10 seksualių fantazijų, kurias verta išbandyti... ar bent jau pabadyti

aaabdsm-624x416.jpg
 
Fantazuojate apie orgiją? Smalsu, ką iš tiesų veikia BDSM gerbėjai? Tikrai verta išbandyti tai, kas smalsu. Taigi nesikuklinkite ir... įgyvendinkite savo fantazijas!

Seksualinės fantazijos stimuliuoja jūsų jausmus, padeda sulaužyti barjerus ir pasinerti į pasaulį, kupiną intensyvių pojūčių ir spalvų – be jokios rizikos. Tai vieta, kur jūsų giliausios, tamsiausios, galbūt net neįprasčiausios svajonės įgyvendinamos. Tiesa, dauguma žmonių yra linkę šias fantazijas palikti ten, kur jos ir gimsta – vaizduotėje.

Sakoma, kad jūsų seksualinės fantazijos gali labai daug pasakyti apie jūsų asmenybę. Kai kurios jų netgi atskleidžia jūsų slaptas baimes ir troškimus. Bet dažniausiai tai – tiesiog trokštama pramoga, kuri vilioja savo naujumu ir galimybe patirti naujų įspūdžių, nuspalvinsiančių jūsų gyvenimą ryškesnėmis spalvomis.

Ar kada nors mąstėte, kas būtų, jei bent vieną šių svajonių įgyvendintumėte? Jaustumėte begalinį pasitenkinimą? O gal atvirkščiai – realiame gyvenime tai jums patiktų kur kas mažiau, nei būdamos vaizduotėje?
 


Tiesą sakant, tėra vienas būdas tai sužinoti – tiesiog pabandyti. Nebijokite to, nes... kas gi gali nutikti blogiausia? Praplėsite savo seksualumo ribas, išbandysite šį bei tą naujo, patirsite neįtikėtinai stiprų orgazmą arba nusivilsite ir sužinosite, kad ši fantazija kur kas erotiškesnė jūsų vaizduotėje, ir tiek. Jei tik šios fantazijos neragina nusižengti įstatymams ir sveikam protui, nėra jokios priežasties jų neišbandyti.

Persirengimo žaidimai. Kad ir kaip keistai tai beskambėtų, daugelis žmonių nedrįsta paprašyti savo partnerių pažaisti persirengimo žaidimų. Nesijaudinkite, jūs tikrai nustebtumėte, kiek daug žmonių seksualinėse fantazijose mato partnerį su tam tikra apranga. Labai daug tikimybės, kad vienas(-a) iš tokių žmonių – ir jūsų partneris. Visai nesvarbu, ar norėtumėte persirengti Princese Lėja ir Hanu Solo, ar pradėtumėte nuo ko nors paprastesnio, kaip antai seksuali seselė ir pacientas. Kai pradedama fantazuoti apie persirengimą, ribų beveik nėra. Svarbiausia – pasirūpinkite tikrai gundančiais apatiniais

Žaislai suaugusiems. Vibratoriai, antrankiai, akių raiščiai – šiuos žaislus būtų kebloka priskirti fantazijoms, nes jie jau seniai yra tapę natūralia įprasto porų sekso dalimi. Dabar pats metas atkreipti dėmesį ir į pikantiškesnius žaisliukus, kurie tiesiog laukia, kada juos įtrauksite į savo seksualinių žaidimų repertuarą. Tai įvairūs analiniai žaislai, BDSM aksesuarai, inovatyviomis technologijomis grįsti išmanieji sekso žaislai. Kiekvienam skoniui, kiekvienai nuotaikai, net ir pačioms intymiausioms fantazijoms! Tik nepamirškite apsirūpinti pakankamomis lubrikanto atsargomis!
 

Išprievartavimas. Daugybė apklausų parodė, kad beveik pusė moterų fantazuoja apie... seksualų prievartautoją. Tikrovėje seksualinė prievarta su malonumu išties neturi nieko bendro, ir nė viena iš šių moterų nenorėtų to patirti. Tačiau seksualus žaidimas apie prievartautoją ir „auką“ – populiari tema. Ir visiškai saugi bei priimtina šios fantazijos įgyvendinimo forma – iš anksto aptarti ją su partneriu ir... nusiteikti maloniems netikėtumams. Beje, būti išprievartautiems savo partnerės dažnai svajoja ir vyrai. Taigi pasakykite apie tai vienas kitam ir... kurkite savo saugius scenarijus!


Vaidmenų žaidimas. Kuo jis skiriasi nuo persirengimo? Ogi tuo, kad vaidmenų žaidime skiriama dėmesio ne tik patiems įvaizdžiams, bet ir siužetinei linijai. Ji netgi svarbesnė nei kostiumai. Poros sukuria scenarijų, aptaria savo vaidmenis ir... pradeda seksualinį žaidimą. Tarkim, jau minėtai seksualiai seselei, jei tai – tik persirengimas, užtenka ateiti pasipuošus baltu chalatu bei gundančiais apatiniais po juo, ir pasimylėti. Jei pasirinkote vaidmenų žaidimą – situaciją rutuliosite subtiliau: pacientas ateina į kabinetą, jį pasitinka seselė, pradeda apžiūrą, nustato kokią nors diagnozę, pats gundymas vyksta lėčiau, erotinę atmosferą kaitina laukimas, kada jau pereisite prie realių veiksmų... 

Neištikimybė su leidimu. Ji yra kur kas labiau paplitusi, nei galite įsivaizduoti. Tai situacija, kai vyras leidžia žmonai mylėtis su kitais vyrais. Tai nereiškia, kad jis pats negali jos patenkinti. Tiesiog pats faktas, kad žmona mylisi su kitais, jį užveda. Kai kurioms poroms tai – visiškai priimtinas ir gana patogus būdas suteikti savo seksualiniam gyvenimui aštresnių pojūčių.

Seksas trise. Kodėl gi nepasikvietus į savo miegamąjį trečio asmens? Tai praktikuoja daugybė porų. Kodėl gi jūs turėtumėte atsisakyti savo fantazijos, jei vaizduotėje jau seniai esate tai darę? Tiesa, svarbus aspektas – ką išsirinksite trečiuoju: tai gali būti draugas ar draugė, kurie jums abiems atrodo patrauklūs, simpatiški ir patys yra nieko prieš leistis į tokius nuotykius. Arba nepažįstamas žmogus, kurį galima susirasti internetu ar gyvai susipažinti suaugusiems skirtuose vakarėliuose.

Orgija. Realiame gyvenime tai dažniau įvardijama kaip sekso vakarėlis. Jei daugybiniai orgazmai ir komandiniai žaidimai jums kaitina kraują – turėtumėte pagalvoti apie šį variantą. Kas tai būtų? Ar keletas žmonių tenkintų jus, ar jūs pakaitomis su dar kuo nors tenkintumėte savo partnerį – viską galima įgyvendinti. Tiesa, prieš tai vertėtų išmėginti bent jau seksą trise – tai būtų savotiškai švelnesnis orgijos variantas, o jums padėtų lengviau apsispręsti, ar norite eiti toliau.


Svingeriai. Jei orgija jums atrodo gerokai per stipru, ar jaučiatės pernelyg kuklus(-i), kad mylėtumėtės daugiau nei su vienu žmogumi, svingerių vakarėliai gali tapti tuo, ko jums reikia. Dažniausiai tai – tiesiog mylėjimasis greta kitų besimylinčių porų ar pasikeitimas partneriais. Išlieka stipresnis intymumas, nuotykiai neverčia peržengti tiek daug vidinių ribų. Be to, palieka atvirą galimybę fantazuoti dar drąsiau!

Praeities prisiminimai. Fantazija, kuri dažnai taip pat lieka nutylėta ir neįgyvendinta – tai mylėjimasis su žmogumi iš jūsų praeities. Apie tai svajoja absoliuti dauguma žmonių. Kas tai galėtų būti? Pirmoji nekalta mokyklos laikų meilė, vienos nakties nuotykis studentiškame bendrabutyje, arba tiesiog jūsų buvusysis ar buvusioji. Ar galima šią fantaziją įgyvendinti? Labai priklauso nuo aplinkybių. Gali būti, kad jūs to žmogaus visai nedominate (gal apie jūsų jausmus jis apskritai nė nenutuokia – ne tik apie dabartinius, bet ir apie tuos, kuriuos puoselėjote anksčiau?). Gal šis žmogus yra laimingas savo dabartiniuose santykiuose. O gal... kaip ir jūs svajoja apie nuotykius? Šiaip ar taip, jei tokios seksualinės fantazijos jūsų neapleidžia – visai įdomu būtų pabandyti tą žmogų surasti ir pasidomėti, ar turite šansų...


Seksas viešumoje. Ar dažnai žmonės svajoja apie seksą savo miegamojo lovoje? Ne itin. O štai apie seksą pačiose įvairiausiose ir netikėčiausiose vietose svajonių apstu. Pradedant meilės žaidimais kavinės tualete ir baigiant seksu prie Eifelio bokšto. O ką? Juk už svajones negresia nei bauda, nei kalėjimas. Tiesa, jei vis dėlto labiausiai užvedantis elementas jūsų fantazijose – tai jaudinanti galimybė, kad jus kas nors aptiks, viską galima sustyguoti taip, kad ir vilkas liktų sotus, ir avis sveika. Pavyzdžiui, kodėl gi nepatenkinus vienas kito apytuščiame kino teatre ranka? Ar nepasidavus aistrai naktį automobilyje, nuošalioje stovėjimo aikštelėje? Tik įsitikinkite, kad rankinis stabdis užtrauktas, o automobilio durelės – užrakintos iš vidaus.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras