12 labiausiai jį erzinančių dalykų lovoje

2afffad3834e91a3eb48ce4347d8aa52.jpg
 
Kalbant apie seksą, yra nemažai dalykų, kurie nėra labai malonūs vyrams. Kai kurie dalykai jį tik šiek tiek suerzina, kiti tiesiog įsiutina. Kokias klaidas moterys daro intymioje sferoje ir kokie dailiosios lyties atstovių veiksmai žudo vyro libido? Apžvelkime dažniausias gyvenimo situacijas, kurios vyrams sukelia liūdesį, pyktį , nepasitenkinimą ir neigiamas emocijas.

1. Niekas taip neįžeis vyro, kaip moters pasišlykštėjimas oraliniu seksu. Jei jums vyro  lyties oraganai kelia pasibjaurėjimą, kas čia gali būti gero?

2. Vyrai nemėgsta kai moteris neigia savo meilę seksui ir apsimeta, kad nesimasturbuoja. Koks tikslas meluoti, jog jums yra svetimi kūniški malonumai? Greičiausiai tam jokios priežasties nėra, tačiau kai kurios damos vis vieną slepiasi bei kuklinasi.

3. Vyro erekciją gali nužudyti netinkami apatiniai drabužiai. Vyrams grožis, estetika yra ne mažiau svarbi nei moterims, tad šalin iš spintos sudriskusias, nusidažiusias ir šiaip sau atrodančias kelnaites.

4. Jauni vyrai negali pakęsti, kai moteris komanduoja lovoje ir įsakinėja, kaip ir ką daryti. Išimtis: vaidmenų žaidimai. 

5. Vyrai negali pakęsti, kai moterys manipuliuoja seksu (bando prisimeilinti per lovą, ko nors prašydamos arba baudžia vyrą sekso nebūvimu, kai šis padaro ką nors ne taip). Tai yra žema ir amoralu.

6. Tikri mačo tiesiog negali suprasti, kodėl kai kurios moterys neturi jokio supratimo apie erogenines zonas. 

7. Vyrus erzina kada pagrindiniais iniciatoriais jie visada turi būti patys. Jie nori tiesioginių įrodymų iš jūsų, jog jūs nesate jam abejinga. Jos abejingumas ir delsimas yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl vyrai ieško kitų moterų. 

8. Vyrams nepatinka nuolat mylėtis ta pačia sekso poza (išimtis: oralinis seksas. Jie jį dievina visada.)

9. Stipriosios lyties atstovai tiesiog netoleruoja kai moteriai nerūpi suteikti jam malonumą.  Seksas - tai procesas, kuris reiškia gauti ir duoti. Malonumo suteikimas turi būti abipusis. 

10. Vyrams tiesiog užverda kraujas, kai jų moteris pradeda kalbėti apie savo ex. Ankstesnio partnerio tema – griežtai draudžiama. 

11. Vyrai negali mėgautis seksu, kada mergina drovisi ar kompleksuoja. Kompleksai vienas didžiausių sekso priešų. Pasitikėkite savimi lovoje! Tai yra svarbiausia. 

12. Vyras niekada neskambins moteriai, kuriai nerūpi seksualinė įvairovė. Suaugusiųjų žaidimai, įvairūs eksperimentai ir nuoširdus noras kalbėtis yra tiesiausias kelias į kokybišką ir aktyvų seksualinį gyvenimą bei darnius santykius. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras