10 sekso pozų, kurių tikriausiai nesate bandę

seksas-pora-79710595.jpg
 
4 komentarai
Kuo įdomesnė poza – tuo aštresni pojūčiai. Nors naujų potyrių niekada nėra gana, nevertėtų pamiršti ir seno gero misionieriaus, šuniuko ar jojikės pozicijų, kuriose jaučiatės patogiausiai. Visgi, pažintis su 10-čia sekso pozų, kurios yra unikalios bei neįprastos, bus naudinga jums ir jūsų partneriui(-ei).

1. Karutis – ši poza verčia partnerius dirbti maksimaliai sinchroniškai. Moteris turi būti tokioje pozoje, kad stovėtų tik ant rankų, o kojas ir korpusą laikytų partneris. Paprasčiausia yra atsiklaupusią partnerę kilstelti ir tada į ją įsiskverbti. 

2. Minetas stovinčiai moteriai – moteriai daromas oralinis seksas gali būti itin veiksmingas ir padėti pasiekti orgazmą. Itin įspūdingas poveikis bus tada, kai moteris stovi, o vyras guli. Jeigu viską darysite teisingai, moteris eis iš proto.

3. Ji ant rankų - unikali poza. Kadangi tik stiprus vyras gali įgyvendinti visiškai pilną įsiskverbimą pakėlęs moterį nuo žemės bei laikydamas ją ant rankų, tokia poza techniškai nebus lengvai įgyvendinama. Vis dėlto, galite situaciją palengvinti ir moters koją atremti į lovą, kad palaipsniui galėtumėte prieiti ir prie pilno pakėlimo.

4. Viadukas – angliškai ši pozicija vadinasi Pile driver ir yra tikriausiai viena pikantiškiausių padėčių, kuriose seksas tiesiog tampa malonus ir šiek tiek ekstremalus. Šiai pozai įgyvendinti reikia susikaupimo bei partnerės lankstumo, nes ji turi atsigulti ant nugaros ir kojas užsimesti už galvos, o partneris į ją įeidinėja iš viršaus, tūpiamaisiais judesiais, būdamas statmenai partnerės gulėjimo krypčiai. 

5. 69 stovint – nors pati pozicija 69 yra tikrai gerai žinoma, toli gražu ne kiekvieniems partneriams sekasi ją gerai išpildyti. Dažniausiai trukdo ūgių skirtumas, tačiau, jeigu jums sekasi tai padaryti gulint, kodėl gi to neišbandyti stovint? Partneris vyras laiko moterį už kojų ir atlieka jai minetą viršuje, o moteris kabo žemyn galva ir oraliniu būdu gali labai stipriai jaudinti partnerį.

6. „Krabas“ – pozicijos pavadinimas skamba keistai, tačiau tai – puikių pojūčių garantas. Abu partneriai sėdi ir kojas ištiesia į priekį. Vyro kojos būna sulenktos ir jis apžergia moterį, o moteris savo kojomis apgobia vyro kaklą, kad susidarytų patogus sueities kampas. Ši poza vers pajudinti ne tik dubens regioną, bet ir rankas bei visą kūną.

7. Atlenkta nugara – šiai pozicijai prireiks nemažai lankstumo, tačiau jos efektas gali nesunkiai privesti prie orgazmo. Jeigu jums patinka gili įsiskverbtis – ši pozicija jums puikiai tinka. Lengviausia šią poziciją pradėti pereinant iš misionieriaus pozos. Vyras sėdasi ir kojas turi pakišti po partnere, o pastaroji savo kojas tuo pat metu pariečia po savimi ir atsilošia atgal. Galite panaudoti pagalvę arba atsiremti alkūnėmis, kad poza nevargintų.

8. „Sklandytuvas“ – tikslus šios pozos įgyvendinimas yra gana sunkus, tačiau toli gražu ne neįgyvendinamas. Partnerė guli ant šono ir pakelia vieną koją, o partneris ją apžergia ir įsiskverbia klūpėdamas. Šios pozos variacijos dažniausiai atliekamos veidu į veidą, tačiau „sklandytuvas“ ypatingas tuo, kad viskas vyksta iš šono.

9. „Kabojimas“ -  čia svarbu - pasitikėjimas vienas kitu, kadangi daug jėgos šiai pozicijai tikrai nereikia. Pakankamą kiekį atramos sukuria tiek vyras, tiek moteris, todėl pozicija tikrai nėra sudėtinga. Pradėjus sueitį sėdomis ant lovos, stalo, sofos krašto, moteris turi atsilošti ir patekti į bene horizontalią padėtį. Vyras ją prilaiko rankomis ir gali kokybiškai kontroliuoti gylį. Įsiskverbimai daromi horizontaliais judesiais, nes vertikalus judesys tiesiog netiks.

10. „Perliniai vartai“ – ši poza skirta davėjams. „Perliniai vartai“ bene visiškai neleidžia viršuje esančiam partneriui stimuliacijos galimybių, todėl ši pozicija labai patiks žaidimų vaidmenimis arba pikantiškesnio, grubesnio sekso mėgėjams. Gulėdama ant viršaus, moteris į partnerį remiasi nugara bei apžergia apačioje esantį partnerį. Sukuriama puiki padėtis sueičiai, o galimybė tuo pat metu stimuliuoti krūtis, kaklą arba klitorių gali nesunkiai padėti pasiekti orgazmą.

Nebūtina išbandyti visas egzistuojančias pozas, kad seksas taptų pilnaverčiu. Tiesiog žinokite kaip galite paįvairinti seksą ir jūsų partneris(-ė) bus jums dėkingas(-a).

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (4)
Gal but,nesigincysiu,tikrai neteko bandyt.
Priklaupus pries partnere,manau patogiau,daugiau laisves judejimui;)
Moterie, bandom :)
Geras klausimas pasistojo :)))))))) I liežuvis nepasistojo? Jei pasistotų, gal ir pasiektų ;) O šiaip vyras gali gulėti ant lovos krašto padėjęs galvą, o moteris atsistoti virš galvos ir pritūpt truputį, jei reikia. O jeigu neaukšta kaip aš, tai ir pritūpt gal nereiktų :)))) Visai norėtau :D
Prie pavadinimo pamirso pridurti;ir neisbandysite;
Antra poza paskaicius,pasistojo klausimas,kokio ilgio reikia liezuvio,kad pasiekti moters tarpuka
Naujas komentaras