10 priežasčių kodėl seksas naudingas jūsų grožiui

gmg-updated-summer-skincare-1009608.jpg
 
Nemokama. Natūralu. Smagu. Suteikia orgazmą. Seksas be abejonės naudingas. Seksas naudingesnis jūsų grožiui nei bet kokie grožio kremai ar procedūros. Štai 10 priežasčių, dėl kurių turėtumėte įtraukti seksą į savo grožio rutiną:

1. Seksas verčia švytėti

Po sekso, plaukai ima labiau blizgėti, o oda tiesiog švyti. Estrogeno (hormono atsakingo už sveikus plaukus ir odą) lygis didėja kiekvienos moters organizme, kuri užsiima seksu reguliariai. Taip pat, odoje didėja kolageno kiekis, o jis padeda odai išlikti lygiai.

2. Jaunystė – grožis, o grožis – jaunystė

Dažnas seksas leidžia atrodyti jauniau. Galima ginčytis dėl to, jog grožis yra jaunystė, tačiau juk daugelis trokšta atrodyti jauniau. Žmonės, užsiimantys seksu tris ir daugiau kartų per savaitę, atrodo jaunesni. 

3. Orgazmas – geriausias antidepresantas

Orgazmo metu išsiskiria seratoninas, kuris kontroliuoja nuotaiką, leidžia jaustis laimingu. Taip pat, seratonino išsiskyrimas stiprina imunitetą. Seksas padeda atrodyti gražiau ir spinduliuoti jaunyste.

4. Dėl orgazmo ir seksualinio aktyvumo išsiskiria feromonai

Dėl feromonų tampame patrauklesni priešingai lyčiai. Kuo daugiau mylitės, tuo daugiau žmonių jūsų norės. Naudokite orgazmus vietoje kvepalų.

5. Dėl sekso natūraliai didėja krūtys

Sekso metu krūtys natūraliai padidėja iki 25 procentų, taip pat truputį išsiplečia speneliai. 

6. Seksas mažina stresą

Orgazmo metu išsiskiria didelė dozė oksitocino. Oksitocinas padeda organizmui atsikratyti kortizolio – pagrindinio streso hormono. Daugelio mūsų organizmuose kortizolio lygis gana aukštas, o dažnas seksas padės jo atsikratyti ir jaustis laimingesniam.

7. Dėl orgazmų plokštėja pilvas

Aukštas kortizolio lygis organizme prisideda ir prie pilvo augimo. Kaip minėjome, oksitocinas mažina kortizolio lygį.

8. Darotės tiesiog geresnis

Visi hormonai, išsiskiriantys orgazmo metu ir po jo, suteikia laimės. Oksitocinas padeda atsipalaiduoti, jaustis geresniu, mylinčiu ir kantresniu. Testosteronas padės geriau pasirodyti darbe, Endorfinai sumažins stresą ir pakels nuotaiką. Kas gali būti geriau, nei orgazmas?

9. Seksas pagerina bendrą sveikatą

Seksas ne tik padeda sumažinti pilvuką, bet ir pagerina bendrą sveikatos būklę. Intensyvi sekso sesija gali padėti sudeginti tiek kalorijų, kaip intensyvi jogos treniruotė. Be to, orgazmas padidina feniletilamino išsiskyrimą, o šis nuostabus junginys pakelia nuotaiką, pasitikėjimą savimi, padeda sutelkti dėmesį ir mažina apetitą.

10. Seksas didina pasitikėjimą savimi

Žinantys ko nori žmonės yra labai patrauklūs. Tyrimai atskleidė, jog seksas ir meditacija veikia tas pačias smegenų sritis. Taigi, seksas yra toks pat naudingas kaip ir meditacija: padeda pasijusti savimi, padeda kurti ryšį su aplinka, sustiprina vidinę jėgą, jaučiatės ramesni, kūrybiškesni ir lengviau sprendžiate problemas.

Taigi, orgazmas per diena, ar bent keli orgazmai per savaitę, ne tik naudingi jūsų grožiui, bet ir padeda labiau pasitikėti savimi.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras