10 gerų sekso įpročių

seksas(9).jpg
 
Koks turi būti seksas? Atsakymas paprastas – geras. Tačiau neretai lytiniai santykiai nesuteikia tokios palaimos, kaip norėtųsi. Siūlome pasinaudoti keliais vertingais patarimais, kurie leis mėgautis maloniais lytiniais santykiais.

Kegelio pratimai

Kėgelio pratimai padės pagerinti intymių vietų raumenų darbą ir pagerins kraujo tekėjimą į genitalijas. Šie pratimai suteiks galimybę patirti neįtikėtinų pojūčių ir taps lengviau pasiekti orgazmą. Kegelio pratimus praktikuoja ne tik moterys, bet ir vyrai. 
Sportas

Sportas- sveikata. Gera fizinė būklė ir ištreniruotas kūnas ne tik padidins fizinį pajėgumą, bet ir suteiks pasitikėjimo savimi. Viena didžiausių problemų tarp vyrų ir moterų – savo kūno gėdijimasis. Sportas padės įveikti šią bėdą ir turės teigiamos įtakos aukštesniam libido. 

Masturbacija

Masturbacija padės ištyrinėti savo kūną ir galėsite pajusti kiekvieną savo kūno centrimetrą. Glamonėkite save, išbandykite naujus sekso žaisliukus ir nustebinkite savo partnerį geišos ar kazanovos gebėjimais. Savo seksualinių poreikių suvokimas teigiamai veikia lytinius santykius.


Sekso žaislai

Nesvarbu ar turite partnerį ar ne, sekso žaislai gali padėti patirti įdomių potyrių miegamajame. Taip pat sekso žaisliukai leis atverti naujus horizontus naujiems potyriams. Be to sekso žaislus galite naudoti ir sekso metu. Pavyzdžiui,  mylėdamiesi su partneriu naudokite mini vibratorių, klitorio masažuoklį ar dėvėkite penio žiedą. Šie žaislai suteiks papildomos stimuliacijos jaudulį, todėl orgazmas bus galingesnis, intensyvesnis bei dar malonesnis.


Susitelkimas

Pasinerdami į meilės žaidimus, susitelkite tik į meilės aktą ir nevarginkite saves amžinomis problemomis. Jas palikite už miegamojo durų. Viena didžiausių problemų, kodėl moterys negali pasiekti orgazmo, tai nuolatinis galvojimas apie darbą, rūpesčius ir buities problemas. Mylėdamiesi jų tikrai neišspręsite, todėl atsipalaiduokite.Nepadorios kalbos

Būkite sąžiningi su savo partneriu ar partnere ir nebijokite ištvirkusių žodžių (ypač tada, jei mintyse jūs tiesiog trokštate tai pasakyti, tačiau kuklinatės tą padaryti). Nebijokite likti nesuprasti. Lovoje reikalingas visiškas atsipalaidavimas, o nešvankios kalbos  seksui suteiks deramą atspalvį. 

Preliudija

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad glamonės ir bučiniai prie sueitį turi įtakos kokybiškiems lytiniams santykiams. Tad nepagailėkite tam laiko ir galėsite mėgautis turtingu ir turiningu seksu. 

Neapgaudinėkite

Viena didžiausių sekso metu daromų klaidų tarp moterų, tai orgazmo vaidinimas. Toks poelgis ne tik neleidžia patirti malonumo sekso metu, bet tai  kenkia patiems santykiams. Jokiu būdu nepradėkite vaidinti orgazmo, nes seksas taps tikru košmaru, o įvardinti tikrasias problemas taps labai sunku. 

Kalbėkitės

Galbūt nedarote tos baisios klaidos ir orgazmo nevaidinate. Tačiau tylėjimas taip pat nėra geras dalykas. Jei tam tikri partnerio ar partnerės veiksmai  jūsų nesujaudina, švelniai apie tai pasakykite. Jei nesate tikri dėl savo veiksmų, paklauskite jo ar jos, kas patinka. Tikriausiai kalbatės apie daugelį dalykų, tad kodėl neturėtumėte kalbėtis sekso tema. Nebijokite, tokios permainos bus tik į gerą.

Atsipalaiduokite

Atsipalaiduokite . Kai vienas iš partnerių yra apsėstas orgazmo minties, net ir ilgai trunkantis aktas gali nepadėti jo sulaukti. Mėgaukitės intymiais žaidimais, atsipalaiduokite ir įsiklausykite į savo instinktus. Jei vis vien tai padaryti sunku, galite dėvėti akių raištį. Tai padės geriau įsiklausyti į savo kūno troškimus ir leis mėgautis kiekviena intymia akimirka.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras