10 priežasčių, kodėl moterys atsisako analinio sekso

GettyImages-465435893.jpg
 
26 komentarai
Analinis seksas gali būti labai malonus abiems, tačiau, būkim atviri, tai patinka tikrai ne visoms moterims. Pateiksime 10 dažniausių priežasčių, kodėl moterys atsisako pasimylėti analiniu būdu.

1. Skauda

Moterys labai dažnai atsisako analinio sekso, nes paprasčiausiai jo metu jaučia didelį skausmą. Taip, žinoma, gali nutikti, jei naudojamas per mažas kiekis lubrikanto. Kai kurios bijo ir to, kad pradės kraujuoti, nes vyriška varpa atrodo tikrai per didelė, kad tilptų į analinę angą.

2. Galima užsikrėsti ŽIV

Taip, mylintis analiniu būdu tikrai galima užsikrėsti ŽIV,  todėl vertėtų naudoti prezervatyvą.

3. Tai atrodo homoseksualu

Kai kurioms moterims analinis seksas asocijuojasi su „gėjišku“ seksu, todėl joms tai atrodo nenormalu tarp heteroseksualių porų.

4. Kodėl būtent „ten“?

Kai kurios moterys nesupranta, kodėl vyrai nori kišti varpą būtent „į tą skylutę“ ir pirmenybę teikia vaginaliniam seksui.

5. Moterys bjaurisi tuo

Kai kurioms moterims tiesiog sunku įsivaizduoti, kodėl apskritai to galima norėti, nes tai atrodo šlykštu ir nehigieniška.

6. Tai – beprasmiška

Kai kurios moterys aiškina, kad tai anatomiškai beprasmis dalykas, ne kaip  gali būti jaučiamas malonumas, kai varpa kišama ne į makštį, o analinę angą.

7. Trūksta pasitikėjimo partneriu

Taip, kartais atsisakoma analinio sekso būtent dėl to, kad trūksta pasitikėjimo partneriu: ar jis sustos, jei pajusiu skausmą, ar to nedarys per grubiai?

8. Tai gali sukelti sveikatos problemų

Kai kurios moterys baiminasi, kad ateityje gali pajusti sveikatos problemų. Didžiausia baimė – išmatų nelaikymas. Kai kurie gydytojai  iš tiesų įspėja, kad taip gali nutikti, bet juk galima analiniu seksu užsiimti saugiai ir saikingai?

9. Saugo „analinę nekaltybę“

Tikriausiai dauguma moterų, sakydamos, kad pasimylės analiniu būdu tada, kai sulauks ypatingos dienos, tiesiog meluoja. Bet juk galima leisti vyrams tiesiog pasvajoti apie tai, ar ne?

10. Tai – tiesiog ne man

Viskas gerai, jei tuo užsiima kiti. Tačiau kai kurios moterys negali net įsivaizduoti, kad pačios tuo užsiima.

Suaugusiems.lt

Moterys, ar Jums patinka analinis seksas?
 
Komentarai (26)
Analinis gali būt nerealus,tik turi papulti vyras kuris tai mėgsta ir dėl kurio einat iš proto...tada jokių tabu nebelieka ir kitą dieną pagalvoji"ar ten buvau tikrai aš?"
Ieskau moters nuo 35 metu is kauno 69 ir analiniui mano pas tas analiniui.
Po analinio nevalia niekur eiti bent tol kol nesusitraukia raumenys o kita diena be problemu ir tikrai i kelnes nepridarysit.
Rasot bent ką
Neteko dar tokios sutikt kuri noretu analinio
O man patinka analinis ir niekada neatsisakau tik teko tureti toki partneri kuris nenorejo. Likau nesuprasta. Nejau kazkas cia blogo. Mane tai labai uzveda ir jaudina... tenka ir paciai su savimi pazaisti...
Patinka kai po analinio nulaižo ir sušnabžda "Niam, niam.."
Kas jums labiausiai patinka uzsiimant analiniu? Ir kada norisi jums labiausiai jo?
Kad sutikčiau, vyrą turiu mylėt ir noret jo aistringai, kaip ir jis manęs. Be to, labai svarbu vyro elgesys. Ir dar svarbu, kad organas nebutu per didelis
Gaila mano mergina pries tai... o as svajoju apie tai seniai ir ka nejaugi reikes isduoti...
bandziau pora kartu - nieko ipatingo. pabandziau tik del smalsumo ir nemanau, kad kartosiu.
o man patinka analinis, ir patinka tiek kad net lubrikanto nevisada prireike, nes man tai taip jaudina kad net nuo putytes ir ten slapia buna, o ka cia kristi rase kad jos drauge prisidirbo i kelnes, tai tikrai ne po pirmo karto ir ne su paprastu pimpaplu. kodel kitos tai daro su savo vyrais ir i kelnes neprisisika ;D
Geriau jau įprastu būdu
Labai norėčiau pabandyti ;)
niekam tikes straipsnis
o gal verta pameginti :D
nu visai cia nusidiskutavot... jei vagina jau istampyta, tai reikia treniruoti moterims dubens raumenis, o ne i sikna kisti kazka, kad tik vyras butu laimingas
=DDDDDD pritariu
Ne kibira kiso, nereikia cia tyciotis, paprastas lietuviskas penis.

Tai del to issitampymo tai nereikia tik lialia nes cia sitas pasakymas gali eiti dviem keliais dziundze per didele nes bybukas kaip pas nykstuka
Jei moters dzindze isbelsta kaip kibiras ,tai nera jokio malonumo y ja kisti varpos,nes nieko nejauti.Todel dauguma vyru nori kisti y subine-ten nors sieneles jaucia,trintis gaunasi..
tai draugei sitaip po pirmo karto???negi jai vyras ne varpa o kibira visa sukiso??:D
is 10 isvardintu argumentu susidaro vos 5 skirtingi. 4,5,6,9 ir 10 apie ta pati (NENORIU), tik vis kitais zodziais.
gėjų išmislas,palikit moteris ramybėje
Nematau as ten nieko malonaus, o visu pirma mano vienai draugei po analinio sekso vedant vaika i darzeli ir apsidirbo eidama, tai jau tiek to, apseisiu ir be tokiu nesamoniu
Kaip ir oralinis taip ir analinis seksas yra visiskai normalus ir labai malonus dalykas. Pameginkit kelis kartus daugumai tikrai patiks. Svarbiausia atsipalaiduot ir pasitiket partneriu.
3;5;8 priezastys del kuriu nesimyliu analiniu budu, man tai taip slykstu, kad net apsakyti neina to slykstumo kuri jauciu vien pagalvojusi apie tai fui
Naujas komentaras