. Vyrai turėtų elgtis kaip suaugę ir jiems nederėtų dėl to per daug nerimauti. Būtų tas pats, jei moteris įtartų partnerį turint utėlių ir daugiau su juo nesimylėtų.
 

„Buvo smagu“

Kai moteris mylisi su vyru pirmą kartą, ji negali atsikratyti minčių, ar yra tik dar vienas stabtelėjimas vyro seksualinio gyvenimo kelionėje. Jei jis tai pakomentuoja lengvabūdiškai, ypač jei tai seka intensyvios apatinių paieškos, tai tikrai gali išgąsdinti partnerę.
 

„Tavo pilvukas toks minkštas“

Moterims patinka, kai vyrai sako komplimentus apie jų kūnus, tačiau prieš tai pasakant lovoje derėtų įsitikinti, kad tai vieta, kuria partnerė didžiuojasi. Nė kiek nesvarbu, kaip labai vyrams patinka apvalios moterų formos, parodykite dėmesį vietai, dėl kurios moteris jaučiasi nesaugi ir jos libido išgaruos kaip dūmas.
 

„Garbinkime Viešpatį!“

Tas pats galioja ir bet kuriai kitai dievybei. Nesvarbu į ką tikite, bet mylintis tikrai nėra tinkamas laikas apie tai kalbėti. Na, žinoma, išskyrus, jei moteris vaidina ištvirkusią katalikiškos mokyklos auklėtinę.
 

Kitos moters vardas

Tam tikrai nereikia paaiškinimo. Kaip galima ištaisyti šią klaidą? Pirmiausia, atsiprašyti. Tada, atsiprašyti. Po to – viso kūno masažas.
 

„Ša!“

Rimtai? Net jeigu ji „įjungė garsą“ dėl to, kad nori, jog jos partneris žinotų, kaip gerai ji jaučiasi, arba jei jis tiesiog varo ją iš proto. Ar ji vis tiek turėtų nusiraminti?


„Ar neprieštarautum, jei mano kambariokas prisijungtų prie mūsų?“

Po galais, moteris tikrai prieštarautų. Niekas taip nesumažina aistros, kaip improvizuoto sekso tryse pasiūlymas. Moteris nebūtinai yra prieš tai nusiteikusi, tačiau jai svarbu prieš nusirengiant žinoti, su kuo žaidžiama.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras