11 BDSM žaidimų, kuriuos turėtų išmėginti kiekvienas

korsetai.jpg
 
Norite išbandyti BDSM, bet gaila pinigų odiniams pirkiniams. Svarbu, naujokams yra ir pigesnis būdas kaip pradėti BDSM, jiems yra svarbu išmokti pagrindus. Paskirkite laiko ir atidžiai ištyrinėkite kiekvieną keistenybę, sudarančią BDSM – vergija ir drausmė, dominavimas ir paklusnumas, sadizmas ir masochizmas, ir, žinoma, raskite žodžius, kurie apribotų šios veiklos nutraukimą.

Todėl yra pateikiami pradinio lygio BDSM žaidimai tik pradedančioms jį propaguoti poroms. 


1. Pradėkite su „Taip pone, madam“ kreipiniais. Tai ne tik įaudrina, bet ir padeda atrasti sau tinkamą vaidmenį. 

2. Pasimėgaukite žaidimais naktį, taip surandant vienas kito kūno erogenines zonas. Nusipirkite erotinių kauliukų rinkinį, kuriame būtų nupieštos kūno dalys kartu su veiksmais, kuriuos reikia atlikti. Taip atrasite juokingų kombinacijų, bet taip pat ir erogeninių kūno vietų, kurių net nesitikėtumėte rasti. 

3. Vienas iš jūsų naudokite akių raištį, kai mylitės ar užsiimate masturbacija. Jei partneris, -ė, naudoja akių raištį, taip apribojamas regėjimas, tada paaštrėja kiti kūno jutikliai. 

4. Kai vienas iš jūsų yra su akių raiščiu, kitas su jumis žaidžia naudojant nagus, plunksną ar odą. Seksologai rekomenduoja jutiminius žaidimus pradedantiesiems. 

5. Sužadinkite intensyvumą žaisdami su temperatūra. Tirpinkite ledo kubelį per per mylimojo, -sios pilvą, ištepkite vienas kitą šiltu masažo aliejumi, naudokite masažines žvakes. 

6. Įtraukite įvairius įrankius mylintis. Jei plaukų traukimas yra jums seksualus veiksmas, tai atsigręžkite į virtuvę, iš ten pasiimkite medinį šaukštą ir pradėkite su juo dominuoti. 

7. Vaidinimas vaidmenimis. Dabar, kai jau este labiau susipažinę su tuo, kuo jūs norėtumėte būti, įtraukite tai į savo aistringą sceną: mokytojas ir nepaklusni mokinė ar pan. 

8. Išbandykite disciplina orientuotą sekso žaidimą, kuriame dominuojantis partneris sukuria taisyklių ir apribojimų, kuriuos seka paklusnus partneris. Toks žaidimas labiau įtraukia į BDSM veiklą: kaip ką dėvėti, ką valgyti ir pan., jei nors viena taisyklė pažeidžiama, tą vakarą paklusniajam suteikiama konkreti bausmė. 

9. Kankinkite partnerį, apsirengiant seksualiais odiniais drabužėliais. Savo kūno išreiškimas, naudojant korsetą, odinį sijonėlį ir aukštakulnius – tai viskas, kas leidžia jaustis seksualiai. 

10. Suriškite partnerio riešus su kaklaraiščiu, kad galėtumėte visiškai prisiimti atsakomybę. Apribojant partnerio judesius, neperženkite ribos, nes taip galite sužeisti. Partnerio suvaržymui naudokite antrankius tiek paprastus, ar su kailiuku, kad atrodytų seksualiau, ir suvaržykite ne tik rankas, bet ir kojas. 

11. Nepamirškite priežiūros. Po galingo žaidimo paklusnus partneris kartais gali patirti „endorfino avariją“. Mėgaukitės BDSM, kad atsipalaiduotumėte. Taip pat aptarkite patirimus, kaip tuo momentu jautėtės, kas labiausiai patiko, kas nustebino, ką norite pabandyti kitą kartą. Geras BDSM žaidimas taip pat pabrėžia bendravimą prieš seksą, jo metu ir po jo. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras