12 nuotaikingų seksualinių triukų

erotic-body-art-1.jpg
 
Yra toks posakis: gamtoje nebūna blogo oro – būna tik netinkami rūbai. O seksui nesvarbu nei oras, nei rūbai. Tiesa, čia labai svarbu nuotaika. Kartais nutinka taip, kad jos – nėra. Kita vertus, galima tęsti išmintį ir čia: seksui nėra blogos nuotaikos, yra tik netinkami triukai!

Kokia jūsų nuotaika šiandien? Ar norisi šėlioti, ar tinginiauti? Ar esate labiau linkę duoti, ar gauti? Norisi išbučiuoti visą pasaulį, ar ką nors pasiųsti toli toli? Visoms šioms nuotaikoms yra ir pats tinkamiausias seksas. Koks? Gaudykite mūsų parengtą „paruoštuką“!

1. Pajutote švelnumo antplūdį, norite apsikabinti vienas kitą ir nepaleisti? Imkite rašyti vienas kitam žinutes... ant nugaros, krūtinės, rankos, kojų. Vedžiokite pirštais raides, dėkite iš jų žodžius. Ką nors aistringo arba romantiško. Nuo „Man gera su tavim“ iki „O gal pasidulkinam?“.  Viską viską, ką tik norite. Be abejo, partneris gali spėlioti...O paskui galbūt ir įgyvendinti tai, ką parašėte.2.   Esate nusiteikę seksualiai? Leiskite partneriui pasimėgauti jumis. Tiek vyrai, tiek moterys kartais jaučiasi nepaprastai – vien dėl to, kad šį rytą plaukai krenta taip, kaip ir turėtų, kad ką tik pasidarė naują šukuoseną ar apsirengė savo ypatingaisiais rūbais. Kai tik pagausite save esant tokios nuotaikos, neslėpkite jos – verčiau pasirodykite savo partneriui (-ei), pamėginkite sugundyti žvilgsniu, gestais, judesiais. Manote, kad jausitės kvailokai? Apsimeskite, kad jūs – tai Džeimsas Bondas arba Beyonce. Banalu, bet visada užveda dar labiau!


 

3.  Atvirkštinė situacija: šiandien jaučiate, kad nepasitikite savimi, abejojate savo sprendimais, norisi pasislėpti nuo viso pasaulio. Ką gi, ir čia jums padės seksas – geriausia nenusirengus drabužių. Arba tamsoje, po antklode. Ne todėl, kad drovėtumėtės, o todėl, kad kai kūnas šiek tiek pridengtas, atsiranda daugiau erdvės fantazijai, jausmingiems prisilietimams, ieškojimams ir galiausiai naujiems pojūčiams!
 


4.  Seksualus blogiukas arba bloga mergaitė. Kas gali būti pikantiškiau? Kad ir kaip seniai judu esate kartu, truputėlis pikantiško žaidimo – visada į naudą. Dar geriau, jei šis žaidimas turės gerą dozę paaugliško išdykavimo. Taigi palieskite mylimojo (ar mylimosios) jautrias zonas viešoje vietoje, kad ir per rūbus. Galbūt tamsioje kino salėje, galbūt darbo kabinete, kai tarsi netyčia liekate vienu du. Ne, mylėtis čia ir dabar veikiausiai nebūtų pats geriausias sprendimas. Tačiau paerzinti vienas kitą ir užkrėsti artėjančio vakaro laukimu – kaip tik tai, ko reikia.5.  Norite vaizdų? Jei šiandien nusiteikėte „valgyti“ mylimą žmogų akimis ir šiek tiek patinginiauti – užveskite jo ar jos aistrą ir paraginkite glamonėti ir pamaloninti save pačiam. Tai – ne tik vaizdai, kurie sužadins ir jūsų aistrą, bet ir savotiška mokomoji priemonė: netrukus jau tiksliai žinosite, kas mylimajam ar mylimajai labiausiai patinka.

6.  Romantiška nuotaika. Ir vis dėlto žvakės bei rožių žiedlapiai kelia tik lengvą šypsnį? Nesivarginkite puošti savo miegamojo pigaus motelio stiliumi. Verčiau prigesinkite kambaryje šviesą ir padarykite vienas kitam nugaros masažą. Masažo metu išsiskiria hormonas oksitocinas, kuris sustiprina jūsų artumo jausmą.

7.  Pergalės kvapas. Šiandien kaip niekada gerai jaučiate visa savo drąsą, narsą, stiprybę ir tiesiog pasitikite savimi? Vaidinasi, jūsų poza šiandien – būti viršuje. Prispauskite partnerio rankas virš galvos, suriškite jas ar užriškite akis – valdykite situaciją ir drąsiai įgyvendinkite savo fantazijas.8. Užklupo stresas? Šiais laikais – ne naujiena. O geriausias būdas jo atsikratyti – seksualinė iškrova. Pasakykite savo partneriui tiesiai šviesiai: noriu orgazmo, ir greitai. Veikiausiai šiandien – netinkamas metas ilgoms ir rafinuotoms glamonėms. O greitas ir aistringas seksas padės išbarstyti iš galvos visas blogas mintis.

9. Norisi malonaus atsipalaidavimo? Eikite dviese į vonią su putomis. Arba paišdykaukite po šilto dušo lietumi. Mėgstamo aromato dušo želė ir mylimo žmogaus rankos, slystančios nugara, krūtine, kojomis... Geresnio gundymo – nė nesugalvosi!


10. Jei norisi patikrinti savo valios ribas, jums rekomenduojamas tantrinis seksas. Kol kas tingite gilintis į jo subtilumus? Pasiskolinkite bent jau pagrindinį principą: beveik pasiekti kulminaciją, ir sustoti. Nejudėkite, neglostykite vienas kito, sustinkite. Pabūkite taip pusę minutės, pasimėgaukite akimirka. O tada – pratęskite. Malonumo atitolinimas – tai ne tik valios ugdymas, bet ir... dar vienas malonumas!

11.   Tingus rytas. Ideali poza – Susiraitęs angelas. Ją rekomenduojama rinktis tada, kai sekso norisi, o jėgų aktyviai judėti beveik nėra. Ir bene pati geriausia poza situacijoje, kai iš ryto jis trokšta greituko, o ji – dar valandėlę nusnausti.

12.    Apėmė nostalgija tiems laikams, kai buvote paaugliai, o kiekvienas bučinys ir prisilietimas sukeldavo kūne tikrų tikriausią aistros uraganą? Imkitės petingo. Glamonėkite vienas kitą be tiesioginės sueities, patenkinkite savo aistras rankomis. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras