11 madingų sekso tendencijų (savaitės tema)

 
Manote, kad puikiai žinote, kas sekso metu jums teikia didžiausią malonumą? Puiku! O ar žinote, kas šiuo metu madinga? Specialiai jums – 11 naujausių sekso mados tendencijų: žaisliukai, karštos vietos, afrodiziakai ir kt.

Sekso meditacija. Tai ypatinga seksualinės terapijos forma, vadinamas lėtasis seksas. Šios meditacijos ištakos – budizmas, tantra, daoizmas. Sekso meditacija padeda kontroliuoti orgazmą, atrasti pačius slapčiausius malonumo taškus ir dar labiau sustiprintibei prailginti stipriausius seksualinius pojūčius. Beje, tokiai praktikai partneris – netgi nebūtinas. Nors, tiesą sakant, geriau kai sekso meditacijos imatės drauge su juo. Taigi kaip patekti į devintą dangų? Tai padaryti galite dviem būdais: išmokite meditacijos (nepainiokite su imitacija!) ir išsiugdykite seksualinę sąmonę. Tam prireiks daug praktikos. 

Scena ir ovacijos.Japonams priskiriama daugybė keisčiausių pasaulio išradimų, ypač erotikos srityje. O viena naujesnių pasaulį nustebinusių tendencijų – „airsex“: sekso imitacijos varžybos prieš gausią publiką. Apsirengę žmonės pavieniui prieš publiką vaidina lytinį aktą su nematomu partneriu. Pasak tokio šou kūrėjų, grupė vienišų japonų studentų „airsex“ metu turi vieną tikslą: ne jaudinti, o teikti pramogą žiūrovams. JAV pasigavus šią idėją surengtas netgi čempionatas, kuriame akivaizdžiai matėsi, kas jame – aktorius mėgėjas, o kas – šios srities profesionalas. Nugalėtoju skelbiamas tas, kuris geriausiai įtikina, jog jo vaidinamas seksas – tikras. 

Gaminkite su aistra. Jei norite užmegzti naują romaną, ir tuo pat metu užsiimti kuo nors naudingu, kodėl gi nepakvietus jums patinkančio žmogaus į maisto gaminimo pasimatymą? Tiesa, tam tektų susiplanuoti dar ir kelionę į Paryžių, nes Lietuvoje kol kas tokie nevyksta. Neįprasta idėja gimė prancūzų virtuvės šefui Frederikui Česno. Lankydamas kulinarijos kursus jis staiga suprato, kad virtuvė – puiki vieta naujoms pažintims užmegzti ir paflirtuoti. Jo restoranas „L’Atelier de Fred” pagarsėjo visame Paryžiuje, nes čia šypsenos, gundymai ir jausmai sumaišomi tikrų tikriausiame la troškinyje. Kursų trukmė – trys valandos.

Daryti tai visiems matant? Kodėl gi ne, jei ir darantieji, ir matantieji su tuo mielai sutinka. Geriausias sprendimas ir vieniems, ir kitiems – vadinamasis dogingas (dogging). Tai madingas pikantiškas užsiėmimas, kurio idėja gimė Didžiojoje Britanijoje ir palengva plinta po įvairiausias šalis. Ji skirta tiems, kurie dievina seksą gryname ore, jaukiose ir vaizdingose vietose (parke, miške, paplūdimyje). Išskirtinis dogingo bruožas – besimylinčiųjų ir stebinčiųjų kiekis.  Tai – ne šiaip parke besimylinti porelė, užklupta atsitiktinio praeivio. Tai – daug porelių ir daug praeivių, kur ir vieni, ir kiti puikiai žino, kad turės progos paspoksoti arba patys bus stebimi. Jei norėtumėte tokiame renginyje sudalyvauti – teks užsiregistruoti viename iš daugybės dogingui skirtų forumų ir sulaukti eilinės sesijos.

Asmeninis treneris. Pasirodo, trenerio reikia ne tik tam, kad pasirūpintų jūsų fizine forma ir stebėtų, ar teisingai atliekate pratimus. Nauja trenerių specializacija – asmeninis seksualinis patarėjas. JAV seksualinio parengimo treneris duoda patarimų, kaip susipažinti su priešingos lyties asmenimis, taip pat moko pažinti jautriausius žmogaus kūno taškus: pasakoja ir rodo, kaip liesti, glamonėti, gundyti save ir partnerį. Beje, toks meilės guru intymių paslaugų nesiūlo, tai išties tėra mokymas ir treniruotė, kurioje įgytas žinias meilės „sportininkas“ ar „sportininkė“ pritaiko praktikoje savo nuožiūra, kaip nori.

Aistros pažymių knygelė. Norite objektyvaus įvertinimo, kiek esate aistringas? Jei turite telefoną iPhone – parsisiųskite programą „Passion“. Pajutus, kad užplūsta aistra, tereikia paspausti mygtuką „Start“, ir imtis meilės žaidimų. Nešališkas teisėjas sąžiningai fiksuos visus jūsų „O-o-o!“ ar „A-a-a-ch“, užregistruos meilės žaidimų laiką, o po kulminacijos parašys įvertinimą. Štai taip ir sužinosite, kas gi jūs lovoje – nepralenkiamas sekso čempionas ar vidutinis standartinis mėgėjas.

Delikatesai gurmanams. Kad patirtumėte malonumą, verta pasinaudoti pačiais įvairiausiais išradimais. Pavyzdžiui, kad ir „BijouxIndiscrets“ produkcija – geismą žadinančios aromatinės žvakės arba mentolio plokštelės oraliniam seksui. Jūsų paslaugoms – masažuojantys vibratoriai arba ypatingas markeris su aromatiniu rašalu – juo teliks nupiešti maršruto rodykles po visą kūną ir pasiūlyti partneriui pereiti jį liežuviu ar pirštų galiukais. 

Spalvų žaidimas.Aštuntojo dešimtmečio išradimai, kurie tiesiogine prasme sukrėtė pusę pasaulio, išgyvena renesansą. Kad pažaistumėte šį žaidimą, jums prireiks spalvotų minkšto plastiko apyrankių. Priklausomai nuo spalvos, kurią užsidėsite, partneris galės interpretuoti jūsų mintis ir planus būsimam seksui: geltona – stiprus apkabinimas, balta – daryk viską, ką nori, mėlyna – oralinis seksas, žalia – gal išbandom seksą su žaisliukais?

Jūs gavote žinutę! Mobilusis telefonas jau seniai tapo kone kūno dalimi, be kurios mes neįsivaizduojame nė vienos dienos. Taigi išmokime iš jo išpešti tikrą malonumą! Viena sparčiai populiarėjančių tendencijų – sekstingas (nuo angliško seksas (sex) ir rašyti tekstą (texting). Tai – erotinio turinio žinučių arba nuotraukų siuntimas telefonu. Šia madinga naujove ypač susižavėjo paaugliai, o vėliau noriai perėmė ir suaugusieji.

Žaliasis seksas. Ekologijos madai ne slopstant, o tik stiprėjant, atsirado ir ekosekso idėja. Šio sekso principas – miegamajame naudoti tik ekologiškai švarius išradimus: organinius prezervatyvus, medinius sekso žaisliukus, vibratorius su energiją tausojančiomis baterijomis ar botagėlius, pagamintus iš perdirbtų medžiagų. Tikrų tikriausias ekosekso industrijos hitas – lubrikantai su žolelių ekstraktais ir esencijomis.

Tatuiruotės. Tatuiruočių mada prasiskverbia į pačias netikėčiausias ir intymiausias vietas. Darant tatuiruotę skausmingi pojūčiai intymiose vietose keliskart stipresni nei bet kurioje kitoje kūno vietoje. Bet argi tai priežastis nepasipuošti tatuiruote ten, kur niekas to nesitiki? Sakoma, kad intymiomis tatuiruotėmis jau didžiuojasi tokios žvaigždės, kaip MeganFox ir Rihanna.

Suaugusiems.lt

Ar domitės naujausiomis sekso tendencijomis?
 
Komentarai
Naujas komentaras