10 pagundų sex nuotykiui: už ir prieš

19709-oboi-iskushenie.jpg
 
3 komentarai
Kažkas pasakė, kad gyventi turėtume taip, jog būtų ką prisiminti. Žinoma, tai liečia ir seksą! Galbūt jau išbandėte visas Kamasutros pozas ir svajojate apie kažką naujo, įdomesnio ir begėdiškesnio? Atsiduokite pagundai! Tačiau atminkite, kad kiekvienas nuotykis, o ypač intymus, turi savų privalumų ir trūkumų....

 

1. Sekso žaislai
 

Šiuolaikinė sekso prekių industrija siūlo daugybę būdų, kurie leidžia įprastą seksą paversti patraukliu nuotykiu. Vibratoriai, stimuliuojantys purškalai, antrankiai ir kiti dalykėliai suteiks džiaugsmo tiek vienišiems, tiek poroms.
 

Spąstai


Sekso žaislai puiki vieta gyventi mikrobams. Jei tik neskiriate šiems pakankamai dėmesio, net ir saugūs žaisliukai gali sukelti sveikatos problemų. Kad tokia seksualinė įvairovė nepakenktų jūsų sveikatai, po naudojimo, sekso žaislus nuplaukite arba naudokite prezervatyvą. Kitas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, perskaityti žaislo naudojimo instrukciją. Turėtumėte būti tikri dėl žaisliuko paskirties. Antraip jie gali sukelti ne malonumą, o skausmą. Pasitaiko ir tokių atvejų, kada sekso įrankius tenka traukti iš ten, kur jų neturėjo būti. 


2. Vaidmenų žaidimai

Amerikos seksologai nustatė, kad poros, kurios praktikuoja vaidmenų žaidimus yra daug laimingesnės, nei tos poros, kurios nežaidžia. Pasinėrus į tokį nuotykį mes atgaiviname flirtavimo galimybę. Taigi, galite susigrąžinti naujų pojūčių patirtį gaunant pasitenkinimą bendraujant bei santykiaujant su policininku, gydytoja ar medicinos sesele.
Spąstai

Apskritai, kai kurie žmonės tokius žaidimus laiko išdavyste. Pavyzdžiui, vyras jums sako, kad norėtų, jog būtumėte jo tarnaite. Tačiau jūs prisimenate savo atostogas, kada dienas leidote Turkijoje ir jus aptarnavo seksuali kambarinė. Jūs tiesiog matėte, kaip jūsų vyras jos geidžia! Tačiau jei jūs nelinkę tokio vaidmenų žaidimo laikyti "išdavyste" ir nepradedate pavydėti  nuo nulio, tada jie neigiamų pasėkmių tikrai neturės. Nebent tai taptų manija ir be to negalėtumėte gyventi.
 

3. Seksas trise

Vokiečių sociologai atliko tyrimą, kuris atskleidė, kad net 74% apklaustų vyrų turi fantaziją pasimylėti su dviem moterimis vienu metu. Tačiau grupinio sekso fantazija nėra jau tokia svetima ir moterims. Trečdalis moterų pasvajoja apie dviejų vyrų apsilankymą jos lovoje. Uždrausto vaisiaus skonis labai saldus. Tad smaližiams toks seksas - didelė pagunda.Spąstai

Tačiau tokios fantazijos įgyvendinimas gali turėti ir pasėkmių. Dažniausia problema, kodėl partneriai susipyksta dėl sekso trise, tai negalėjimas išsirinkti trečiosios žvaigždės. Tačiau jeigu vieningai sutariate su partneriu dėl trečiojo asmens ir įvertinate visus tokio sekso pliusus bei minusus, problemų neturėtų kilti. Kalbant apie pavydą, jis gali intymiam gyvenimui suteikti dar daugiau įdomumo. Žinoma,  tik iki tam tikro lygio. Tačiau kartais prognozuoti pavydo tiesiog neįmanoma!
 

4. Valgoma - nevalgoma

Kelias į vyro širdį veda per skrandį. Ir šis posakis bus pati tikriausia tiesa, jei tą maistą patieksite ant savo nuogo kūno. Ar kada pagalvojote, kad šaldytuvo turinys gali praplėsti jūsų seksualinių  fantazijų ribas? Nulaižykite nuo krūtinės ar pėdų vaisių sirupą ar plaktą grietinėlę. Skanu?


Spąstai

Tam tikri maisto produktai ar gėrimai, glaudžiami prie jautrių kūno vietų gali sukelti alergiją. Todėl prieš užsiimdami šiais žaidimais, turėtumėte žinoti ar nesate jiems alergiški. Taip pat saldūs produktai (sirupas ar saldumynai) gali sukelti nemalonų lipnumo pojūtį. Kita vertus, ar tai ne puiki priežastis meilės žaidimus pratęsti duše?
 

5. Seksas po atviru dangumi

Nepamirštamą sekso nuotykį galite atrasti miške, ant jūros kranto, parke ar automobilių stovėjimo aikštelėje. Ar gi ne romantiška patirti intymias meilės akimirkas gamtos apsuptyje?


Spąstai

Kartais seksas gamtoje turi daugiau minusų už lovą. Sekso miške malonumą gali užtemdyti vabzdžiai, smėlis. Mylintis po atviru dangumi taip pat nereikėtų atmesti  galimybės būti užkluptiems. Taigi, jei kuri nors mintis jus gasdina, geriau mylėtis lovoje ar palapinėje. 
 

6. Egzotika

Daugelis moterų dažnai pasvajoja apie seksą su kitos rasės vyru. Niekas jums netrukdo įgyvendinti šią fantaziją ir išvykti į Rytų Aziją pasimylėti! Jeigu nesate tokia ekstremalė, geriau likti savo šalyje ir šią svajonę įgyvendinti su turistu ar susipažinti su svetimšaliu internete. Spąstai

Įgyvendinant šią svajonę nereikia savęs kaltinti dėl drausmės pažeidimo. Nebent tai būtų susiję su saugumu ir sveikata. Saugokitės ir nepamirškite prezervatyvo.
 

7. Pornografinių kino filmų žvaigždė

Dalyvavimas kino filme - įdomus nuotykis. Ne mažiau įdomus ir pats filmavimo procesas, ir vėlesnės filmo peržiūros kartu su partneriu.

Spąstai

Svarbiausia, kad prieš filmuojant tokį filmuką, nepatingėtumėte tam pasiruošti. Pažiūrėkite į save iš visų pusių veidrodyje, o nepatinkančias kūno vietas pridenkite erotiškais drabužiais. Patikti sau labai svarbu, tačiau ne mažiau svarbu ir pasitikėti kitais kino filmo aktoriais. Jei nutarėte nusifilmuoti, darykite tai su tokiu žmogumi, kuriuo galėtumėte visiškai pasikliauti. Kas gali būti blogiau už tokio video paviešinimą?
 

8. Seksas viešose vietose

Pavojaus jausmas ir galimybė būti užkluptiems sukelia didelį susijaudinimą. Tai lyg aitrus prieskonis aštraus skonio mėgėjams. Mylėtis lifte, gatvėje, kino teatre ar viešajame tualete yra kiekvieno individualus pasirinkimas.Spąstai

Kita vertus, įtampa ir negalėjimas atsipalaiduoti gali tapti rimta priežastimi, kodėl seksas neteiks malonumo. Tad jei lytiniai santykiai viešoje vietoje jums kelia pernelyg daug baimės, geriau pasirinkti kitą nuotykį.


9. Paklusimas

Paklusimas ir vergovė - suteikia galimybę gauti visai kitokios ir neįprastos sekso patirties. Dažnai spontaniškas seksas ir galimybė paklusti, leidžia išlaisvinti seksualinius instinktus, o tokie prisiminimai atminty išlieka ilgam.


 

Spąstai

Niekada nederėtų maišyti BDSM žaidimų su smurtu. Jokio smurto! Tai pasitikėjimo žaidimas. Partneriai turi griežtai aptarti kokie jo ar jos veiksmai galimi, o kokie sukeltų nepageidaujamus jausmus. Taip pat tokiems žaidimams būtina kita sąlyga - partneriai turėtų besąlygiškai pasitikėti vienas kitu. Ir trečia, po tokių žaidimų labai svarbus yra švelnumas bei parodytas dėmesys vergui. 


10. Inkognito

Ar jūs kada nors svajojote tapti kitu žmogumi? Pabandykite bent vienai nakčiai pakeisti savo tapatybę. Susikurkite savo autobiografiją, sugalvokite sau kitą vardą. Pakeiskite įvaizdį. Geriausia jog tokiam nuotykiui pasirinktumėte kitą miestą ar išvyktumėte ten, kur jūsų niekas nepažįsta. 

Spąstai

Netinkamas pasirengimas tokį nuotykį gali paversti vienu didžiausiu košmaru jūsų gyvenime. Tokiam sekso  nuotykiui nesirinkite populiarių, jūsų mėgstamų barų, klubų, restoranų. Taip pat nepamirškite apie apsisaugojimo priemones!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Lr . Pries . To . Love you . To . Mkiyala . Ramirez . Mikyala . To . Christma . Sos . To
To . Zone fo . To . TO VIN S VIN . STV ON . DO . LR PRLS . FI . TO . DFHV
To . Mikyala . Ramirez . Marry . To . Sinl . Fink . Kd vibk . Chbk . Fchk . Christma . To . Gka . Flwbkw . Bjla . Vis . Vha . Bhs . Canono . City . High school . Co . 300 . Gwps . Vkw . Ghis . Vbkw . Dog . Babka vhiw . Fjoa . Cka
Naujas komentaras