10 sekso scenarijų

sexy-teacher-sensual-desire-1280x800.jpg
 
Kartais norisi paįvairinti seksualinį gyvenimą ir įnešti į miegamąjį ką nors naujo. Pateiksime 10 populiariausių sekso scenarijų. Tikrai yra iš ko rinktis!

Remontininkas

Kokį vaidmenį bepasirinktų Jūsų partneris – santechniko, elektriko ar sodininko, šis vaidmenų žaidimas gali būti tikrai karštas. Maža to, dar ir naudingas! Pasitikite savo „remontininką“  apsirengusi seksualiais naktinukais, ir paprašykite jo, kad iš tiesų atliktų kokį nors buities darbą. Kol jis dirbs, flirtuokite, ir bandykite jį suvilioti.

Tranzuotoja

Užsisekite trumpą sijonuką ir apsimeskite tranzuotoja. Jūsų partneris važiuos pro šalį ir pavėžės Jus savo automobiliu. Visą kelią flirtuokite, nuvažiuokite į kokią romantišką vietą, bučiuokitės ant galinės sėdynės ir...

Mokytoja ir mokinys

Tai – klasikiniai vaidmenys: karšta seksuali mokytoja ir mokinys užsiima seksu. Vaidinkite griežtą mokytoją, kurią suviliojo jaunas mokinys.

Kalinys ir kalėjimo prižiūrėtoja

Galite, žinoma, ir apsikeisti vaidmenimis: Jūs būkite kalinė, o Jūsų partneris – kalėjimo prižiūrėtojas.  Kalinys (kalinė) bando suvilioti kalėjimo prižiūrėtoją, tačiau baiminasi, kad kas nors tai sužinos.

Masažistė ir klientas

Apsimeskite, kad Jūs erotinio masažo specialistė, o Jūsų partneris – klientas. Darydamos masažą, nevenkite kalbėti apie seksą.

Paklusnus robotas

Vienas iš jūsų vaidina... robotą. Tas, kuris gauna šį vaidmenį, savarankiškai negali priimti jokių sprendimų, ir daro tik tai, ką paliepia.

Miegančioji gražuolė

Jūs vaidinate, kad esate labai giliai įmigusi, o Jūsų partneris visais įmanomais būdais stengiasi Jus pažadinti. Žinoma, prabudus teks padirbėti!

Striptizo šokėja

Jūs galite vilioti, galite flirtuoti, tačiau partneris negali Jūsų liesti. Patikėkite, tai tikrai įkaitins atmosferą!

Surištos rankos

Kažkuriam iš jūsų surišamos rankos, ir apribojamas judėjimas. Tikrai gali jaudinti jausmas, kad negali paliesti partnerio, kad ir kaip norėtųsi. Žinoma, ilgai žaidžiant, tai gali ir pabosti, ar tapti nemalonu, todėl pasitarkite, kokį kodinį žodį ištarsite, kai norėsite tai pabaigti.

Žinoma, šie scenarijai tėra tik pasiūlymai, Jūs galite sugalvoti ir savo. Galite pasidaryti korteles, ant kurių bus parašyta, kokio vaidmens imsitės šįkart.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras