12 progų pagerinti lovos reikalus

1(26).jpg
 
4 komentarai
Situacija paprasta kaip dukart du: judu – seniai esate kartu, aistros ugnelė palengva priblėso, o jūsų neapleidžia daugiau ar mažiau pagrįsta nuojauta, kad tai ugnelei pakurstyti trūksta iniciatyvos. Tačiau paskaičius pamokymų, kaip vienas kitam sušokti striptizą ar vakaroti persirengus latekso kostiumais nepalieka abejonių: sprogtumėte ne nuo aistros, o iš juoko.

Taip jau yra, kad kelias link žaismingų eksperimentų kai kurioms poroms – pakankamai ilgas. Taigi ir jo pradžia turėtų būti pakankamai paprasta. Štai 12 triukų, kurių galite griebtis be baimės – viskas patvirtinta ir praktiškai, ir moksliškai!

1. Atraskite misionierių iš naujo. Jei reikėtų įvardyti pačią nuobodžiausią sekso pozą, dauguma neabejotinai prisimintų misionierių. Pasak statistikos, tokia poza malonumą suteikia vos ketvirtadaliui moterų. Likusios mieliau renkasi kitas. Tačiau vienas paprastas manevras padės ją atrasti iš naujo. Misionieriaus pozoje moteris atsiduria apačioje, o vyras krūtine prisišlieja prie jos krūtinės. Taip jo penis moters vaginoje juda horizontaliai pirmyn-atgal. Tačiau tereikia vyrui visu kūnu pasislinkti kiek aukščiau, kad jo krūtinė atsidurtų ties moters pečiais – ir jo draugužis pradeda darbuotis vertikalesne linija, atsiranda vyro gaktos kontaktas su moters klitoriu. Tai sustiprina tiesioginę stimuliaciją – o dažnai tiek ir tereikia, kad įvyktų orgazmas.

2. Cinkas suteikia cinkelio. Tikriausiai ne kartą girdėjote, kad kai kurios jūros gėrybės, labiausiai, be abejo, austrės, laikomos stipriu afrodiziaku. Iš tikrųjų vien faktas, kad ką tik nurijote glitų delikatesą, vargu ar sustiprins jūsų libido. O štai paskatinti organizmą išskirti daugiau feromonų tikrai gali. Pasak mokslininkų, maistas, kuriame gausu cinko (o tai – ne tik austrės, bet ir moliūgų sėklos, kiaušiniai, špinatai) daro jus seksualesniais priešingai lyčiai. Kita vertus – galbūt kaip tik to jums ir trūko, kad jūsų pačių geismo termometro stulpelis šoktelėtų aukštyn?

3. Vertinkite balais. Jei klausite savo partnerio apie jūsų seksualinį gyvenimą, tikriausiai sunku bus suvokti, ką reiškia jo įvertinimas „normaliai“ arba „visai gerai“. O jei pamėgintumėte padėtį įvertinti balais? Galbūt jums „normaliai“ – stiprus aštuonetas, o jam – vos šešetukas? Be to, skaičiais vertinti kiek lengviau, nes jiems nesuteikiame tiek emocinės reikšmės, kiek žodžiams: išgirsti „septyni“ juk kur kas priimtiniau, nei „būna ir geriau“, tiesa? Dėl žodžių lengviau įsižeidžiame, o pažymį lengviau ištaisyti.

4. Atlikite testą. Klausimai „ar tave tai jaudina“ kai jau darote „tai“ ne visada susilaukia tikslaus atsakymo. Nes kartais tiesiog nemandagu tokiose situacijose atsakyti „ne“. Štai kodėl kur kas geriau būtų vienas kitam pateikti testo klausimus:

Tave labiausiai jaudina, kai aš sakau ..............
Tave labiausiai jaudina, kai aš vilkiu...............
Tave labiausiai jaudina, kai aš darau .................
Tave labiausiai jaudina, kai aš esu ......................

5. Darykite tai! Kai tik išsiaiškinsite, kas jūsų išvaizdoje, elgesyje, aplinkoje partnerį jaudina labiausiai – darykite tai, naudokite šiuos dirgiklius kuo dažniau. O po kelių savaičių testą galėsite pakartoti pateikdami vienas kitam naujų klausimų. Arba naujai atsakydami į senuosius.

6. Žiūrėkite į akis. Žiūrėjimas vienas kitam į akis – iš senovės Indijos mus pasiekęs meilės žaidimų triukas, kurį dažnai rekomenduoja ir šiuolaikiniai seksologai skatindami poras sustiprinti erotinį intymumą. Žiūrint vienas kitam į akis seksas bus malonesnis, jausite artimesnį emocinį ryšį vienas su kitu, nes jūsų dėmesio neatitrauks kiti išorės dirgikliai. Meilė gali būti akla, o štai mylėjimasis – neturėtų.

7. Greituko signalas. Greitas, neatidėliotinas, skubus seksas „čia ir dabar“ – neįtikėtinai seksualu. O tam, kad viskas vyktų sklandžiai, nespėliojant, ar teisingai supratote vienas kitą, susikurkite ženklą, kuris reikštų: „noriu!“ Išraiškingas žvilgsnis, seksuali šypsena ir slaptas jūsų žodelis – tiek ir tereikia, kad suprastumėte vienas kito troškimus restorane, per reklamos pertraukėlę namuose ar nuobodžiaujant paplūdimyje. Belieka susirasti, kur galėtumėte trumpam užsirakinti!

8. Saugios SMS. Jei nesate tobulai įvaldę sekso leksikono – nenuostabu, kad ne tik kalbėdami apie tai, bet ir rašydami žinutes jaučiatės kiek nejaukiai. Ypač sunku rašyti ką nors superseksualaus tada, kai taip anaiptol nesijaučiate – pavyzdžiui, stumiate laiką nuobodžiame posėdyje. Ir vis dėlto tam, kad pakurstytumėte aistras, jūsų SMS gali visai nepretenduoti į sekso telefonu kategoriją – užteks, kad jos bus tiesiog seksualios, su flirto gaidele. 

„Ką nupirkti vakarienei? Braškių, šokolado ir plaktos grietinėlės? Ar norėtum lyžtelėti?“
„Šiandien segiu savo naują liemenėlę. Ji tokia graži! Virpuliukai laksto po visą kūną“
„Šiandien ryte taip skubėjau, kad pamiršau apsiauti kelnaites“.
„Nekantrauju tau šiandien vakare kai ką parodyti“.

9. Akies krašteliu... Dar geriau – nusiųsti partneriui seksualią nuotrauką. Kad nepatektumėte į keblias situacijas – venkite nuotraukų, kur matytųsi jūsų veidas. O štai liemenėlės viršus ar kojinių kraštelis gali tapti idealia gundymo priemone!

10. Į lovą – su kojinaitėm. Ne, ne seksualiom prisegamom kojinėm, o būtent – kojinaitėm. Olandų mokslininkai nustatė, kad tada, kai moters pėdos šiltos, tikimybė jai patirti orgazmą padidėja 30 procentų. Taigi galbūt kaip tik to jums ir trūko iki žemę po kojomis sudrebinančio sekso?

11. Atsipalaiduokite. Moksliškai įrodyta, kad stresas yra viena pagrindinių priežasčių, slopinančių geismą. Dideli streso hormono kortizolio kiekiai organizme slopina libido, vyrų organizme mažina hormono testosterono kiekį. Taigi jei stresą patiriate dažniau, nei seksą, pats metas būtų užuot planavus meilės žaidimus iš pradžių atrasti būdą kartu su partneriu atsipalaiduoti. Tai padės jums vėl atrasti vienam kitą ir pajusti visas geismo stadijas iš naujo.

12. Įsigykite vibratorių. Nemanote, kad jis jums reikalingas? Indianos (JAV) universiteto mokslininkai nustatė, kad moterys, kurios sekso su partneriu metu naudoja vibratorių, išsiskiria stipresne seksualine sveikata ir geriau vertina savo seksualinį gyvenimą. Ir tame – jokios paslapties. Jei sekso metu naudojamas vibratorius, moteris patiria didesnį malonumą, jos makštis išskiria daugiau lubrikanto, greičiau pasiekiamas orgazmas, taigi gerėja kraujotaka mažajame dubenyje. Vibratorius poros meilės žaidimuose naudingas ne tik moterims, bet ir vyrams. Nustatyta, kad vyrų, nevengiančių savo partnerę patenkinti ir vibratoriumi, seksualinė sveikata ir seksualinė funkcija geresnė nei vyrų, kurie kliaujasi tik savo jėgomis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras